866 Shares 1198 views

Chernyshev Mihail Anatolevich: biografia

Chernyshev Mihail Anatolevich – rosyjski polityk, członek frakcji „Jedna Rosja”. Wiadomo, że przez 19 lat pełnił funkcję burmistrza Rostów nad Donem. Dziś jest jednym z rekordzistów na czas pobytu w jednym urzędzie państwowym.


Chernyshev Mihail Anatolevich: Biografia Wczesne lata

Michael A. urodził się 6 marca 1948 w Rostowie nad Donem. Rodzice od najmłodszych lat uczy syna do nauki i dyscypliny. Z tego powodu był w stanie skończyć szkołę z medalem srebrnym, tylko trochę brakuje złota. Odbieranie wykształcenie średnie w 1967 roku wstąpił do Rostów Instytut Inżynierii Rolniczej.

Podczas treningu na uniwersytecie nabyte umiejętności technicznych. Ten zawód lubił. W wywiadzie, Michaił Chernyshev, przyznał, że budowa nowych mechanizmów – jedna z największych przyjemności w życiu. W okresie od 1972 do 1980 roku pracował jako inżynier projektu w Instytucie Badawczym Rostów.

Pierwsze kroki w polityce

Chernyshev Mihail Anatolevich – bardzo odpowiedzialny. Nie jest zaskakujące, że pracownicy firm z biegiem czasu zauważyłem. W 1980 roku młody inżynier został poproszony na czele października RK KPZR Rostów nad Donem. Chernyshev łatwo zgodził się na tej pozycji, który następnie zmienił swoje życie.

W 1985 roku awansował na wiceprezesa komitetu wykonawczego Rady Powiatu proletariacka Deputowanych Ludowych. Tutaj po raz pierwszy kierował Działem organizacyjną i instrukcji, a następnie stał na czele administracji proletariackiej dzielnicy. Nawiasem mówiąc, na czele Michaiła Chernyshev on zyskał prawdziwego lidera, który może umiejętnie zarządzać nie tylko swoich podwładnych, ale także całego regionu.

Burmistrz Rostów nad Donem

Po zmianie władzy w 1991 roku udało się utrzymać Chernyshev stery władzy w swoich rękach. Wciąż był szefem administracji Rostów. Jego polityka lubił ludzi, co było bardzo ważne w tych dniach. Ponadto aprecjacja mieszczan pomógł mu wygrać wyścig do fotela burmistrza w 1994 roku. Patrząc w przyszłość, możemy zauważyć, że nie mniej udany i będzie po wyborach: Michael A. pełnił funkcję burmistrza Rostów nad Donem do roku 2014, który był jednym z największych jego osiągnięć.

W ciągu 19 lat od Chernyshev pokazał się na różne sposoby. Początkowo jego polityka jest wiele pozytywnych opinii: miasto rozrastało się, a gospodarka będzie wstać z kolan po upadku Związku Radzieckiego. Wszyscy byli zadowoleni z szefa Rostowa, a to dlatego, że przez tak długi czas utrzymywała się na czele.

Jednak w ostatnich latach, dzięki burmistrz zaczął powoli zanikać. Powodem była niezdolność Michaiła Chernyshev dostosować się do zmian życiowych zachodzących. Ponadto wiele byliśmy rozczarowani, że burmistrz udał się do życia, szczególnie wyróżniała się z tłumu. W szczególności fakt, że on zbudował sobie dwór, mimo to urzędnicy.

portret polityczny

Chernyshev Mihail Anatolevich wykluczyć swoje miasto dość umiejętnie. Pod jego dowództwem, Rostów nad Donem wzrosła z dołka gospodarczego i nabyte aktualny twarz. Ponadto był burmistrz zainicjował wiele ustaw mających na celu poprawę rodzimych ulicach. Oznacza to, że dla większości obywateli, stał się prawdziwym bastionem i przykładem.

Jeśli chodzi o jego walce politycznej, burmistrza Rostów nad Donem był w stanie wdrożyć ich przeciwników. Zrobił to tylko słowami, nigdy nie przekroczył linię, co jest niedopuszczalne. W ogóle to może być opisana jak dobry polityk, w stanie walczyć z powrotem, jeśli to konieczne.

Jedyna nieprzyjemna rzeczą stało Mihailom Anatolevichem w październiku 2011 roku. Potem zarzucono, że miał nielegalnie nabył 5,6 ha ziemi. Jednak bardziej gruntowne dochodzenie doprowadziło do tego, że szef Rostowa uzasadnione, ponieważ jego działania nie było corpus delicti.

nowa wiadomość

W 2014 r Chernyshev Mihail Anatolevich był w sytuacji, która groziła mu się fiaskiem. Powodem tego było usunięcie ze stanowiska z powodu złych ocen. Jednak oficjalna wersja jest taka, że sam polityk usunięty z urzędu. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, że zrobił to, ponieważ wybór tego nie zrobił.

Ponadto długi pobyt nie miałby bezczynny. W 2014 roku Rada Miasta zatwierdziła nową pozycję – „City Manager”. Wkrótce został mianowany Chernyshev Mihail Anatolevich. Zasady przyjęć po raz kolejny stał się aktywny, nawet wtedy, gdy nie zmienia budynku.

W październiku 2014 r Chernyshev stał się Wicewojewoda regionu Rostov. We wrześniu 2016 roku brał udział w wyborach parlamentarnych, które odbyły się w Dumie i partii „Jedna Rosja”. W ten sposób rozpoczyna się nowy etap w życiu polityki. Teraz, zamiast rozwiązywania problemów skali miejskiej będzie musiała przygotować się do poważnych walk odbywających się na najwyższym szczeblu państwowym.