589 Shares 8150 views

Jest to korzystne, aby wziąć kredyt samochodowy bez zaliczki?

Rynek, który udziela kredytów, można porównać z pola walki, który dzisiaj, jak wiemy, wszystkie dobre. Nie ma wyjątków i kredyty na zakup samochodów. W tym samym czasie marketerów zostały wzięte pod uwagę, że niektórzy ludzie nie biorą kredytów samochodowych ze względu na fakt, że nie mają pieniędzy na zaliczki. Dla tych klientów są obecnie dostępne kredyt samochodowy bez zaliczki.


Zatwierdzić?

Pomimo faktu, że w tym przypadku przejawia się wierność, kredyt samochodowy bez opłaty zostanie on zatwierdzony tylko do tych, którzy pasują do określonych kryteriów. Żaden z banków nie wyda kredytu, jeśli kredytobiorca nie osiągnął wiek 21 lat, a większość instytucji kredytowych i finansowych zaprę się tych, którzy już na emeryturze. Jednym z najważniejszych wymagań jest poziom dochodów. Tutaj banki są podzielone opinie. Niektóre wymagają świadczenia odsyłającego wynika, że wynagrodzenie powinno być tyle, aby utrzymać płatności miesięcznych nie więcej niż połowę tego. Wartość ta zależy wyłącznie od tego, co bank udać. Inne banki mogą „zamknąć oczy” na fakt, że certyfikat, nie będzie w stanie potwierdzić dochody, ale będzie wymagał dokumenty do jakiegokolwiek majątku osobistego, paszportu lub innego dokumentu.

Kredyt samochodowy bez zaliczki – wszystko naprawdę proste?

Jest oczywiste, że wymagania banków mogą się nieznacznie różnić, ale w tych warunkach staje większość Rosjan, którzy z jakiegoś powodu nie są w pośpiechu, aby kupić nowe samochody, choć banki są stale zachęcani do zrobić nawet bez pieniędzy na zaliczki. Główną przyczyną tej sytuacji są wskaźniki dotyczące programów kredytowych, zapewniając brak pierwszej raty. Oznacza to, że jeśli zorganizować kredyt samochodowy na temat programu klasycznego, stopa procentowa będzie 13-17%, a jeśli wziąć samochód na kredyt bez opłaty wstępnej, stawka wzrasta do 30 procent. Jest tu również obejmować opłaty bankowe, ubezpieczenie dla samochodu i dla siebie. Teraz dowiedzieć się, ile to będzie kosztować zakup samochodu bez zaliczki.

A jeśli nadal chcesz?

W takim przypadku, jeśli nadal chcesz kupić nowy samochód „teraz”, a następnie pomyśl zanim złapał pierwszy napotkał propozycję. Te programy pożyczkowa ma wiele banków, więc należy najpierw przejść przez różne organizacje i porównać warunki. Należy wziąć pod uwagę: jeśli kredyt samochodowy bez zaliczki jest oferowana w tempie poniżej 11%, bank będzie najprawdopodobniej niedobór zostać skompensowany komisji powołanej w okresach miesięcznych, które mogą dogonić nadpłaty połowę. Dotyczy to także innych podobnych programów: Bank nigdy nie będzie działać na straty.

Po wyborze odpowiedniego produktu musisz zebrać pakiet dokumentów, których wykaz zostanie podany banku. Im bardziej przekonujące swoją zdolność do zapłaty zostanie potwierdzona, łatwiej stać się kredyt samochodowy bez zaliczki, a ponadto stopa kredytu będzie znacznie niższa.