478 Shares 9239 views

Tanie świece z drożdży. Świece z drożdży: opinie, ceny

Ginekolog wprowadziła do diagnozy „pleśniawki”? Myślisz, gdzie możemy dostać pieniądze na drogich czopki dopochwowe? Nie jest konieczne, aby walczyć z, bo są tanie leki, które mogą pomóc kobietom pozbyć się drożdże (kandydozy). Te tanie, ale skuteczne narzędzia są świece „klotrimazol”, „Kandyd B6” i „Mystatin”. Dzisiejsze dowiedzieć się, jak korzystać z tych leków, co jest ich wartość i co ludzie myślą o nich.


Lek „klotrimazol”: opis

Te tanie zapłonowej z drożdży są biały lub żółtawy czopków, w którym głównym elementem jest klotrimazol (100 mg) i substancji dodatkowych: półsyntetyczne glicerydy.

Możemy wprowadzić lek do pochwy w godzinach wieczornych, jak najgłębiej, w pozycji leżącej na plecach z nogami lekko zgięte. Określić potrzebną iskrę codziennie przez 6 dni, 1 czopek (100 mg). Dalsza kontynuacja leczenia powinna być podejmowana wspólnie z ginekologiem.

Producent „Klotrimasol” leku. koszt

Świece wykonane są w Rosji, Indiach, Polsce, Rumunii, Niemiec.

Czopki są sprzedawane w 6 sztuk. w opakowaniu.

Skuteczne świece z drożdży „klotrimazol” mieszczą 30-70 rubli za opakowanie. Cena zależy od producenta, więc najtańszy sposób na zakup leków produkcji rosyjskiej.

Odpowiedzi do „klotrimazol” środków

Świece te opinie z drożdży są pochlebne. Po tym wszystkim, jak się wydaje, koszt leków „klotrimazol” dobrze, bardzo śmieszne, ale efekt jest doskonały. Tak, wiele dziewcząt i kobiet napisać o tym, co to znaczy dla wszystkich 100% wyeliminować pleśniawki. Po pierwsze iskra zastrzyk zdrowie pacjentów jest znacznie poprawiona, a po kolejnych pięciu dniach kandydozy nie ma śladu pozostaje. Niektóre kobiety nigdy nie ufał czopki „klotrimazol”, ponieważ mylić tanie ceny. Jednak, gdy sytuacja finansowa nie może nabywać fundusze przed kandydozy 600 rubli, a następnie postanowili jeszcze spróbować tego leku. I ku ich zdziwieniu, udało mu się tak samo jak super-drogich leków przeciwko kandydozy. Więc po co płacić więcej?

Ponadto, kobiety twierdzą, że żadne skutki uboczne po leczeniu czopki „klotrimazol” oni nie mają. Niektórzy jednak, dziewczęta stają się coraz dodatkowo krem z tej samej nazwie, tak, że można tak szybko, jak to możliwe, aby usunąć swędzenie zewnętrznych narządów płciowych.

I jeszcze te niedrogie świece z drożdży może być stosowany u kobiet w ciąży (od drugiego trymestru) i karmiących kobiet. Okazuje się, że jest to skuteczny lek, który pomaga szybko pozbyć się kobiety kandydozy pochwy, a także utrzymać swój budżet rodzinny.

Medycyna „Kandyd B6”

To narzędzie radzi sobie z narządów zakażeń wywołanych przez grzyby z rodzaju Candida lub Trichomonas vaginalis. Czopek Kompozycja „Candid B6”, jak następuje: Substancja czynna – klotrimazol (100 mg), substancje pomocnicze – skrobia kukurydziana, laktoza, klikolat sodowa, talk, stearynian magnezu, koloidalny dwutlenek krzemu, kwas winowy, hydroksybenzoesan metylu, powidon, hydroksybenzoesan propylu, wodorowęglan sodu.

Świece te są wprowadzane w życie od drożdży głąb pochwy. 1 czopek stosowany raz dziennie wieczorem przez 6 dni. W przyszłości, ginekolog może przepisać drugą terapię tym lekiem.

Tanie świece wykonane są z drożdży „Kandyd B6” w Indiach.

Koszt leku w tej postaci uwalniania zmienia się w zakresie od 70-80 RUB za opakowanie, składające się z 6 czopki.

Informacje zwrotne od ludzi o środki „Candide B6”

Wiele dziewcząt nie spodziewałam się takiego efektu z tego leku. Jednak po użyciu go zauważyć, że niektóre kobiety są najlepsze świece z drożdży. Po pierwsze, że jak płci pięknej, więc jest łatwy w użyciu. Pakiet zawiera aplikator z świec, dzięki której proces podawania leku jest ułatwione. Po drugie, lek „Kandyd B6” jest uniwersalna, ponieważ absolutnie nadaje się do wszystkich kobiet, w tym trymestrze ciąży po 1, jak i matek karmiących. Po trzecie, jest szybkie usunięcie objawów kandydozy: na drugi dzień stan pacjenta poprawił (rana swędzenie, wydzielina, obrzęk, dyskomfort znika). Po czwarte, nie ma skutków ubocznych, kobiety nie wykazują. I po piąte, taniość leku. W przeciwieństwie do drogich leków na pleśniawki, środkiem „Candide” B6 jest najtańsze, ale jednocześnie skuteczne, co jest również ważne.

Pomimo faktu, że ten lek ma jakieś pozytywne informacje zwrotne od pań, warto wspomnieć, że jeśli kobieta ma osłabiony układ odpornościowy, drożdże mogą wystąpić ponownie. Dlatego, aby zapobiec wystąpieniu nawrotów trzeba podnieść swoje mechanizmy obronne: pić witaminy, ćwiczenia, zachowania zdrowego stylu życia, w celu utwardzenia.

Lek „Mystatin”

Jest to także tanie świece z drożdży, zawierającej w swym składzie następujące składniki: substancja czynna – nistatit (250 lub 500 U na 1 czopek), dodatkowe elementy: ester propylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego, Witepsol H 15 i W-35, kwas cytrynowy.

Przepisać leki „nystatyna” do podawania dopochwowego w leczeniu przypadków kandydozy oraz w profilaktyce powikłań grzybiczych miejscowej antybiotykoterapii.

Sprzedaż leku na 5 lub 10 świec w jednym pakiecie.

Czopki „Mystatin” określana dopochwowe dorosłego do 250 lub 500 jm dwa razy dziennie (rano i wieczorem po wzięciu prysznica). Czas trwania terapii tego leku może wynosić od 10 do 14 dni.

Producent „Mystatin” lek. koszt

Świece te z drożdży, których cena będzie dostępne dla każdej dziewczyny, sprzedawane w każdej aptece. W ten sposób, koszt 10 250 sztuk czopków z mieści się w zakresie 50-60 rubli. I taka sama ilość świec, ale 500 jednostek będzie kosztować około 85 rubli.

Lek produkowany w Federacji Rosyjskiej i Ukrainy.

Odpowiedzi kobiet „nystatyna” środków

Świece te z drożdży mają różne oceny. Na przykład, niektóre kobiety twierdzą, że jest to niesamowite lekarstwem na kandydozy pochwy, co eliminuje problem następnego dnia. Również zaletą tego leku jest to, że nie jest wciągająca. Inni są od płci pięknej nie jest bardzo dobrze reagują na temat tego leku. Na przykład, zauważyć, że te czopki pozostawiają śladów tłustych na arkuszach, które nie są zadowoleni z tej zawartości. Dlatego, aby nie psuć majtki, trzeba użyć wkładki higieniczne. A jednak, według niektórych dziewcząt z niedostatków można zauważyć, że potrzeba, aby wstawić świecę dwa razy dziennie. Jest to niewygodne robić rano, bo wtedy nadal trzeba iść do pracy, a czopek nastąpi w ciągu dnia. I to nie jest bardzo miłe. I jeszcze te niedrogie świece z drożdży nie może być stosowany u kobiet w ciąży i matek karmiących. Dodatkowo, lek może powodować działania niepożądane, takie jak zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie, silne wysypki. Jednak opinie kobiet oglądania są te działania niepożądane – są rzadkością. Cokolwiek to było, to jest, jak przeciwnik leku i jego zwolenników. Ktoś pomoże świece, podczas gdy inni nie są odpowiednie. To, oczywiście, nie jest panaceum dla kandydozy pochwy. Wszystkie takie same, po przebiegu leczenia z tymi świecami konieczne jest przywrócenie mikroflory jak grzybica powróci ponownie. I jeszcze do skutecznego leczenia i powinny również traktować partnera seksualnego.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, co najlepsze świece z drożdży są, jak się je nazywa. Ten lek „Mystatin” „Kandyd B6” i „klotrimazol”. Wszystkie te narzędzia są nie tylko dobry efekt po użyciu, ale także ze względu na taniość. Są to preparaty dla osób o dochodach poniżej średniej, jednak i ludzie, którzy nie mają problemów finansowych, także z nich korzystać. Po tym wszystkim, najważniejsze – efekt, a wymienione świece naprawdę przynieść rezultaty.