325 Shares 9254 views

Modlitwa do Matki Bożej w jego różnych postaciach


Modlitwa do Matki Bożej w Rosji zawsze oferowało się często. Matko Zbawiciela uważana Patronką naszego kraju, a zwłaszcza tradycyjnie czczony.

Każdy wierzący prawosławny chrześcijanin wie, że ani wysokie koszty wynagrodzenia, ani opieka przedstawione przez malarza, nie wpływają, jak Pan będzie uważnie słuchać jego zarzutu co do szczerości i głębi uczuć religijnych. Może obsługiwać i proste powielanie, wycięte z magazynu i były częste przypadki, kiedy ludzie prawi świadkami tych cudów, modlić się z czystym sercem do skromny sposób.

Prawdą jest również, że niektóre twarze Matki znane na ich zdolność do udzielania pomocy potrzebującym. Takie zdjęcia są cudowne. Zostać wprowadzone do niego wierni stać w długich kolejkach.

Virgin w wielu wcieleniach

Na przestrzeni wieków, które minęły od chrztu Rusi, wszelkie tradycje na podstawie licznych cudownych zjawisk towarzyszących tę czy inną ikonę. Tak więc widać, że żarliwa modlitwa Matki Bożej Vladimir eliminuje dziwne inwazję, pomagając przezwyciężyć rozłamy i herezje, a podbija walczącymi stronami.

Apel do szeregach niebieskich Lady „Radość wszystkich, którzy Sorrow” leczy z napadami osłabienie siły fizycznej, chorób układu oddechowego i gruźlicy.

Pozbycie najazdów i innych klęsk Morov

Przed ikoną Matki Bożej „Bogoliubsk” prosząc o przezwyciężaniu dżumę, cholerę, wąglika i innych epidemii.

Modlitwa Matki Boskiej Kazańskiej pomaga także walczyć apostatów, ale dodatkowo pomaga przezwyciężyć trudne chwile i uzdrawia tych, którzy mają problemy ze wzrokiem. Być może z tych powodów jest to tradycyjnie błogosławić nowożeńcom.

W przypadku raka może być bardzo pomocne do Matki Bożej Modlitwa „Vsetsaritsa”, nie bez powodu, że obraz jest często obecny w Centrum Onkologii i innych szpitalach tego profilu, zatrudniając prawdziwych wierzących, lekarzy, prawdziwych wielbicieli ciężkiej pracy uzdrowiciela.

Modląc ikonę „poszukiwania zaginionej”, który pokazuje również oblicze matki naszego Pana, zgromadzenie dbał o czystość ich więź małżeńską, dyscypliny i przezwyciężaniu poważne uzależnienie od alkoholu, który, niestety, często jest problemem.

Jest też specjalna ikona, przed którym zapytać prawdy, szczęścia, prawdziwej miłości i oszczędność naszą piękną ojczyznę Rosji. Modlitwa do Matki Bożej „panujący”, który wznosi się w świątyniach przez wieki, promuje ustanowienie pokoju w kraju i wśród ludzi.

Koniec – przyczyna korony zakończył działalność – chodzić bezpiecznie. Ale po zakończeniu wszelkich prac nie należy zapominać o Bogu, dziękując Maryi Panny, przedstawiony na ikonie „Jest tam spotkać.”

Dawno, dawno temu, w XIII wieku, modlitwa smoleńskiej Bogurodzicy zapisane Ancient rosyjski miasto przed inwazją Batu-chana. Następnie, wobec cudowności wielokrotnie pomógł odeprzeć atak złych i podstępnych wrogów.

Co jest siłą Obrazów Dziewiczych

O obfitych zbiorów podjętych prosić Boga przed ikoną Matki Bożej Iberyjskim. Pomaga w przypadku pożaru, a nawet z bardzo ziemskie i materialne sposobów radzenia sobie z ogniem nie należy zapominać. A ona pociesza tych, którzy cierpieli góry.

Wszystkie te i wiele innych wspaniałych wizerunki Matki Bożej zachować i chronić ziemię rosyjską. Ich główną siłą – twierdza ducha i wiary parafian w ich dobroci i pobożności.

Bóg wam błogosławi!