406 Shares 8392 views

Dlaczego zamknięty „ProjectorParisHilton” – najlepszy program TV z pierwszego kanału?

Pod koniec 2012 roku przestała nadawać się jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych Channel One. Wiele natychmiast pojawiło się pytanie, dlaczego zamknięty „ProjectorParisHilton”?

Przeniesienie ukazał się w 2008 roku. Zamykając ją w związku z odejściem pracowników, a później zakazu uczestnictwa w nim Svetlakova S. i G. Martirosyan. Zakaz został związany z zawarciem nowej umowy z wiodących TNT kanału TV. wykluczenie z inicjatywy i program Svetlakova Martirosyan nie było z kierownictwem 1. kanale, ale z genem. Dyrektor "Gazprom-Media Holding". Wszystkie próby, aby przekonać kierownictwo CEO firmy nie powiodło się. I prowadząc wciąż wyłączone z programu. Ponieważ wymiana projektu telewizyjnego nie został dostarczony, transmisja musiała zostać zamknięta w ogóle. Początkowo program zaplanowano na miano „Rozmowa 4 dowcipnych ludzi w kuchni.”

Ponadto Martirosyan i Svetlakova w programie dwie inne ko-host: A. Cekalo i I. Urgant.

ProjectorParisHilton gościom „odpowiedziało na pytania i humorystyczne omówiono różne wieści. Ponadto, wiodący odczytać informacje z mediów, a następnie w formie zabawnych uwag na ich temat.

Początkowo program ten zapewnia małe rolki, a następnie studia zaproszono gości specjalnych, a dopiero potem w procesie poprawy przelew został zorganizowany kontakt z publicznością w postaci Studio „pytanie-odpowiedź”.

Wśród gości honorowych byli jak rosyjskich gwiazd i hollywoodzkich gwiazd. Wśród nich Nadieżda Granovskaya Igor Butman Frédéric Beigbeder i wiele innych.

Pierwszy kanał pozbawiony programów telewizyjnych, które przez cały czas swojego istnienia wielokrotnie uznana za najlepszą. W pierwszym roku nadawania programu otrzymał nagrodę TEFI w kategorii „Najlepszy infotainment serialu.” W następnym roku znowu transfer był najlepszy w tej kategorii. Ponadto nagrody uhonorował pisarzy i projekt. W 2010 roku program został ponownie uznany za najlepszy, również otrzymali nagrody prezenterów i scenarzystów.

Dlaczego zamknięty „ProjectorParisHilton”, wiele osób wciąż nie może zrozumieć. Ale jedno jest pewne, że był jednym z najlepszych narzędzi analogowego. Po tym wszystkim, w 2011 roku, znów wygrał nagrody Tefi i zdobył trzy statuetki. Nominacje były takie same: „Informacja rozrywka”, „eteryczny promocja” i „prowadzący program informacyjny rozrywki.” Tak więc, w ciągu 5 lat istnienia, projekt zdobył główną wygraną cztery telewizji i otrzymał uznanie widzów.

Jednak pomimo licznych pytań: „Dlaczego zamknął ProjectorParisHilton?” programu telewizyjnego zniknęła. Konstantin Ernst podziękował byłych liderów programu i życzył im powodzenia w nowych projektach oraz zachowanie napędu i pasji, które włożyli w popularnym serialu.

Program został zamknięty do wiodącego Garik Martirosyan: „Cóż, w zasadzie, i wszystko”. Pierwszy kanał – „ProjectorParisHilton” – udało mu się zdobyć publiczność. Ludzie, którzy przyszli do miłości program i pędzi do telewizora, aby cieszyć się z dowcipów musujących młodych liderów, nadal budować wersję oburzeniem, dlaczego zamknięty „ProjectorParisHilton”.