811 Shares 9410 views

7 porad dla rodziców, aby pomóc zachować się z młodzieżą

Rodzice zawsze narzekają na ich dzieci, gdy wejdą w wiek dojrzewania. Jednak nastolatek może być naprawdę piękna istota – tutaj jest wszystko o edukacji. Oto kilka wskazówek, które pomogą Tobie i Twojemu dziecku, aby być szczęśliwym, aby przejść przez jego młodzieńczego etapu.


Kocham je zmaga

Kocham wszystko o nich, nawet rzeczy, które cię denerwuje. Uwielbiam je za swoje działania i ich intencje. Niech wiedzą, słowa i czyny, ile im codziennie podziwiam. Kocham ich pomarszczonych koszule, ich złe pisma, ich umysły wędrówki i długie kończyny. Wszystkie te szczegóły, które wydają się nieistotne, jest niezwykle magiczny proces w działaniu. Można to porównać do sposobu, gdybyś był świadkiem transformacji diamentu. Wszystkie te niedoskonałości w rezultacie doprowadzi do powstania poważnego i odpowiedzialnego dorosłego człowieka, kochającego męża i ojca i wspaniałą żoną i matką. To jest twój przywilej – być świadkiem takiego wspaniałego wzrostu. Traktuj swoje dorastające dzieci jako przywilej, a nie jako ciężar. Są one znacznie bardziej wrażliwe niż można sobie wyobrazić. Co czujesz w stosunku do nich, pozostanie tajemnicą na długo, więc z nich korzystać.

Słuchaj uważnie

Kiedy wchodzi do domu, masz kilka cennych minut, gdy są gotowe, aby powiedzieć Ci wszystkie tajemnice minionego dnia. Chętnie je zobaczyć. Umieścić gadżety, nie trać czasu na gotowanie obiadu lub połączenia telefonicznego. Spójrz im w oczy i słuchać tego, co mówią, oni zdobyć ich zwycięstw, wykazują empatię. Życie w szkole jest naprawdę trudne dla nastolatek, ale nie powinny oferować swoje porady jak oni powiedzieli, aby to zrobić. Nie czytaj wykład – po prostu słuchać. To sprawia, że czują się ważne i cenne, a to jest konieczne dla każdej osoby.

Powiedz „tak” częściej niż „nie”

Świat wszelkiego życia będzie im powiedzieć „nie”. Do końca swojego życia, będą unosić się w burzliwym oceanie, który wielokrotnie rzucać je w fale „nie jest wystarczająco dobre” i „nie można tego zrobić.” I trzeba być dokładnym przeciwieństwem tego, tak długo jak to możliwe. Muszą leżało przekonanie, że mogą osiągnąć wszystko, jeśli zechcą, i będzie to dużo wysiłku. Trzeba być „tak, można” w ich życiu. Muszą opuścić swój dom każdego dnia, czując się niezwyciężony.

Powiedzieć „nie”

Ale nadal trzeba umieć powiedzieć „nie”, na przykład sytuacje, które przyniosą dziecku w kłopoty i cierpienia. Nie pozwól im iść na imprezę, gdzie będą musieli dokonać trudnych wyborów dotyczących spożywania alkoholu w wieku 16 lat dla wszystkich rówieśników. Nie pozwól, by trzymać się razem z osobą płci przeciwnej do trzech dni. Być rodzicem – Ustanowienie zasad bezpieczeństwa dla nastolatek, zarówno fizyczne jak i moralnym. Wydaje się, że takie zasady są brane za pewnik, ale wielu rodziców naprawdę nie sądzę.

karmić je

Karma nie tylko ich, ale także ich przyjaciół. Organy te są rośnie i rozwija się w niewiarygodnym tempie, a paliwo muszą kontynuować proces wzrostu. A jeśli znajomych nastolatek wie, że zawsze masz zapas pysznego jedzenia, a potem będą chcieli spędzać czas w swoim domu. Pozwoli to nie tylko poznać znajomych dziecka, ale także stale ich monitorowania.

Nie zwracaj uwagi na szczegóły

Kiedy żyjesz z nastolatkiem, więc można łatwo się złościć na rzeczy rozrzucone na podłodze, łóżku nezastlannuyu, naczynia umyte. Ale zanim zaczniesz krzyczeć na nich postawić się na ich miejscu. Dowiedzieć się, co się stało – być może, wszystko ma swoje powody.

Obserwować magię

Jeśli pozwolisz te niesamowite stworzenia otworzą swoje serca do ciebie i kocham cię tak samo jak nie można sobie wyobrazić. Mają wspaniałe, zdolne do większego ducha, który niesie ze sobą morze szczęścia. Są wspaniałe i inteligentne. Są przemyślane i wrażliwa. Chcą być podziwiany. Kochają bardzo dużo i zawsze zrozumieć uczucia innych.