552 Shares 1326 views

Kiedy Daria obchodzi anioła kalendarza kościelnego?

Imieniny zazwyczaj obchodzony od czasów Chrztu Rosji, a kiedy tam była tradycja dawania dzieciom imiona na cześć chrześcijan zasługują jego działań prawo być kanonizowany.


Anioł Dzień Daria obchodzi więcej niż jeden raz. Wielu świętych prawosławnych są o tej samej nazwie. Dlatego anioł stróż jest uważany za świętego, którego dzień bliżej do dnia porodu. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w kalendarzu kościelnym.

Skąd wzięła się nazwa Daria?

Wybór imienia dla dziecka, dano mu anioła stróża. W dniu anioła wykonanego chodzić do kościoła, modlić się do świętego na którego cześć nazwa danej osobie.

Jedna z wersji głosi, że Daria – pochodzi od imienia króla perskiego Dariusza.

Według innej wersji, nazwa ma słowiańskie korzenie i tym podobne z nazwą Darin Darrenem.

Kto jest Daria?

Kapłanka Ateny, pięknej Darii, bardzo młody był żonaty z chrześcijańskiego Chrysanthos, który pochodził z rodziny szlacheckiej. Ale zamiast zwrócić się do chrześcijaństwa przez męża, jak to było zamierzone przez jego krewnych, na noc poślubną Daria sama stała się chrześcijanką. Pobożny para odwrócił swój dom w miejsce dla chrześcijańskiego przepowiadania. Oni chrześcijaństwo wielu obywateli. Były nieszczęśliwy, że to się nie podoba, który poddaje je torturować i ciężka praca nieziemski. Para została pochowana żywcem za wiarę. Tak zginął Roman Chrysanthos i Darię. Imieniny prawosławny kalendarz mówi się 1 kwietnia (19 marca).

Nazwa Znaczenie

Tłumaczenie z języka perskiego starożytnego oznacza silny, zwycięzca, panie, kobieta broni.

Od dzieciństwa, to dziewczyna, pełna energii, wesoła, inspirujące. Wykazuje wystarczającą wytrzymałość. Korona, porywczy, często przywódcą, prysznice firma.

On jest w stanie szybko skupić się gwałtownie, aby przełączyć się do innego działania. Wrażliwy charakter, czasami wypływa z jednej skrajności w drugą. Ona może nie połowa, zawsze daje 100%. Zdolny, sukces we wszystkich dziedzinach życia, osiąga swoje cele. Zasada jej życiu – chodzić jak spacer! To proste, zawsze mówi to, co myśli, i to często psuje jej życie. Nigdy drobne, zawsze wierni przyjaciele, ich wartości, wybrańcem.

patronami

Imieniny Darya na notatki kalendarza kościoła więcej niż jeden raz. Istnieje wiele świętych z nazwami monotonne. I wtedy uważany za patrona Daria, imię , które odpowiadają lub są zbliżone do kobiety urodzinowe.

dzień nazwisko lub dzień anioła mówi Daria 1 kwietnia, 4 kwietnia i 17 sierpnia.

01 kwietnia Daria uczczenia męczennika w Rzymie, cierpiał za wiarę w III wieku. BC Kościół wspomina Daria, który został zabity przez wrogów wiary chrześcijańskiej w sztuce II.

tradycje

W dniu Anioł kościoła Darya zamówienie iść do kościoła, by zapalić świeczkę obok jego patronką ikon, podziękować i modlić się o pomoc. I jako dar na zakup ikona z twarzą świętego darii i modlić się o zbawienie. Jednak aby zdobyć jego przychylność, i muszą pozostać wierny sobie, aby jego słowa i wiary.

Kilka razy w roku jest nazwa dzień Darii. Według kalendarza kościelnego, można zdecydować, gdy święty czczony Daria. Po otrzymaniu błogosławieństwa kościoła, można świętować dzień nazwisko, aby wziąć miłe słowa i życzenia prezentu.

Jak pogratulować kobieta na jego anioła?

Kobiety – emocjonalny charakter, miłość słodkie słowa życzenia, kwiaty i prezenty na każdą okazję. Dlatego, aby anioła dzień są szczególnie niespokojny.

Wybierając gratulacje anioł nie zależy od wieku i statusu kobiet. Wszyscy chcą, że anioł stróż był zawsze tam, pomógł, chronione, bronione, uniknięto katastrofy.

Bez względu na to, jaką formę pozdrowienia dźwiękowych. Daria jest w stanie poczuć ludzi i nie toleruje fałszu. Ważne jest, że wszystkie wypowiadane słowa były szczere, szczere.

Gratulacje w wersie

Najlepszym rozwiązaniem dla gratulacyjny kobiet zawsze poezję. Możliwości Internetu sprawiają, że łatwiej jest znaleźć odpowiednie słowa. Na specjalistycznych stronach można znaleźć wspaniały wiersz na każdą okazję.

Jeszcze lepiej – napisz wiersz na urodzinach dziewczyny. W jego czasach anioła Daria będzie zadowolony z uwagą i miłe słowa.

Drogi, drogi przyjacielu,

Dziś mówimy ani słowa o sobie.

Do anioła stróża był najlepszym przyjacielem,

Protektor i dobroczyńca w przeznaczenie.

Aby wymienić dni w wierze

Ci dał według twoich własności.

Powodzenia w swoim życiu i karierze.

Pan dał do wielu, wielu sił.

Który pobił wszelkie rekordy,

To marzenie udało się wdrożyć.

Idziesz do przodu przez życie z dumą!

Wiedzieć, jak wierzyć, żywić nadzieję, kochać!

***

Żałuję, że anioł stróż,

Błogosławię swoją siedzibę.

W nadziei, że żyłeś,

Osiągnąć coś w życiu mogłem.

Tak silne było przekonanie,

Miałem z powodzeniem karierę.

A życie było pełne miłości.

I byliśmy dobrymi przyjaciółmi z tobą.

***

Imieniny Darya, numer,

Proszę mi coś powiedzieć.

Firma przyjazna nadszedł

Wznieść toast w dobrej wierze.

Będziemy pić do ciebie, a ty,

Który zawsze chroni,

Kto tam jest zawsze, za anioła.

Zasługujesz na to. I on o tym wie.

***

W dniu aniołem o imieniu Daria

To nie przypadek, że wszyscy zgromadzeni.

I latające stado łabędzi

Pragnie anioła up.

Więc wysłał Ci zdrowia,

I obrona przedstawiła swoje.

Aby zawsze szczęście, przeznaczenie,

Zawsze byłaś w szeregach.

Gratulacje w prozie

Czasami kilka prostych słów są cieplejsze i bardziej kosztowne niż jakikolwiek oracji lub ody. Kobiety postrzegają rzeczywistość emocji. Jest w stanie odczuwać dotyk hipokryzji. W dniu Angel Daria szczególnie emocjonalnie postrzegają życzenia duszy w prostych słowach.

„Drogi Daria! Chcę modlić się do swojego anioła stróża, bo dał mi dziewczynę z kochającym sercem, delikatnym rodzaju i wrażliwej duszy. Niech to zawsze idzie obok ciebie, stawiając ich prawym skrzydle. I kiedy twoje nogi są zmęczone od trosk, pozwalają podnieść ręce. Mówi się, że z osobą pocałunek anioła dostaje talentów. Życzę trzeba pocałować. I że ich nie wydać, i wykorzystywane dla dobra. Kocham cię. "

„Niech niebiosa z Panem wyśle swojego asystenta. – anioła, który będzie cię chronić, chronić, aby pomóc w trudnych chwilach”

Krótkie wiersze urodzinowe

Krótkie pozdrowienia może wysłać wiadomość tekstową, jeśli nie dostać szansę powiedzenia sobie życzy.

Zauważa Daria urodzinowe,

Imieniny dziś z nią.

Życzymy, żeby mieć siłę,

Aby zawsze walczył dla niej.

***

Dzień anioł Boga nam dany,

Do nieba, aby otworzyć drzwi dla nas.

Miłość, modlitwa i kadzidło.

Niech nam w wierze zostaną nagrodzone.

***

Niech dzwonek jak anioł,

Mówisz błogosławieństwo.

Gratulujemy Ci bardzo

Anioł szczęśliwy i zadowolony urodziny.

I jako dar do dnia anioł może uczyć ikona męczeńską Darya, który powie o słowo Pana urodzinach dziewczyny, zapytać ją, czy szczerej modlitwie.