251 Shares 9707 views

Bull Terrier Rasa: opinie. Plusy i minusy

O tej rasy jest napisane wiele sprzecznych informacji. Właściciele Bull Terrier, co do zasady, są bardzo lubi swoich ulubieńców, a inni ludzie je traktować z ostrożnością.


Ten żywy, silny i nieustraszony pies, który jednak wymaga odpowiedniego szkolenia od najmłodszych lat. Zwierzę powinno być kochanym, a kara fizyczna przeciwko niemu są całkowicie zastosowania środka edukacyjnego. Wszelkie niezdrowy psychicznie pies, do których co najmniej raz używany brutalnej siły, może to stanowić zagrożenie dla innych.

Początkowo ta rasa z Anglii. Przyniosła przekrój terrier z angielskiego buldoga, różniący się od współczesnych ptaków. Stare Buldogi były złe, były wykorzystywane do polowania na niedźwiedzie i dziki. Psy te były zaangażowane w walki. Wszystko to stało się w połowie XVIII wieku. Buldogi w tym czasie były niezdarne istoty i ciężki, więc pomysł urodził przynieść bardziej zwinny, zły, nieczuły na ból zwierzęcia. Cechy takie jak wytrzymałość, zwinność, odwagę i wytrwałość nieodłącznym byka rasy terrier, opinii właścicieli, tylko to potwierdza.

Jak pierwotnie hodowane do walk zwierząt, niektórych agresywnych cech właściwych dla nich. Niemniej jednak, z właściwą, odpowiednie szkolenie psów nie będą zwiększać zło. Oczywiście, jeśli taka osoba jest przeszkolony, aby chronić, można przywołać psa zabójcę. Jednak należy pamiętać, że agresywne psy – to nie koniecznie Terrier, Opinie wymownie świadczą. Nawet małe psy mogą być błędne i gryźć.

Przed rozpoczęciem psa, należy wszystko dokładnie rozważyć i ważyć, aby zrozumieć, że jest to bardzo poważny decyzja. Jeśli szczenię właściwie kształcić będzie uparty, arogancki, apodyktyczny i nieustraszony. Wiele zależy od rasy właściciela, w szczególności, i jak to będzie z czworonożny komunikować się i angażować. Oddany przyjaciel może stać się Bulterier, opinii, które wskazują, że jest to niezwykle zabawne i zabawny zwierzę.

Podniesienie szczeniaka tej rasy od pierwszych dni wizyty w domu. Wszyscy członkowie rodziny powinni traktować go uprzejmie. Niedopuszczalne jest, że dzieci są nadużywane szczeniaka. Jeśli zachowują się łagodnie z psem, jest to dobre. Następnie w przyszłości nie może się bać za zachowanie swojego zwierzaka z dziećmi, bo wypracowane odpowiednie umiejętności.

Co jeśli zwierzę wykazuje niepożądane cechy? Destrukcyjne zachowanie rasy bull terrier rasy, opinii, które można znaleźć w literaturze, konieczne jest, aby stłumić. Jeśli twój pies gryzie kogoś, to nie może być ignorowane. Pierwszą rzeczą do zrobienia – aby powstrzymać takie zachowanie (komenda „! Fuj”), a następnie podać zwierzęciu 1-2 sekund do namysłu. Jeśli po tym bull terrier nie zmienia się ich zachowanie, powodując 1 trafienie miękki przedmiot. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić: Wstrząsy wtórne nie trzeba stosować. W karania hit tylko 1 raz. Kształcić bez ostrych metod. Niemniej jednak, szczenię powinno być słychać, a wszyscy członkowie rodziny.

Bulterier Hodowcy napisać o cechach rasowych. W jednej rodzinie może dostać się na byka szczenięta Terrier – samiec i samica, ale nie dwa samce. Nie trzymać razem dwa psy, tak jak w tym przypadku, walki nie da się uniknąć. Nawet treść z innej płci męskiej rasy psów jest problematyczne. Ducha walki, pragnienie, aby wygrać – to wszystko tkwi w Bull Terrier.

Bull terrier pies – zwierzę nieagresywne. Zostało to potwierdzone przez wszystkich właścicieli tej rasy. Aktywnych mięśni okaz wystawiony do walki w ringu. Zwierzę kocha swoją rodzinę, ale specyficzna rasa.

Niemożliwe jest, że pierwszy pies, który ma Miłośnik zwierząt, stała się bull terrier. Za wychowanie i utrzymanie czworonożny potrzebują dużo doświadczenia.