244 Shares 3519 views

Obraz Tatiana w „Eugeniuszu Onieginie”, nowego AS Puszkina

Czasami wydaje się czytelnikowi, że Aleksander błędnie nazwał swoją powieść, tak żywy i niezapomniany charakter jest Tatiana Larina. Chociaż bohater jest Eugeniusz Oniegin, ale współczuję więcej heroiny, ponieważ jest uderzające w jej czystości, skromności, uczciwości i otwartości. Obraz Tatiany w powieści „Eugeniusz Oniegin” – jest to idealna kobieta w reprezentacji autora. Puszkin podziwiał jej charakter i pochyla się przed nią. Larina w powieści pojawia się dwukrotnie: w dopełniaczu posiadłości i na balu w Petersburgu.


skromny nastolatek

Obraz Tatiana w „Eugeniuszu Onieginie” powieść od razu wyróżnia się prostotą i romansu. Gdy młodsza siostra Olga ran i frolicked z koleżankami, starszy siedział w oknie lub czytać powieści. Tatiana folksy nazwisko stało się bliżej ludzi, młoda dama lubi słuchać opowieści niań, wierzyli w zabobony, zastanawiał się z SERF dziewcząt, rozumieniu ich marzeń odliczonych w książce sen. To było odczytać historię o miłości, skrycie marząc o jego wybrano.

Okazało się, że uosobieniem romantycznych bohaterów stał Eugeniusz Oniegin. Obraz Tatiana została trochę zmieniona po spotkaniu z mężczyzną. Dziewczynka pierwotnie zakochał się w Eugene, pewne cechy pomyślała się i dopiero wtedy zakochałem się w nim naprawdę. Autor mówi, że Larin Od dawna marzyłem o kimś, aw Oniegina, ona po prostu zobaczył bohatera książki, bo miał świecki sposób, był podróżnikiem.

broken dreams

Aby pokazać, uczciwości i prawości kobietę, Puszkin napisał powieść „Eugeniusz Oniegin”. Tatyana obraz ulega zmianom podczas jej sen o przyszłości razem z ulubionych kruszą się w jednej chwili. Larina nie mogli wyrazić swoje myśli, więc przepisał list miłosny od powieści francuskiej i wysłał go do Oniegina.

Jak przystało na dorosłego człowieka, Eugene odpowiedział na uczucia nastolatka negatywnie, akceptując jej miłość jako uciążliwe. Mimo to, że nie starał się obrazić ją, mówiąc, że nie jest gotowy do małżeństwa. Cokolwiek to było, ale Larin czuł opuszczony i urażony.

Transformacja brzydkiego kaczątka w łabędzia pięknej

Obraz Tatiany w Eugeniuszu Onieginie „powieść” zmienia się dramatycznie, a jedna z kul protagonista poznaje uroczą modną damę. Teraz nie jest to dziki kraj dziewczyna i gospodyni luksusowe działania inwestycyjne, rozmawiać na równi z osobistości. Oniegin Tatiana zafascynowany, po tylu latach, po raz pierwszy tak naprawdę zakochuje się, ale kobieta już należy do innego mężczyzny.

Odpowiedź Larinoy Evgeniyu jak gorzkim wyrzutem. Kobieta obwinia go za to, co kiedyś popchnął ją, bo wtedy była prosta dziewczyna kraj. Teraz, kiedy Tatiana była modna dama, Oniegin zwrócił uwagę na to, ale nie jest on przeznaczony dla tych Lovelace-bohaterów. Kobieta nadal kocha Eugene, ale nie odważył się popełnić grzech i zdradzi męża. Obraz Tatiana w „Eugeniusz Oniegin” novel – to postać o czystości, wstydu, urody, kobiecości i rzetelności.