258 Shares 8562 views

Kompleks mieszkalny „Osada Count” w dzielnicy Gatchina Sankt Petersburg: opis infrastruktury i opinie

Dziś w podmiejskich rynku nieruchomości oferuje ogromną liczbę grup produktowych programistów firmy. I jest na nie popyt. Istotnie, obecne mieszkańcy miast dusza jest dosłownie wyciągnięty z miasta, w pobliżu łąk, lasów i rzek. Nie mniej ważna rolę odgrywają tu i interesy kupcy konsumenta. Każdy rozumie, że koszt mieszkania w centrum miasta nie może być porównywana z jego otoczenia. Więc szukać mieszkańców północnej stolicy dla siebie, które mają zastosowanie w woj. A jednym z nich jest telewizor LCD „Count Sloboda”, który powstaje w rejonie Leningradu. Z Petersburga jest oddzielone zaledwie 49 kilometrów, które według dzisiejszych standardów, i nie jest uważana za odległość. Jednak bardziej szczegółowa kompleks mieszkalny „Count Sloboda” adres – okręg Gatchina, Kommunar. W tym momencie w LCD jest częścią wszystkich trzech domów (nr 21, 22 i 23), a także w przyszłości, jeśli budowniczy nie zmieni planów „Sloboda” będzie odnosić się do dużego wyświetlacza zatytułowanej „Izhora”.


Kilka słów na temat dewelopera

Każdy szanujący potencjalnego nabywcę przed zakupem nieruchomości, należy zwrócić się o reputację dewelopera. Który jest dość dobry ruch, bo oprócz dosobrosovestnyh programistów, podmiejskich rynku nieruchomości istnieje również znaczna liczba oszustw, a tylko firmy, które należą do jego działalności, delikatnie mówiąc, nie do końca w dobrej wierze. Wydaje się jednak, LCD „Count Sloboda” „47 Trust” – firma, która jest obecna na rynku budowlanym od 1963 roku. Tak, nie dokonały rezerwacji. Swego czasu był to Trust „Kirovstroy”, który był zaangażowany w budowę obrony i projektów przemysłowych, które, co do zasady, poddawany dokładnej kontroli. utworzone JSC „Trest 47” Wraz z pojawieniem się w określonym czasie, który jest dość duży gracz na rynku i wprowadziła więcej niż wysokiej jakości obiektu mieszkalnego w eksploatacji. Tak, że deweloper jest solidny i ma doskonałą reputację na rynku.

Na budowę LCD „Count Sloboda” „TREST 47” została uruchomiona w 2013 roku, wszystkie trzy obiekty zostały już wprowadzone do tej pory. Obudowa należy do kategorii gospodarki, które jednak nie czyni go mniej jakości.

Kilka słów o lokalizacji i infrastruktury miejskiej

Po Communar był małym miastem, ale dziś jest to dość duże miasto z dość bogatym własnej infrastruktury. Posiada wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu kapryśnej Petersburg rezydenta. Zarówno komercyjnych jak i infrastruktura społeczna rozwinęła się dobrze w mieście i brak przedszkola i instytucji edukacyjnych, istnieje iskussstv szkoły, a także całkiem dobry dom pracy. Apteka, ośrodek zdrowia i dobrze wyposażone zarówno personel i sprzęt City Hospital pozwoli nie martwić się o swoich mieszkańców zdrowotnych kompleks „Ilość Sloboda”, a liczne bary, restauracje i miejsca rozrywki nie pozwoli im tęsknią dla zabawy życia miasta. Supermarket „Dixie”, „Pyaterochka” i „Magnes”, a także liczne mniejsze centra handlowe można kupić wszystko, czego potrzeba zawsze. Ponadto, należy pamiętać, że ceny w prowincji jest znacznie niższa, co niewątpliwie docenione przez najemców kompleksu „rozliczenia hrabiego”.

Komunardów Niewątpliwą zaletą jest fakt, że jest dosłownie obok są tak znane miejsca jak Puszkina i Pawłowska, który nie może nie podobać się fanom atrakcji.

ekologia regionu

Pozostawiając na wyświetlaczu „Count” Sloboda opinie, niektórzy ludzie będą z pewnością wyrzucał z deweloperem na fakt, że istnieje Kommunar papiernia i tektura, drukarnie roślin. I że ich działalność negatywnie wpływać na ekologię regionu. Jest dość oczywiste, że wszelkie zakłady przemysłowe nie oczyszczają powietrze, jednak nadal możliwe jest, aby pamiętać, że mieszkania oferowane są w mieście, a nie na odludziu, tak że szczególne roszczenia nie prezentujemy warto, ponieważ obecność tego (a czasem znacznie gorzej) produkcja – integralną częścią każdego mniej lub bardziej dużej osady). Ponadto, równowaga ekologiczna odzyskuje i obfitość lasów, istniejące w regionie. Lasy rozpocząć tylko w granicach miasta. Obecność zieleni pochodzenia naturalnego – jest to ogromny plus, który jest dostępny w każdym regionie nie aktywów. Ponadto, zaledwie dwa kilometry od LCD „Policz Sloboda” płynie rzeka Izhora, który również nie może nie zadowolić potencjalnych nabywców mieszkań w tym kompleksie.

infrastruktura transportowa

Jak już wspomniano, jedynie 49 kilometrów od osady LCD „Count” w Petersburgu. Co będzie można zgodzić się, według dzisiejszych standardów jest mało szanowany odległość. W regionie jest przekraczana przez dwóch autostrad – Kijów i Moskwa autostrady. Obwodnica znajduje się zaledwie 22 km od kompleksu. Tak, że ci, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z drogi, nie ma problemów. Jednak będzie to możliwe, aby strzelać bryzę na autostradach w godzinach szczytu jest mało prawdopodobne, ale nie ma nic do zrobienia o tym. Cork – Kłopot wiele tras obsługujących metropolię i pobliskich obszarów podmiejskich do nich. Ale na wysokości – transportu publicznego. Zaledwie kilkaset metrów jest to peronach kolejowych, z którego odjeżdżają pociągi punktualnie. Podróż trwa zaledwie 27 minut. Kursują także autobusy i taksówki. Zatrzymanie nich jest sposób, tylko pięć minut spacerem od LCD „Count porozumienia.” Metro „Moskiewski”, „Kupczino” i „Star” – ich ostatni przystanek w Petersburgu.

Co Home oferuje LCD

Do tej pory oddano do użytku trzy pięciokondygnacyjny budynek, zbudowany z cegły technologii monolitycznej. Wszystkie komunikaty są i podłączone przez długi czas, co więcej, w domach przewidzianych do ogrzewania. Bardzo zadowoleni z braku infrastruktury, takich jak nieruchomości komercyjnych – tj apartamentów zaczynają się od parteru. Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców wejść wyposażonych w kamery wideo, zapewnia również usługi concierge. Wyładunek i wjazdy mają atrakcyjny wygląd, ponieważ wykańczania została przeprowadzona przy użyciu tylko wysokiej jakości materiałów. Otwory okienne są ustawione strukturę PVC, wyposażone systemu mikroprovetrivaniya i przeszklone balkony i balkony z wykorzystaniem innowacyjnych technologii „Vanguard”, który jest witraż.

terytorium dom

Jak już wspomniano, w miarę upływu czasu, na ekranie LCD „Count Sloboda” będzie odnosić się do dużych powierzchni mieszkalnych „Izhora”. Opcja ta zakłada, że lokatorzy będą mogli wykorzystać swój pełen zestaw usług dla obiektów infrastruktury, w tym szkół i przedszkoli. W międzyczasie, jako „Sloboda” jest, że tak powiem, pierwszy znak jest nadal dość skromne. Nadal wyposażony w wygodną strefę dla pieszych, miejsca do wypoczynku, są place zabaw dla dzieci. Prace nad krajobrazu. Wyposażone i odkryty parking.

Jakie są apartamenty

„Count rozliczenie”, jak już wspomniano, oferty nieruchomości w klasie ekonomicznej, w związku z mieszkań w budynkach stosunkowo małym obszarze. Jednak ich starannie przemyślany plan, który pozwolił umysł korzystać każdy centymetr cennej przestrzeni. Przedstawione trzy rodzaje apartamentów – 1, 2 i 3-pokojowe. Rozmiar – od 35 do 75 metrów kwadratowych. Sufity wystarczająco wysoki. – 2 m 75 cm Zazwyczaj wynajmowane mieszkania bez wykończenia. Jednak, jeśli jest to pożądane, klient może zamówić z usług projektanta wnętrz i zapłacić za wszystkie prace specjalistów-kredensy. Każdy apartament wyposażony jest w kuchenkę gazową i dzbanek, zestaw dobrego hydraulika.

Kawalerki

Co ciekawe i bardzo atrakcyjna dla kupującego. Deweloper nie oferuje standardowe apartamenty i oferuje wybór. Oznacza to, na przykład, apartamenty z jedną sypialnią tam jest kilka rodzajów. I we wszystkich trzech domów są różne. Jedyną rzeczą, która je łączy – jest to, że są one wyposażone w wspólną łazienką. Jednak nie ma nic złego, wielu kupujących takie pytanie dla każdego. Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że LCD „Count” dla rozliczenia cen mieszkań przystępnych. W ten sposób, koszty na metr kwadratowy „odnushke” wynosi od 58 do 66000 rubli. Na ogół jednak, będzie musiał zapłacić od dwóch do dwóch i pół miliona. Niemniej jednak nie można nazwać drakońskie. A plan, zgodnie z życzeniem klienta, bardzo zadowoleni z nich.

Dwu i trzy pokojowe

Kolejna niespodzianka od producenta. W LCD „rozliczenia Count” trzy-pokojowe apartamenty są dostępne tylko w jednym domu – pod numerem 22. Planowanie jest wszędzie taka sama, ale duża kuchnia – kilkunastu placów – i oddzielną łazienką. Koszt – 4,48 mln rubli.

Co do sypialni, znajdują się one we wszystkich trzech domach są wyposażone w oddzielną łazienkę i są w kilku wariantach. Wybór jest, i dość duże. Koszt – od trzech i pół miliona.

formy płatności

Deweloper gwarantuje pełne bezpieczeństwo klienta i czystość prawną transakcji, jak to działa i znaki wszystkich umów na podstawie ustawy 241, zapewnienie udziału własnego. Jeśli chodzi o płatności, to akceptuje gotówki i płatności bezgotówkowych. W przypadku umowy nie wyklucza możliwości nieoprocentowanej raty, który stanowi części płatności. Jeśli klient zapewnia płatność sto procent w ciągu pięciu dni po podpisaniu umowy, ma możliwość zakupu nieruchomości w najniższej możliwej cenie. Być może zakup mieszkania w celu przyciągnięcia kapitału dominującą i hipotecznych. Ponadto, firma często posiada atrakcyjne promocje, przez które nabywca może uzyskać znaczne zniżki.

opinie

Co mówią ci, którzy już kupili lub chcą nabyć w najbliższej przyszłości w nieruchomości mieszkalnych? tam tyle dziwnie, ale bardzo negatywnych opinii. Zwykle adres każdego twórcy otrzymuje negatywną opinię dotyczącą jego działalności, a jakość obudowy. W tym przypadku szczególne ludzie nie wyrażają niezadowolenie. Tyle że tutaj powyższe przemysłowa dostępne w Komunarskiy powodować negatywne. Ale nikt, a nie ukrywać swojej obecności. Ponadto każdy, kto dostaje mieszkanie w „Sloboda”, zdaje sobie sprawę, że udaje się do miasta. A jeśli coś się nie podoba, nie musisz na zakup nieruchomości w wieżowcu, a dom, w domku, i tak daleko od cywilizacji. Niektórzy czują się nieco zawyżone, a koszty mieszkań. Ale tu, jak mówią, nie niewola. Nie podoba i że szkoły i ogrody w pobliżu domu, ale jest to nowy budynek, a nawet w klasie ekonomicznej. Wszystko będzie w przyszłości, po prostu trzeba poczekać. Tak i, w końcu, a nie Piotra konieczne jest pobliżu przewozu dzieci, szkół, komunard, aczkolwiek w parze Triple-kilometrów od domu.

Reszta ludzi są spełnione. Szczególnie podoba mi się fakt, że domy były budowane z cegły, zachwyci klientów i ergonomię i funkcjonalność układów mieszkalnych. Dobrze, więc obecność masy lesie obok domu i przepływa niemal na samym progu wspaniałej Izhora całkowicie podziwu.

Tak więc zapraszamy do „przedmieście hrabiego!”