658 Shares 4432 views

gry komputerowe. Jak zainstalować GTA 4

Nowoczesne komputery mają możliwości multimedialne. Wśród nich okazja, aby grać w nowoczesnych grach trójwymiarowych. Top lista zabawka jest wieloplatformowy GTA. To jest oryginalna, zawiera dynamiczną fabułę i wyszukane grafiki 3D, wiele różnych misjach. Deweloper programiści Rockstar North (Szkocja).

Sama gra składa się z około 12 wersjach serii 4. Każdy z nich ma swoją specyfikę i różnice. Przyjrzymy się, jak zainstalować GTA 4 na komputerze lokalnym.

Cross-platform GTA – ustawienie w kolejności

Zrozumieć, w jaki sposób zainstalować GTA San Andreas proste. Proces ten składa się z następujących etapów:

Uruchom płytę w odtwarzaczu DVD. Na ekranie monitora pojawi się wygaszacz z instrukcją. Teraz dowiadujemy się, jak skonfigurować GTA 4.

Aby zainstalować program Rockstar Games Social Club, bez której instalacja gry nie ma sensu. Jeśli potrzebujesz trybie konkursowym, program zaproponuje utworzenie odpowiedniego gier. Jest możliwe, aby zobaczyć promocji w stosunku do innych graczy, organizowania walk sieciowych i dostosować parametry gry.

Załóż konto przez Games for Windows-LIVE. W przyszłości będzie można zoptymalizować parametry gry sieciowej w pokoju gier.

Po zakończeniu pobierania wymagane dane, przejdź do sekcji nośnej i http://www.rockstargames.com/support otrzymania odwołania.

Bez usuwania grę CD-ROM, należy uruchomić program Rockstar Games Social Club, aktywować moduł "Play".

Podaj numer seryjny (jeśli jest znany). W przeciwnym razie, używamy go aktywatora.

Jak zainstalować GTA 4 powodzeniem?

Czasami z instalacją gry może być trudne, zwłaszcza w czasie inicjalizacji. Z reguły problemy są wyzwalane, gdy stara wersja gry dodatki nie są kompatybilne z nowymi trybami dla GTA 4.

W tym przypadku, aby powtórzyć proces konfiguracji w trybie normalnym. Że wszystko poszło szybko i pięknie, pożądane jest użycie szybki internet. Teraz musimy zrobić tak:

– Przejdź do http://gta.rsrl.ru/downloads.php?cat_id=1 adresowej, aby uruchomić aplikację klienta gry.

– Ustaw przeglądarkę klienta do systemu. Po uruchomieniu Kreatora instalacji, który skłania uprościć ten krok.

– Uruchomić klienta gry i trochę podkręcić to w ten sposób:

1.Ukazat alias gry w polu Nazwa. To personalizuje cię w sieci gry dla innych graczy.

2. Zaznacz pole wyboru w lewym górnym rogu okna. Teraz trzeba zarejestrować adres lokalny serwer gry lub serwera w sieci globalnej. Poniższa lista przedstawia niektóre funkcje gry.

217.198.1.76:7777 – adres serwera ze zaktualizowaną GTO.

212.42.38.84:7777 – Gra połatany broni snajperskich.

77.220.180.62:7777 – Serwer z doskonałych przygotowanych „grup”. Nie każdy gracz może z niej skorzystać.

Po wybraniu odpowiedniej stronie gry (kliknij dwukrotnie) będą musiały identyfikować się na nim. Przed zainstalowaniem GTA 4 na którymś z serwerów chcesz utworzyć konto na pracę.

Problemy z serwerami gier

Może się zdarzyć, że niektóre z tych środków nie działa w grze. Jeśli klient będzie wyświetlał napis ten serwer nie odpowiada, to naprawdę jest. W tym przypadku, spróbuj sprawdzić swoje połączenie z Internetem. Jeśli wszystko działa, po prostu przejść do innego zasobu w sieci. Lub spróbuj połączyć ponownie po chwili.

Gdzie znaleźć gry mody przed instalacją GTA 4?

– Na forach fanów tej rozrywki. Zawsze będą nowe pomysły i sugestie.

– Do oceny zmian. Mieszkańcy Federacji Rosyjskiej, na przykład, jak używać rating rzeczywistym Mod dla harmonogramów pompowych.

– wyspecjalizowane czasopisma gier. Od czasu do czasu leżeli łaty dla nowych gier, oczywiście, a także dla GTA.

– Pobierz najnowszą kompilację z oficjalnego źródła. Mają wbudowane niezbędne poprawki i modyfikacje. Kopiowanie i zainstalowanie takiego zespołu, graczem może natychmiast rozpocząć proces, zamiast spędzać czas na dodatkowych rozszerzeń.