892 Shares 1392 views

Mamy sernik z wiśni na różne sposoby

Jak zrobić domowy sernik z wiśniami? Przepis ze zdjęciem tej niezwykłej i bardzo pyszne ciasto zostaną przedstawione poniżej. Z tego materiału dowiesz się o tym, jak ugniata ciasto na deser i to przygotowanym farszem.


Sernik z wiśni Przepisy ze zdjęciami smakołyków domowych

przepisy kulinarne ciasto tak ogromna liczba. Jednak jedna rzecz nie ulega zmianie. To ciasto kruche. Jest ugniata w margaryny lub masła. Co do napełniania, może składać się z różnych składników, w tym sera, ser twarogowy, kwaśnej śmietany i inne produkty mleczarskie.

Klasyczny sernik wiśni wykonane z masy skrzepu, który jest silnie bitej przez blenderze. Ale wszystko po kolei.

Tak aby sernik z wiśniami domu dla testu należy zakupić:

 • żółtka – 4 szt.;
 • jakość margaryny – 175 g;
 • rozsadzający ciasta – 5 g;
 • Biała mąka – 2 kubki;
 • Cukier puder – 1 filiżanka.

Mieszanie fundamenty piasek

Sernik z wiśniami z ciasta okazuje się szczególnie smaczne i delikatne. Ugniatać podstawę tego tortu, żółtka jaj są dodawane do zmiękczonej margaryny i trochę białej mąki i proszek do pieczenia.

Dokładnie ugnieciono produkt przygotowanie jednorodnego sprężystego ciasta, umieszczony jest na spodek i przesyłany do komory chłodniczej przez pół godziny.

Składniki na nadzieniem serowym

Sernik z wiśniami i twarogiem mogą być pieczone, nie tylko do codziennego pulpicie, ale także dla każdej uroczystości.

Dla pie napełniania nas z następujących składników wymagane są:

 • białka – 4 szt.;
 • niskotłuszczowy twaróg – 175 g;
 • świeże pestki wiśni – 200 g;
 • porządku cukru – 1/2 filiżanki.

Przygotować nadzienie na ciasto

Wypełnienie tego deseru jest bardzo prosta. Białka są bita do silnej i stabilnej piany. Lub osobno strzępi niskotłuszczowy ser twarogowy przez drobne sito. Następnie, gdy dwa składniki łączy się w jednym naczyniu, dodać do nich cukier i ubij ponownie dokładnie.

Jak dla świeżych wiśni, to dokładnie umyć i usunąć wszystkie kości. Jeśli nie jesteś w stanie uzyskać takiego jagody, a następnie można użyć zamiast truskawki, maliny, jagody, jeżyny, porzeczki, agrest i inne. Nawiasem mówiąc, zamiast świeżego produktu jest dozwolone w użyciu i zamrożone. Jednakże, przed zastosowaniem należy je rozmrażać i usunąć nadmiar syropu.

Powstawanie sernik i ciastka

Sernik z wiśni w domu tworzą dość prosta. Aby to zrobić, należy przyjąć postać ogniotrwałej i rozprowadzić wszystkie wcześniej przygotowane ciasto kruche. Pre-roll to nie być. Podstawa powinna być przekształcona w zbiorniku o prostych bokach na patelni do smażenia.

Gdy ciasto jest określone, że umieszcza się warstwę świeżych wiśni bez materiału siewnego, który jest powleczony masy białka słodkiego twarogu. W takim półwyrobu jest wysyłana do pieca. Utrzymując temperaturę 180 °, deser piecze się przez 45-57 minut. W tym czasie, kruche ciasto powinno być dobrze rumiane i serem i białka nadzienia – zamrożenie.

Złożenie deser na świątecznym stole

Sernik z wiśniami, przygotowane zgodnie z powyższym przepisem, okazuje się nie tylko bardzo smaczne i delikatne, ale także niezwykle piękne. Po zakończeniu procesu pieczenia ciasto jest kompletna, jest on usuwany z piekarnika i pozostawić do pełnego ostuzhennoy potraw.

W miarę upływu czasu, sernik lekko przesunąć się przez ciasto i podawane do stołu. Jeśli jest to pożądane, powierzchnia ciasta mogą być ozdobione świeżych wiśni lub innych owoców.

Inna postać wykonania preparatu sernika

Jak wspomniano powyżej, sernik w domu mogą być gotowane na różne sposoby. Jeśli twaróg i nadzienia białkowe nie pasuje, a następnie stworzyć takie przysmaki zalecają stosowanie tradycyjnego kremu.

Ciasto na wiśniowy sernik zrobić piasku. Zatem, receptura pozostaje niezmieniona. Co do napełniania, musimy do niego:

 • porządku cukru – 1.5 filiżanek;
 • świeże pestki wiśni – 200 g;
 • kandyzowane owoce – do smaku;
 • gęsty krem o wysokiej zawartości tłuszczu – 400 g

Jak przygotować farsz?

Śmietana ciasto nadzienie do tego okazuje się bardzo smaczne. Aby to zrobić, tłusty nabiał należy pokonać przez blenderze, stopniowo dodając do niej 1 szklanka cukru i trochę kandyzowanych owoców. Konieczne jest również, aby spłukać świeże wiśnie i pozbawić jej kości.

Proces formowania i wypalania

Starannie rozplanowany kruchego ciasta w kształcie głęboko-stronne, należy umieścić jagody, chcesz posypać cukrem, 0,5 filiżanki. W taki półprodukt musi być wysłany do pieca. W temperaturze podstawy o 180 stopniach przez piec sernik około 40 minut.

Gdy ciasto jest złoty kolor wiśniowy i karmelizacji, muszą zostać usunięte. Po tym, całe ciasto jest konieczne, aby wypełnić wiele z bitą śmietaną z cukrem i kandyzowanych owoców. W taki półprodukt jest zobowiązany do odesłania w piekarniku, ale przez 5-10 minut.

Po wlać usuwa kwaśny deser nadzienia i chłodzone bezpośrednio w formie. Jeśli spróbujesz wyciąć ciasto na gorąco, to wszystkie jego napełniania wyjdzie.

Podawać na stół

Teraz wiesz, jak pieczony sernik z wiśniami i kandyzowanych owoców. Po całkowitym ostuzhennoy ciasto jest on wyjmowany z formy za pomocą łopatki i jest umieszczona na dużej tacy. Przed złożeniem w tabeli świątecznej deser zaleca posypać cukier puder lub czekolady żetonów.

Podawać sernik z kandyzowanych wiśni i kwaśną śmietaną, goście będą o herbaty razem. Bon appetit!