453 Shares 3786 views

Kobieta z trzema piersiami. Czy kobieta może mieć trzy piersi?

Zdaniem wielu naukowców, piersi kobiet ma uwodzicielski kształt względów estetycznych, ale także dłużej przyciągnąć płeć przeciwną. A jeśli kobieta – z trzema piersiami, to z pewnością człowiek jest potrójna przyjemność.

Właściciele trzech piersi

Jeden z właścicieli trzech gruczołów sutkowych, który stał się znany niemal na całym świecie, amerykański 21-letnia Jasmine Tridevil. Miała operację plastyczną, aby zaszczepić trzeciej piersi, aby nie przyciągnąć płeć przeciwną, a jednocześnie zyskać ogromną popularność w zasobach internetowych i programów telewizyjnych.

Inną nie mniej znany amerykański dziewczyna o imieniu Maria Alajmo wykonane również jej operacji i dodał trzeci piersi. Jednak po tej procedurze, była przerażona, aby zobaczyć niewłaściwej pozycji i dużych stawów obrzęk i chirurg gdzieś zniknął. Pomimo faktu, że nadal go znaleźć i wypłaconej rekompensaty finansowej, ona nie raz żałowaliśmy operacja wykonywana.

Struktura kobiecych piersi

Nie jest tajemnicą, że wielkość i kształt kobiecych piersi mają wielkie znaczenie. Zaskakująco miękkie i pikantne, to ważna część kobiecych ciał zobowiązany jest do zapewnienia, że jej główny składnik – olej. Jednak jego obecność nie jest koniecznie do produkcji mleka. Fakt ten po raz kolejny udowadnia fakt, że wszystkie ssaki, w tym małpy, są płaska.

Skrzynia przeniknął do wnętrza warstwy typowych tkanki łącznej, które służą niektóre biustonosze biologicznych nośne gruczoł sutkowy. Ponadto, te tkaniny nadać mu charakterystyczny okrągły kształt i pozwalają zaoszczędzić ilości pysznej wbrew grawitacji.

W środku klatki piersiowej jest sutek, wokół którego znajduje się ciemny obszar skóry zwany otoczki. I co blondynek jest zwykle różowy, od właścicieli ciemnych włosów – brązowy, i tych kobiet, które rodziły – brązowy. Kobiety z trzema piersiami, odpowiednio, mają trzy sutek.

Sutek jest wiele zakończeń nerwowych i ich stymulacja jest automatycznie przekazywana do przysadki mózgowej. W rezultacie, to przydzielony specjalny hormon, który przyczynia się do tego, że istnieje ograniczenie komórek nabłonkowych w piersi, bo z tego, co obserwuje się w erekcji brodawki. Wynika to z tego faktu w trakcie laktacji mleko jest wytwarzany, a poziom czułości wzrasta podczas seksu.

Trochę historii

W XVIII wieku moda szybko stał się głęboki dekolt, która jest dobra praktyka, aby przetworzyć farbowanie sutki czerwony barwnik. Na przykład odwiedzić piłkę nudnych bladych sutki był bardzo dziki, a nawet niedopuszczalne. Nie trzeba dodawać, dekolt suknie towarzyskiego były umieszczone tak, że krawędź złączki był widoczny.

Pierwszym znanym kobieta z trzema piersiami w Ameryce. Tutaj, w 1998 roku, w stanie Oklahoma, to odnotowano największą liczbę lekarzy piersi. Miejscowy szpital miejski otrzymał amerykańską kobietę, która ma dziesięć dobrze rozwiniętych gruczołów sutkowych. Rzeczywiście, takie sytuacje są bardzo rzadkie, i wyjaśnić je dość trudne.

Koncepcja polimastii

Z reguły kobiety mają dwie piersi, ale w niektórych przypadkach płeć piękna rodzą się z trzech, czterech, pięciu lub więcej. Te dodatkowe sutki mogą być zlokalizowane w różnych częściach ciała: w brzuch, pachwiny, pośladki, biodra, a nawet na plecach. To może być tak proste, dodatkowe sutki i rozwinięte piersi.

Takie zjawisko w przyrodzie nazywa polimastiey. Dziś to nie jest uważane za normę, ale na takie przejawy są dość łatwe (w porównaniu, na przykład, ubiegłego wieku). W średniowieczu, jeśli kobiety znaleźć trzeci sutek, zostały one uznane za wiedźmy.

Kobiety z trzema piersiami, znanych na całym świecie

Według istniejącej tradycji, kobiety o imieniu Meenakshi, która była żoną boga Sziwy, miał trzy piersi. W tym czasie, jako boskiego przewidywania, jedna z piersi powinny zniknęły w momencie, gdy dziewczyna z trzema piersiami spotka swojego przyszłego męża. Tak było z Meenakshi. Bycie księżniczką, że aktywnie uczestniczy w różnych bitwach, aw pewnym momencie spotkał Shiva bitwę. W tym momencie jej trzeci piersi zniknął.

Do tej pory przypadki, gdy kobieta rodzi się z trzema piersiami też zdarzyć. O statystyce mówią dość trudne, ponieważ na zewnątrz dodatkowe piersi może nie być zauważalny, ponieważ jest praktycznie niewidoczny, jeśli stanowi ona jedynie bardzo małą brodawkę, które mogą wykroić cieczy. Takie piersi nigdy nie wzrośnie, a co za tym idzie, nie mogą być karmione dzieci. Dlatego takie zjawisko jest uważany za odchylenie od normy.

Czy muszę mieć operację, jeśli kobieta ma trzy piersi?

Gruczoły sutkowe symetryczne zmiany skórne zlokalizowane na osobę – w odcinku piersiowym oraz u świń i gryzoni mięsożernych – w żołądku, ale wszystkie zwierzęta przeżuwające i konie – w pobliżu krocza. Każda z tych gruczołów ma sutek.

Jednakże, w porównaniu do zwierząt z ludzkiego normą jest obecność tylko dwa punkty. W rzadkich przypadkach może być nadal rodzi się kobieta z trzema piersiami. Operacja nie jest tu obowiązkowy środek. Trzeci sutek zwykle sprowadza się po pewnym okresie czasu, ale były sytuacje, kiedy rośnie całkowicie dojrzałe i pełne piersi. Oczywiście, jest to anomalia, która jest daleka od normy.

Czy muszę pozbyć się zbędnych piersi?

polimastii zjawisko jest dziś bardzo rzadkie, ale nadal istnieją takie przypadki, a u mężczyzn i kobiet. Dodatkowe sutki mogą być utworzone w rejonie klatki piersiowej, brzucha, w okolicy pachwiny i pleców. Zjawisko to jest dość opracowany w medycynie.

Ujawniają obecność dodatkowych gruczołów sutkowych może natychmiast po urodzeniu dziecka. Jednakże, jeśli sutki znajdują się w niektórych odległych miejsc (pachwiny, pachy obszar), bardzo często nie są one usuwane, dopóki nie osiągnie wieku osoby.

Czy muszę się pozbyć dodatkowych sutków – jest obowiązkiem mężczyzny jest, podobnie jak w okresie laktacji u kobiet dodatkowe sutki mogą również wzrosnąć. W rezultacie, nie będzie, na przykład, trzy piersi, zdjęcia które są podane w tym artykule. W przypadku, gdy dodatkowe gruczoły sutkowe w żaden sposób ingerować w optymalnym zarządzaniu życia seksualnego lub społecznego, nadal jest to konieczne do przeprowadzenia operacji plastycznej, aby je usunąć.