138 Shares 2635 views

Apple Tree "rozkosz": opis, zdjęcia, opinie

Apple Tree „rozkoszy” jest powszechne w centralnych regionach Rosji. Ta odmiana pojawiła się niedawno, ale w stosunkowo krótkim czasie, jego zalety zostały już docenione przez wielu ogrodników.


Jabłonie otrzymał następujące wielokrotnego przekraczania skomplikowany. Stopień prowadzone w 1961 S. I. Isaeva – znany hodowcy. Był strefowego w 1996 roku na centralnym obszarze naszego kraju. Zastosowane odmiany takie jak "Bellefleur żółty", "Borovinka", "Kitaika", "Papirovka", "wąglik" i inne. nastąpił jabłoń „rozkosz” W wyniku ciągłej selekcji. Jest odporny na niskie temperatury, wcześnie zaczyna przynosić efekty i daje dobre plony.

"Sweet" (jabłko): Description

Podobnie jak w innych podobnych odmian, „radość” odnosi się do wczesnej jesieni. Dojrzewanie rozpoczyna się zwykle pod koniec lata lub na początku września. Ale wielu ogrodników zebranych trochę wcześniej, gdy jabłka nie jest jeszcze dojrzały. Owoce te są przechowywane przez długi czas, aż do połowy zimy. Oczywiście, jeśli następujących warunkach przechowywania. Jabłka muszą być starannie umieścić w pudełkach (drewna) i usunąć go w chłodnym i suchym miejscu (na przykład na balkonie lub w piwnicy). Dojrzałe owoce przez długi czas nie będzie leżeć – zaczynają się pogarszać w krótkim czasie.

Drzewa tej odmiany jest niewielkich rozmiarów. To pół-karzeł rośliny są tak łatwe do opieki nad nimi.

Crohna młode drzewa okrągłe i puszysty, a kilka lat później, wyciągnęła i „stroyneet”. Z biegiem czasu, i to stało się owalny, a gęstość drewna jest zachowana. Ta forma wymaga regularnego cięcia. Jeśli tego nie zrobisz, drzewo może być dotknięte przez choroby grzybowe (np parch). Apple fruit „rozkosz” rozpoczyna się cztery lata po posadzeniu.

produktywność

Wielkie żniwa słynie z różnorodności. Każdego roku drzewo zyskuje siłę i daje więcej owoców, które niewątpliwie podoba ogrodników. Średnio jeden jabłka mogą być usunięte do 80 kg aromatycznych jabłek.

Sadzenie i pielęgnacja

„Delight” – jabłoń, której opis można teraz znaleźć we wszystkich magazynach ogrodnictwa. Należy jednak przestrzegać pewnych zasad pielęgnacji drzew.

Młode sadzonki odmiany najlepiej sadzić w luźnej czarnej ziemi. W pobliżu musi być inne odmiany jabłoni – zapewni zapylenie.

Ogólnie rzecz biorąc, te drzewa są bezpretensjonalne, więc nie trzeba kompleksową opiekę. Wystarczy raz w roku, aby karmić gleby i przycinać zbędne gałęzie. Jeśli nie kształt korony jabłko „zachwyt” dać bardzo nierówny w wielkości owoców.

Przycinanie te drzewa jest dość proste, ponieważ „rozkosz” często nie rośnie wyżej niż czterech metrów.

owoc

Jabłka w tej klasie – średniej wielkości. Ich ciężar w zakresie od 100 do 130 gramów. mogą one jednak żyzne gleby i właściwy dotrzeć do karmienia i 170 gramów.

Dojrzałe owoce kolorze żółtym z jednolitej maliny „rumieniec”, który niemal całkowicie pokrywa powierzchnię skóry. Jest gładka i niezbyt gruba. Poprzez „rumieniec” wyraźnie widocznych małych podskórnych białymi punktami. Miąższ jest biały, dość soczysty, bliżej powierzchni owocu może mieć różowawy odcień.

„Delight” – jabłko, których ujawnienie przedstawiliśmy w tym artykule – happy ogrodnicy smak jej owoce, które należą do deseru. Jabłka wydzielać lekki zapach malin i mają przyjemny słodko-kwaśny smak. To daje doskonałą jakość produktu owoce. Skład chemiczny jabłek zawiera wiele witamin, dzięki czemu nadają się do jedzenia dietetycznego i niemowlęcym. Na przykład witamina C w tych owoców w dwa razy więcej niż w popularnej i wiele ukochanego „Antonówki”. Być może dlatego, że uznały różnorodność często wykorzystywane do uprawy komercyjnej.

Apple Tree "rozkosz": Opinie

Ogrodnicy w obszarach, które już rosną jabłonie odmiany, bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Jako plus nazwali łatwą konserwację, dobre plony pachnące i smaczne owoce. Wielu powie, że „samopoziomujące” jabłka są przechowywane przez długi czas, a nawet w Nowy Rok przy ich stoliku afiszować bogate dary jesieni.

Jednakże, „rozkosz” odmian jabłek ma jedną wadę, ale powinna zająć się tylko ci, którzy rosną jabłka na sprzedaż. Dość często owoce są w różnych rozmiarach. Ale można to łatwo pozbyć się minusa, zwracając należytą uwagę na regularne przycinanie. Doświadczeni ogrodnicy zalecane przed pni drzew zimą schronienie od królików i myszy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do młodych drzew.