574 Shares 4856 views

Gemini – znak zodiaku. Kobieta i jej cechy

Kim są bliźniakami? Zodiak. Kobieta, urodzona pod nim, jest w stanie dużo. Może to potwierdzić listę znanych osób urodzonych pod tym konstelacji: Marilyn Monroe, Andzhelina Dzholi, Fransuaza Sagan. Ich element – powietrze, ich planeta – Merkury. Jakie są ich główne cechy? Zodiaku Gemini, kobieta w szczególności, niezależny, miłujących wolność, nie tolerują żadnej konwencji, nie może utrzymać się w granicach, odrzuca wszelkie ograniczenia. Być może jedyną wadą tego znaku jest niezdolność do podejmowania szybkich decyzji, jednak cecha ta występuje zarówno u kobiet jak i mężczyzn.


Co do zasady, inteligentny i rozwoju intelektualnego Gemini (znak zodiaku). Kobieta i mężczyzna urodzone pod tym znakiem są często wyciągnął do decyzji, o wadze wszystkie „za” i „przeciw”. Znak ten może być nadal nazywa się „Wielki Communicator” – bo był jak nikt inny wie, jak twierdzą, bronić swojego punktu widzenia, a tym samym dać wrażenie na innych. Gemini – doskonałych doradców, którzy w tym samym przekonywania. Ta cecha czyni je idealnymi pracownikami. uda im się w show-biznesu, dziennikarstwa lub w sprzedaży. Gemini – naukowcy, chcą odkrywać nowe miejsca i wydarzenia, jak nowych ludzi, uwielbiam robić rzeczy, które dodają swoje doświadczenie i wiedzę. Są inteligentne, dowcipne, jasny osobowości, które w większości są duszą firmy. Ich cechą jest możliwość zrobić kilka rzeczy naraz. Choć mogą one być bardzo zmienny, nie przynieść po drodze, ale konieczne jest, aby pojawić się sprawy, które miał na myśli – pewni, że będzie to zrobione za sto punktów, szybko i sprawnie. Takie są – Gemini (znak zodiaku).

Kobieta ma dobrą kompatybilność z Wodnika i Leo, mogą być również silny związek z elementu ziemi, takich jak Dziewic. uwielbiam kobiety Bliźnięta są doskonałymi partnerami. Są radosny, lekkomyślny, chętny do przygody i nie lubią zbyt długo w jednym miejscu. Chcą zobaczyć obok każdego z nich, którzy będą dzielić się całą swoją pasję, a jednocześnie zawsze będzie czekać na ich powrót do domu. Ale najlepszym partnerem będzie ten, który będzie w stanie prowadzić inteligentne rozmowy na poziomie osoby o silnym charakterze, który może oprzeć wit Bliźnięta. Nawiasem mówiąc, jeśli mówimy o podobieństwa znaków, świetnym partnerem może być również Gemini (znak zodiaku). Kobieta w zgodności miłości jest ważna przez okres dłuższy niż przedstawicieli silnej połowy ludzkości, poszukuje partnera przede wszystkim zrozumienia. Ona pragnie odmiany, przygodę i nowe doświadczenia z każdej relacji, czy to małżeństwo, przyjaźń czy nawet partnerstwa biznesowego.

W ten sposób partnerzy Twins należy zawsze szukać sposobów na utrzymanie zainteresowania nimi ze strony kobiet. Oni nie muszą być nudne lub zbyt cicho, inaczej zainteresowanie ich osoby znikają, a oni mają tylko spakować walizki i opuścić życie Gemini. Patrząc na specyfikacji, możemy powiedzieć, że ta kobieta jest energiczny, dowcipny, rozwój intelektualny i dobrze dogadują się z innymi. Ale z drugiej strony, może być niezdecydowany, impulsywny, zalotny i powierzchowne.