518 Shares 3870 views

"Mitsubishi Space Star" – subcompact minivan dla dróg miejskich

"Mitsubishi Space Star" – to nazwa subcompact minivan, który wyszedł od 1998 do 2005-ty. Wykonana jest w Holandii, w fabryce zwanej NedCar. Powstał na tej samej platformie, jak „Mitsubishi” i „Charisma Volvo C40 / B40”. W 1998 roku samochód ten został po raz pierwszy zaprezentowany na Geneva Motor Show.


generacja 2002

„Mitsubishi Space Star” z 2002 roku jest standardowo bez ulegania prawie żadnych konkretnych zmian. Ale po czterech latach od jego uruchomienia to zmieniła się znacząco. Samochód otrzymał zupełnie nowe optyki. „Mitsubishi Space Star” zyskał wspólny moduł obiektywu, które zamiast być wykorzystane do montażu i wskaźniki. W uzupełnieniu do tylnych świateł zaczęły się vyshtampovki. Oni, nawiasem mówiąc, coś świateł „Wołga” GAZ-21. To przekształca i kształt przedniego zderzaka. Również stał się zupełnie inny wygląd kratki, a światła przeciwmgielne zostały poddane pewne zmiany. Nawiasem mówiąc, kolor korporacyjny ikony się nie zmieniło. Jej producenci zmieniły kolor z czerwonego na srebrze.

Moc i silniki

Szczególną uwagę chciałbym wspomnieć o jednej bardzo ważny temat odnoszący się do „Mitsubishi Space Star”. Dane techniczne – to co to jest. Na tym zestawie pojazd nie jest szczególnie mocne silniki benzynowe. Opcja najpopularniejszym stanowił silnik 1,8 litra – 112 litrów rozwinął. a. Ale nie jest to jedyna opcja, która została przeznaczona do potencjalnych nabywców. Nie było również wersja 1,8-litrowy silnik GDI z 121 litrów. a. Na słabsze obejmują 1,3-litrowy silnik 80 litrów. a. i 98 (tylko objętość wynosiła 1,6 l). Pod koniec 2002 roku było jeszcze dostępne i opcja z 1,9 litra. Dał moc do 115 KM. a. Należy zauważyć, że absolutnie wszystkie silniki „Mitsubishi Space Star” to czterocylindrowy i inline.

Crash test

Mówi się, że w 2001 roku samochód został poddany przez testach zderzeniowych EuroNCAP specjalną techniką. A maszyna zdała go pomyślnie. Dostała dwie gwiazdki za bezpieczeństwo osób poruszających się na drogach, a trzy – dla komfortu pasażerów. Test, nawiasem mówiąc, prowadzone z modelem, który został uznany w tym czasie zupełnie nowego. Jej nazwa – Mitsubishi Space Star 1,3 rodzinny.

Maszyna, nawiasem mówiąc, dobre, jeden z najbardziej popularnych wersji tego modelu serii. Popyt specjalny cieszył wśród kierowców europejskich. „Mitsubishi Space Star” Funkcja nie jest zły, chociaż nie możemy powiedzieć, że coś specjalnego jest inna. Jest tam wszystko, czego potrzebujesz – wygodne siedzenia z dużym zakresem regulacji, w klasycznym stylu wnętrza, „sufit” jest dość wysoki i dobre prędkości. W ogóle, jeśli wziąć samochód do miasta, to jest świetnym rozwiązaniem. Budżet również. Utrzymanie tego modelu jest tani, a stawka miasto mniej niż sześć litrów na sto kilometrów.

dane techniczne

Ten temat jest dość ciekawy i ważny. Tak więc, maksymalna kwota, jaka może rozwijać tego samochodu wynosi 180 km / h. Całkiem porządny rysunek dla minivana subcompact. Silnik jest z przodu, poprzecznie. Zaleca się, aby wypełnić AI-95. Hamulce – tarczowe i wentylowane (przód tylko, z powrotem – jak zwykle). Istnieje wspomaganie kierownicy, oraz rodzaj kontroli – Pinion. Skrzynia biegów Manualna skrzynia manualna z pięciu prędkości. Chociaż istnieje automatyczny, ale w tych wersjach tylko 4 kroki.

Cóż, w ogóle, zwykły samochód, ale stałe. Ten „Mitsubishi” głównie podejmują zwolenników opcji budżetu, a tych, którzy potrzebują samochodu, który będzie pasował sześć osób. W ogóle, duża rodzina. Teraz ten samochód jest również możliwe znalezienie i zakup, to będzie kosztować niedroga – około 280-330 tysięcy rubli w dobrym stanie (w zależności od konfiguracji i silnika).