451 Shares 7507 views

Artem Markelow (kierowca): biografia i życie osobiste

Edycja „Sport-Express” rozmów o tym, kto wśród rosyjskich kierowców będzie mógł usiąść za kierownicą samochodu wyścigowego, „Formuła 1”. Korespondenci doprowadzić do głosu nazwiska Michaiła Aleshin, Daniił Kwiat Daniil Move, Egora Orudzheva, Siergiej Sirotkin i Artem Markelowa.


Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie sterowniki są wyznaczeni członkowie programów wsparcia młodzi piloci (choć, szczerze mówiąc, Mikhail Aleshin w swoich 26 lat jest on zbyt na taki tytuł). Ale nie mówimy o tym. I młody obiecujący, ale wciąż niewiele wiadomo na pilota rosyjskiego, którego nazwa jest Artem Markelow (biegacz).

Biografia. Rodziców. Początki kariery

Artem Valerevich Markelow urodził się 10 września 1994. Jego ciężar – około 73 kg w czasie wzrostu 182 cm.

Artem Markelow – zawodnik, którego życie osobiste stały się publicznie dopiero od 2011 roku. Poprzednie lata zostały owiane tajemnicą. Kilka szczegóły są znane jedynie z wywiadu z nim.

W profesjonalnym sporcie motorowym Artem Markelow pochodziła z kartingu. Po raz pierwszy usiadł za kierownicą karty w 9 lat. Dwa lata walcowane gdzie zespół trenuje „Silver Rain”. Prawdopodobnie, lider zespołu powiedział, że Artem Markelowa – zawodnik, którego biografia jest w przyszłości mogą być uzupełniane w mistrzostwach, „Formuła 1”. Dlatego przyjął go ze swoim zespołem.

Rodzice pomogli synowi hobby, pomagając w planie finansowym: dać kieszonkowe na niedzielnym treningu (toczenia gokarty). Teraz ojciec i matka aktywnie go wspierać. Jednakże, nie zatrzymują się martwić o wynikach każdego wyścigu. matka towarzyszy Artem za każde zdarzenie i działa jako osobisty psychologa.

Mało znany, ale obiecujący rosyjski sportowiec

Artem Markelow (kierowca), który już zawiera biografię i czarujący kilka zwycięstw w wypadku drogowym, ma większą szansę, aby wykonać w „Formuły 1”.

Na jego pierwsze mistrzostwo Rosji Artem zajął 9. miejsce, a potem mam smak i dotarł do 2nd. Dla rosyjskiego mistrzostwo nastąpiło Europy: Challenge Europe, wielki finał w Egipcie. Że dostęp do poziomu europejskiego pozwoli zrealizować.

Artem Markelow (kierowca) już znane rosyjskiej publiczności, umieszcza na nim wielkie nadzieje. On nie tylko jest zespół wyścigowy Lotus (aka rosyjski i ostatni Motorpark), ale również aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Na przykład, w 2014 roku, w dniu 20 września, on i Vitaliem Petrovym (pierwszy rosyjski pilot „Formuła 1”) wzięło udział w demonstracji samochodach wyścigowych na oficjalnej ceremonii otwarcia toru wyścigowego w Soczi.

Dwadzieścia lat mistrz z wygranymi i perspektyw

Artem Markelow ogłosił się z powrotem w wieku siedemnastu lat. W 2011 roku zajął 4 miejsce (ze względu na jego zwycięstwo i 1 251 punktów) w Formule ADAC Masters Championship. W roku 2012 – 7 miejsce (2 zwycięstwa i 155 punktów) w niemieckiej Formule 3 Championship (niemiecki mistrzostwa, „Formuła 3”), a w 2013 tutaj wygrali 2 miejsce (na swoim koncie dwa najszybsze okrążenia, 21 podium 2 zwycięstwa i 339 punktów). W 2014 roku zadebiutował z 24. miejsce w GP2.

Główną zaletą Artyoma ° wyniki stabilności (zwycięstw) oraz perspektywa dalszego wzrostu. Dlatego też, z przewagą utraciwszy wyścig Marvin Kirhgoferu (wschodząca gwiazda niemieckiej wyścigi), Emil Bernstorffa łatwo obejść. Zwycięstwo na koniec sezonu wyścigowego 2013 przyniósł mu tytuł wicemistrza Niemiec „Formuła 3”. Ponadto, Artem Markelow spędził trzy dni na testach GP3, reprezentujący zespół rosyjski czasu, a udział w AutoGP, reprezentujący austriackiego zespołu Zele wyścigowych.

Wyścigi sezonu 2015. Start jest podane!

Po śmierci kierownika pilotującego i lider zespołu Igor Mazepa komend przejął Svetlana Strelnikova. Wraz z jej Artem Markelow stawiam sobie zadania, które są bezpośrednio związane z przygotowaniami do nowego sezonu wyścigów: gromadzić punkty w klasyfikacji mistrzostw i wspiąć się na podium.

Artem zaczął je realizować z pierwszych tygodniach 2015: od 15 stycznia do 15 lutego, odbył podróż do Nowej Zelandii na mistrzostwa Toyota Racing Series. Tutaj, pilot dwukrotnie rozbił.

Gdyby nie został strącony utwór Callum Ilott Artem Markelow mógł dostać jeden z najlepszych w mistrzostwach. Był drugi, ale z powodu tego kłopoty ukończeniu 15. Drugi wyścig zakończył się gorzej: samochód przewrócił się z powodu kolizji z Jamesem Munro i Tom wypadł z toru.

Nowe zwycięstw – to duży krok w kierunku „Formuła 1”

Jednak nie wszystkie wyścigi zakończyły bez rezultatów.

Artem Markelow, zawodnik rosyjski Czas, zajął drugie miejsce na torze Teretonga Park. Palm udał się do Jamie Conroy, pilot Nowej Zelandii.

18 kwietnia rozpoczęła pierwszą fazę GP2-2015 mistrzostw. Minęły dwa wyścigi (od 16 maja): u Bahrain International Circuit (Sakhir, Bahrajn) i Circuit de Catalunya (Hiszpania, Barcelona). Grand Prix Bahrajnu nie przyniosły pożądanych rezultatów: Artem Markelow wziął 12 i 13 miejsc. Ale uczestnicząc w Grand Prix Hiszpanii był w pierwszej piątce w drugim wyścigu. Niestety 2015 nie została jeszcze wniesiona młodego przedstawiciela rosyjskich wyścigowych wielkich zwycięstw.

W prasie i na stronach globalnej sieci, jest ona wymieniona w tytule wicemistrza Niemiec 2013 „Formula 3” i nowego narzeczonego byłych uczestników projektu „Dom-2” Alena farmacia.

"Wzór 1". Gdy tylko spełnione marzenie?

Wielu wierzy, że Artem Markelow dokonał właściwego wyboru, przechodząc z niemieckiej Formule 3 Championship (niemiecki mistrzostwa, „Formuła 3”) w GP2. GP2 jest często utożsamiane z ostatniego etapu przygotowawczego przed klasyfikacji „Wzór 1”.

Pilot dokłada wszelkich starań do mistrzostwa, „Formuła 1” w roku 2016 brzmiało nazwisko Artem Markelowa. Biografia, a raczej jego sukcesy wyścigowe, sugerują, że to marzenie się spełni, jeśli nie w przyszłym sezonie, po czym później. Artem zaczął lepiej zrozumieć specyfikę pracy z nowymi maszynami, zaczął analizować i zapamiętać szybciej torów wyścigowych.

Było to ułatwione przez niewielkie zmiany w rosyjskim Czasu. Od ubiegłego sezonu, drużyna trenowana przez Rob Wilson, instruktor zagranicznej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie szkolenia kierowców, „Formuła 1”. On teraz pracuje z niektórymi z nich.

Rosyjski Czas zmienił również partnera technicznego: Wirtuozi zastępuje iSport. Artem sam zauważył, nowe inżynierowie pracować lepiej niż stary.

W życiu przyjaciół, rywalami na torze

W rozmowie z Artem przyznał, że nawet przyjaciele na drodze przekształcić rywalami. Takie oświadczenie złożył po wielkim przełomem w mistrzostwach GP2.

Chodziło autopilota Mitch Evans, który z powodu problemów w elektronice opuścił tor wyścigowy. Po ukończeniu przybycie Mitch podszedł i przywitał przyjaciela i kolegę do sukcesu.

Podobna sytuacja i Artem Siergiej Sirotkin. Nie możemy twierdzić, że są przyjaciółmi, ale to jedyny kierowca reprezentujący Rosję w mistrzostwach w tym sezonie.

Obaj piloci planują wziąć udział we wszystkich 24 wyścigach GP2. A ponieważ oba nie zamierza zajmować stanowiska ze względu na szlachetność, planowane okrutny, ale ciekawe walki między młodymi i obiecujących zawodników.

Ale Artem nie uważa Siergiej wśród swoich głównych rywali. Mitch Evans, Pierre wyszedł i Aleks Linn – to kto będzie ściśle monitorować młody zawodnik.

Wspólnie budować miłość: Alain Vodonaeva i Artem Markelow

Racer, którego biografia jest wzbogacony o romansach, budowanie relacji z Alena farmacia.

osoby publiczne trudno jest zachować w tajemnicy życia: ktoś z przyjaciół lub znajomych niekoniecznie sboltnet tajemnicy. Ale Artem Markelow i Alain Vodonaeva długo ukrywał połączenia.

Girlfriend Alena, Isa Dolmatova, nie wiedząc nawet, imię mężczyzny odtajnione Instagram.

Nawiasem mówiąc, informacja wyciekła do Alena nie jest zaskakujące. Sprawa jest znajome. Więc matka lubi ujawniać tajemnic związanych z życiem osobistym córki. Na przykład, podczas jednej ze swoich kursach mistrzowskich Larisa Valentinovna pośrednio odniósł się do nowego chłopaka Alena.

I zaledwie kilka tygodni temu kochać Artem Markelow i Alain Vodonaeva widziano w jednym z supermarketów w wspólną: są słodkie przytulił, gotowanej i nawet ukradł pocałunek.

czy planowane jest uzupełnianie?

Teraz internet sprowadza nową wiadomość: Alain Vodonaeva spodziewa się dziecka od dwudziestu pilota. Czy Artem Markelow, racer biografię którzy nie odnowiony udział w upragnionego „Formuła 1”, wkrótce zostanie ojcem? A matka jego dziecka będzie kobieta, jego starszy dobre dwanaście lat?

Mamy Spieszę powiedzieć: w tej chwili Alain nie jest w ciąży. Ciekawa pozycja ex-uczestnik projektu telewizyjnego „Dom-2” i pojawienie się dziecka z Artem przewidział gwiazda numerologist Wiaczesław Denichenko. Według jego obliczeń, uzupełnianie Artem Markelow i Vodonaeva może czekać do następnego lata.

Odroczenie zadowala fanów pilota, bo właśnie rozpoczął jako kierowca wyścigowy, a przed nim czekając na wiele zwycięstw.

Ciekawostką w tym temacie

W Internecie, aktywnie dyskutowane temat zwiększenia różnicy wieku między dwojgiem kochanków. Tendencja: im bardziej gwiazda mija rok młodszy od swojego nowego towarzysza.

Alain Vodonaeva potwierdza tę opinię, wybierając ukochanych ludzi młodszych od siebie. Latem ubiegłego roku miała związek z dwudziestu trzech lat od Petersburg Jurij Andre party-nawiązań. Kto jest Alain odgrywa w miłości z nadal dość młody kierowca Artem Markelowa, który jest tylko dwadzieścia lat. Kto wie, może w ten sposób stara się wzbudzać sostorony słabnie zainteresowanie opinii publicznej dla siebie.