432 Shares 4030 views

Jakie jest przeznaczenie i czy rzeczywiście istnieje


Ludzie, którzy zadają sobie pytanie, czy lub nie los, jest ich wiele. Wszyscy chcemy, aby zmienić na lepsze, a my chcemy być zdrowy, szczęśliwy i bogaty. Jednakże, można często usłyszeć wyrażeń takich jak: „przeznaczone” lub „To był przeznaczony, nie będzie nigdzie!”. Stąd pojawiają się następujące pytania: „Jaki jest los?” „Czy to możliwe, aby zmienić lub wybrać?”. Przedmiotem i jest dedykowany do publikacji.

W świecie istnieje wiele różnych religijnych, ezoteryczne nauki, przedstawiciele z których każdy zaoferuje nam swoje odpowiedzi. W tym przypadku, ateiści twierdzą, że to wszystko jest przesąd, a każdy człowiek tworzy swoje życie. Podsumowując wszystkie odpowiedzi, w każdym razie, okazuje się, że los – jest to siła, która taki czy inny sposób, wpływa na życie człowieka, rodziny, lub całych narodów i kontroluje.

Ateistyczne doktryny takie oświadczenie nie jest sprzeczne. Jeżeli dana osoba prowadzi swoje życie, to poczyniła pewne wysiłki w tym zarządzania.

No, co jest los religijnego punktu widzenia? Chrześcijańskie i muzułmańskie tradycje sugerują predestynacji sposób życia dla wszystkich. A jednak, to nie jest tak, że jest niepełna prawda. Wielokrotnie, zarówno w Starym i Nowym Testamencie można przeczytać o tym, co dana osoba jest oferowany do wyboru.

Na przykład, w książce „Powtórzonego Prawa” (rozdział 28), jak również w innych rozdziałach, jest napisane, że Bóg lub Jego prorocy oferować ludziom możliwość wyboru między dobrem a złem. Jednocześnie, wybierając dobro i wypełnianiu zaleceń zapisanych w Księdze świętej, ludzie są gwarantowane muszą żyć w błogosławieństwie. Obiecali do sukcesu we wszystkich dziedzinach życia, w tym zdrowia, bogactwa i dobrobytu dla wszystkich. Wręcz przeciwnie, jeśli robić złe rzeczy, niewidzialna siła w życiu człowieka przyniesie przekleństwo: osłabienie, choroby, różnego rodzaju awarii.

Zwykle ludzie starają się zrobić dobrze, ale w różnym stopniu i popełniania złych czynów. W związku z tym okazuje się, że życie jest pełne błogosławieństw, to pojawia się tak zwane „czarne belki”. W związku z tym pytanie, jaki jest los, Biblia daje odpowiedź: to naprawdę jest coś miało być, ale istnieje wiele możliwości rozwoju. Okazuje niemal jak bajka, w której dobry wykonanej przed obejrzeniu trzech dróg i dokonuje wyboru pomiędzy nimi. Tylko takie życiowe drogi w obfitości.

Jeśli osoba wybiera jedną lub w drugą stronę, coś przegranej, czy możliwe jest, aby twierdzić, że jego przeznaczenie – to kara? Oczywiście, że nie, ale to dobrze, że zaczyna myśleć o tym, że taki los. W każdym razie, można wybrać i edytować tylko swoje życie. Losy naszych bliskich, a więc dużo zależy od nas, ale bezpośrednio do próbują wpływać na ich wybory w życiu nie powinno być, i to jest nieopłacalne. Jeśli będzie nas rozwijać, a nasza rodzina będzie błogosławieństwem, a stwierdzenie to jest trudne do sporu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ten temat w świetle religii, duchowości i / lub psychologii, to będzie tak – nie tylko jedna osoba, która robi dobre uczynki, ma się dobrze, ale cała jego domu (mieszka z nim bliskich osób). Inną rzeczą, którą chcemy zmienić życie, i jak – nie wiem. Wielu z nas, że są one zawsze robi tylko dobre, ale wrócić zła. To po prostu nie może być. Na przykład, ktoś może pomyśleć, że robi dobrą pracę poprzez zakłócanie życiu innych. Czasami taka interwencja może być twardy i szorstki. Jeśli obrażać ludzi, zważywszy sobie filantropa, widocznie coś z cnót, a nie w kolejności.

Nawet patrząc z pozycji ateistycznej, antagonizowanie świat wokół nas, jednostka jest mało prawdopodobne, aby być szczęśliwym. Ale w biblijnych Psalmów mówi, że jeśli ktoś chce żyć długo i szczęśliwie, musi szukać spokoju i po nim.

Ponadto, każda osoba na Ziemi ma jakiś cel, do którego przyłączone są talenty, potencjały dla jego realizacji. Po prostu trzeba znać swój cel w życiu i próbują zrealizować swój potencjał twórczy. To wtedy twoje przeznaczenie będzie szczęśliwe życie ciekawy i urozmaicony. Życzymy wszystkim błogosławieństwa!