163 Shares 3482 views

Paski Cinnamon – legendarne rosyjskie odmiany jabłoni

Paski Cinnamon – jabłko, oddaniem kochany przez wielu pokoleń rosyjskich ogrodników. Ten popularny stara odmiana, która może wytrzymać konkurencję wśród współczesnych roślin owocowych, rozpowszechnionych w kraju i jest uprawiana nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. Na tej legendarnej drzewa, nawet wymienione w pracach znanych rosyjskich pisarzy zostaną omówione w artykule.


drzewo cynamon jabłko Rozłożony: opis

Powstałe przez naturalne procesy panujące klasy ma podziwu wytrwałość i mróz. To unikalne drzewo może wytrzymać najcięższe zimno, udane wyjście z gehennę północnych zim. To właśnie ta cecha drzewo stało się najczęściej w północnych szerokościach geograficznych kraju, t. E., gdzie inne owoce nie mogą osiąść. Oficjalnie gatunek podano w liście państwowego rejestru regionach centralnych i północnych kraju. Rozwijać ten hardy wygląd i w innych regionach kraju, ponieważ jest doskonale dostosowany do każdego klimatu.

Paski Cinnamon – Apple, którego struktura charakteryzuje się mocą i siłą. Korony zmian kształtu w czasie: młodych roślin, co do zasady, mają szeroką koronę, w dorosłym życiu – shirokookrugluyu z długimi gałęziami. Wierzchołkowe gałęzie więcej liści, dolna – są znacznie słabsze lub nawet goły. Owoce są mocowane głównie na końcach pędów. Ta jabłoń jest fascynującym widowiskiem w okresie kwitnienia – miękkie różowe kwiaty pokrycie drzewa, owijając swój klasyczny przyjemny zapach.

produktywność

Atrakcyjne i owoce, które daje Striped Cinnamon. Jabłoń w tej klasie dla wszystkich bezwarunkowych cnót nie stosuje się do gatunków wysoko wydajnych. Od tego nie można oczekiwać, że roczna obfity plon, najbardziej udanych sezonów w dojrzałym drzewie daje nie więcej niż 150 kg jabłek. Owocniki zaczyna się dopiero po 7-8-tego roku po posadzeniu, ale musimy być przygotowani na to, że pierwsze żniwa będzie minimalny. Cynamon paski stabilne plony zaczną przynieść w 10-15-tego roku życia. Najwyraźniej to powolność w strukturze drzewa błędów funkcji, w których powstawanie owoców jest na końcach letni pędów. Podnieść produktywność klas właściwego cięcia i prawidłowo dbać działalności.

owoc

Paski Cinnamon – Apple, tradycyjnie związane z wczesnych odmian jesiennych. Dojrzewanie rozpoczyna się wraz z nadejściem jesieni kalendarza – we wrześniu. Mieszkańcy południowych regionach zbiorów rozpoczyna się od połowy sierpnia. Utrzymanie jakości jabłek jest niewielka – 2-3 miesięcy w chłodnym piwnicy lub lodówce. Jednak, jak wiele z początku lub w połowie okresu dojrzewania roślin, owoców cynamon jabłko zjedzone lub przetwarzane w różnych pachnących (zaskakująco!) Desery i dżemy, dżemy, kompoty. Posiadają doskonałe właściwości i domowej roboty wino z pachnącego paski owoców.

Wygląd jabłko jest doskonała: w proces dojrzewania owoców mocnymi okrągłymi zmienić jasnozieloną barwę na zdjęciu, malowane jasnożółtych wiele odcieni skóry różowe i fioletowe paski, plamy i plamki.

Cynamon jabłko owoc średniej wielkości, kształtu – zaokrąglone poprawnie. Skórka jest gładka, gładka, błyszcząca. Miąższ dojrzałych jabłek soczyste i smaczne, zwartą strukturą, a jego kolor może się wahać od blado żółtawy do różowych odcieniach.

Smak cynamonu Jabłka – przyjemnie słodko-kwaśny z tradycyjnych nut orientalnych przypraw – cynamonu.

zapylanie

kultur Grupy samobespodnyh dodaje i gatunek Cinnamon prążkowiu. Jabłko, którego zdjęcia są wyświetlane w artykule musi być zapylenie krzyżowe sąsiednich roślin. Najbardziej udane zapylaczy uznanych odmian jak Papirovka i Moskwie Grushovka, więc sadzenie je obok Cinnamon jabłoń jest wysoce wskazane. Innym czynnikiem, który może zwiększyć opylyaemost, a co za tym idzie, tworzenie owoców jest obecność pasieki niedaleko ogrodu. Działalność pszczołami zwiększa wydajność niemal o połowę jabłka.

Sadzenie i pielęgnacja

Prawidłowe sadzenie, a następnie właściwa pielęgnacja pomogą przyspieszyć owocujących kilku takich kultury jako Apple Cinnamon prążkowiu. Opinie ogrodników, hodowców tej odmiany, a także zaleca podstawowy zestaw działalności rolniczej Rada:

• wybór lądowania części słonecznych z płodnych, przepuszczalne, mokrej ziemi nie zbliżaniem wody gruntowej;

• drzewa owocowe w odpowiednim czasie do paszy, wody i pielęgnowania gleby w pniach drzew;

• przeprowadzenia roczną zdrowia i (wydajność przycinanie wykształconych, zwiększa odporność na parcha i innych chorób owoców) tworzący cięcia korony;

• wczesną wiosną do przeprowadzania profilaktycznych fungicydów rozpylanie do zniszczenia istniejących szkodników i unikać ich ataków podczas kwitnienia i dojrzewania owoców.

Cynamon paski – doskonała, mimo pewnych wad, gatunek, aby udowodnić, że nie jest na próżno tak kochanej przez producentów krajowych.