774 Shares 4381 views

Gainer białka jest inny i to, co jest lepsze: opis, skład, właściwości aplikacyjne i opinie

Opinie amator i profesjonalista kulturystycznych dotyczące przyjmowania różnych substancji pomocniczych szkolenia wystarczająco mocno różnić. Ktoś przekonany, że biorąc żadnych nienaturalnych produktów jest szkodliwe i nieszkodliwe ktoś myśli, nawet poważne leki, które nie są w ogóle, a czasami w ogóle nie przeznaczone do stosowania w sporcie. Początkujący często zadają pytanie: „Jaka jest różnica z budowę ciała białko”

ostrzeżenie

Należy zauważyć, że chociaż ciało każdego człowieka i działa na podobnej zasadzie, ale nadal ludzie mają znaczące różnice. Na przykład może to być: surowe dane (wzrost, masa ciała), metabolizm, obecność różnych reakcji alergicznych, pojedynczych funkcji i tolerancji niektórych produktów, w obecności lub bez problemów z układem ruchu, skłonności do chudości lub całości, jak również wiele inne czynniki. Tak więc, zanim zaczną odbierać różne suplementy diety, leków lub witamin, należy skonsultować się ze specjalistą, osobistego trenera, a najlepiej z kimś, kto ma wykształcenie medyczne, ponieważ to, co jest dobre dla jednej osoby może zaszkodzić innym.

podstawowe substancje pomocnicze

Tak więc, jeśli jeszcze śmiesz pić żadnych suplementów diety lub witaminy, masz zapewne dotkliwie pojawia się pytanie o to, co wybrać. Pierwszą rzeczą, jaką należy wiedzieć, jakie są główne różnice w stosunku do białka gainer – najpopularniejszy w substancji kulturystycznych. Ogólnie rzecz biorąc, te dwie substancje są przeznaczone do przyrostu masy ciała i nieszkodliwe, jeśli nie nadużywany przez nich (choć to można powiedzieć o każdym produkcie).

Ponadto, istnieje wiele różnych wstępnie treningu i odzyskiwania systemy, witaminy, suplementy diety, takie jak wapń, jodu, witamin i poważne preparatach, ale te ostatnie mają tendencję do wiązania się nawet profesjonaliści, jako efekty uboczne stosowania innych leków nie tylko usunięcie postęp wyścigowego ale również uszkodzić zdrowie.

Co do witamin i substancji pomocniczych, jest to przydatna rzecz, znowu – jeśli nie nadużywane, z powodu dużych dawkach nie będzie miało wpływu. Ponadto, to lepiej, aby nie połknąć wszystko, i skonsultować się z wykwalifikowanym osoby. Na przykład, ktoś zbliży się skomplikowane dla wzmocnienia kości i stawów, a drugi zawodnik może wystąpić niedobór niektórych witamin, które będą miały wpływ na zmęczenie. Co różni się od białka gainer i co jest lepsze?

białka

Nazwy w języku obcym może przestraszyć nieświadomych konsumentów, ale w rzeczywistości jest to po prostu normalne białko, tylko w skoncentrowanej postaci i wysuszonej. Jeśli nie szczególnie zagłębiać się w szczegóły procesu i produkcji – białko produkowane z mleka. Sposób przygotowania podobnie jak przy wytwarzaniu sera i twarogu, lecz głębszy, w tym przypadku, produkt trawiono w surowicy krwi i różnych innych substancji, które są najmniej przydatne i nieszkodliwe.

Dlaczego muszę białko?

Białko – jest jednym z kluczowych elementów budowlanych w ciele żywej istoty. W szczególności, jest on odpowiedzialny za wzrost mięśni. Ciało staje się jego naturalnie, gdy podjęte w produktach mięsnych, jaj i jedzenie niektórych pokarmów roślinnych. Jednak pod względem aktywnego treningu i ogólny rytm współczesnego życia, w którym ludzie mają mało czasu, aby zjeść obiad, białko nie może być pominięte.

Objawy poważnego niedoboru wyraził silne objawy kliniczne w postaci problemy skórne, bóle brzucha oraz problemy ze stanem włosów i paznokci, ale z reguły jest to rzadkie i nie typowy dla większości ludzi. Ponadto, niedożywienie spowodowane systematyczny, całkowity brak produktów mięsnych w diety i ogólnego niedożywienia. Takie warunki wymagają opieki medycznej i monitorowania.

Dla wielu początkujących kulturystów często charakteryzują się małym brakiem białka, co powoduje w dłuższej regeneracji po wysiłku, zmęczenia i zwiększonej głodu. Aby osiągnąć pełny efekt sporty wymagają częstszych posiłków, na przykład, pięć razy dziennie, zwiększając liczbę pożywienia dla zwierząt i powolnych węglowodanów, przestrzegania specjalnych diet i programów napisanych przez trenera. W związku z tym osoba, która nie może być w stanie jeść dla optymalnego wzrostu mięśni i przyrost masy białka, a następnie przyjść z pomocą suplementów sportowych, takich jak białka. Sposób jego przygotowania jest dość prosta, a ponadto może mieć inny smak i aromat dodatków, które czynią go użytecznym nie tylko przyjmowanie, ale również przyjemne.

Gainer

Białko podobne, stosowany do przyrostu masy ciała, ma jednak inne struktury i funkcji. Słowo to pochodzi z języka angielskiego i oznacza zysk „zwiększenia wzrostu.” Co różni się od białka budowę ciała? Sam dodatek składa się nie tylko białka, a więcej z węglowodanów. Ten ostatni, z reguły, są kluczowymi składnikami tego produktu. Procent zawartości węglowodanów tego preparatu jest znacznie wyższa, niż białka, i różnią się pod względem składu i wyglądu. Coś daje energię, ale coś przyspieszy proces przybierania na wadze. Co różni się od białka gainer podczas użytkowania? Odpowiedź jest prosta – nic. Jest to bardzo wygodne: rozcieńczyć wymaganą ilość proszku w shakerze lub wygodne ty miski, wlać mleko, sok lub wodę. Produkt jest gotowy do użycia.

Jakie są węglowodany?

Jeśli białka – budulca dla mięśni, niektóre węglowodany – moc lub paliwa do ich uruchomienia. Podczas ćwiczeń sportowcem wymaga dużej ilości węglowodanów. Oni z kolei przekształca się w energię i spalone. Brak węglowodanów wyrażona chudość i zmęczenie. W naturze znaleźć w produktach roślinnych, ziaren, płatków śniadaniowych, pieczywa, słodyczy. Podzielony na szybkie i powolne. Pierwszym z nich jest niemal bezużyteczny dla ludzi, a nawet szkodliwe. Wynika to głównie z cukru, słodycze, napoje, żywność, itd. D. szkód, trzustka i szybko przekształca się w tłuszczu. Jednak w umiarkowanych ilościach nie stanowi zagrożenia i glukozy do mózgu potrzebne do pracy.

Powolne węglowodany są bardziej przydatne, ale powoli rozkładać tłuszcze i daje więcej energii przez cały dzień. Energia jest potrzebna do utrzymania aktywności fizycznej i ogólny ton. Można jeść dużo białka, ale jeśli organizm nie będzie miał wystarczającej ilości węglowodanów, człowiek szybko się męczy, a trening przyniesie mniejsze korzyści.

I jeszcze: the gainer białka jest inny?

Jak wspomniano powyżej, oba produkty są przeznaczone do przyrostu masy ciała i masy mięśniowej. Powinno to być coś, co brakuje w ogólnej diecie. Co do zasady, współcześni ludzie jeść więcej węglowodanów niż białka, ale indywidualnie. Odżywki są odpowiednie dla tych, którzy chcą szybko przybrać na wadze w ich skład, aby zrównoważyć zarówno białko i węglowodany. Ze względu na skład, są idealne dla osób, które uważają, że ich ciężar na tyle wysokie, a chcą szybko go wybrać.

Białka są znacznie bardziej nadaje się do bardziej doświadczonych sportowców. Wynika to z faktu, że kulturyści napotkały pewne postępy i mają na celu dalsze zwiększanie masy mięśniowej. Ponadto, niektóre początkowo mają tendencję do nadwagi i chcemy dać im niezbędnej masy w cenę, ale po organizmie schudnąć trzeba budulca i tutaj przychodzi z pomocą białka. Na tej podstawie można stwierdzić, że białko jest korzystne dla tych, którzy prezentować nadwagę. Tłuszcz jest spalany, ale mięśnie potrzebują materiału budowlanego. Teraz, odpowiedzieliśmy na pytanie o różnicę między gainer białka, jaka jest różnica między tymi substancjami.

Oba suplementy są korzystne i dla ich własnego dobra. Co jest lepsze – gainer waga lub białko? Recenzje i jedno, a inna substancja jest często pozytywne. Lubili zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących kulturystyki. Najważniejszą rzeczą – aby wybrać produkt, który jest odpowiedni dla Ciebie. Przy wyborze niezbędnych suplementów powinny skonsultować się z osobistym trenerem lub lekarzem i dokładnie przestudiować skład substancji zakupionego przez Ciebie.