377 Shares 5023 views

Wszystkie modele GAZ: Funkcje i zdjęcia

Gorky Automobile Zakład został założony w 1932 roku. Specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, pojazdów wojskowych i innych pojazdów.


Już w 2005 roku fabryka samochód został uznany za jeden z największych w Rosji. Firma łączy dwie dywizje. Dzięki nim, zorganizowana pracę całej instalacji. Jeden montuje samochody, drugi – jest zaangażowany w produkcję części.

Każdego roku liczba produktów staje się znacznie bardziej. W chwili obecnej firma eksportuje sprzęt do ponad 30 krajów. Główne rynki są Afryka, Ameryka, Azja, Europa Wschodnia.

GAS-A

Środki ujęte w kategorii średniej klasy. Ciało jest przeznaczony dla czterech osób, w tej samej liczbie drzwi. W rzeczywistości, samochód stał się oficjalną kopię amerykański samochód Ford Model A. W 1929, wszelkie prawa w montażu tego pojazdu został kupiony przez rząd sowiecki. Maszyna ta jest pierwszą, która została uruchomiona w zespole masowej. Właśnie opuścił linię montażową nieco ponad 40 tys. Egzemplarzy.

Podobnie jak wiele modeli GAZ, pojazd wyposażony jest w zbiornik 40 litrów. Przekładnia ma trzy etapy. Moc zainstalowana – 40 litrów. a. Maksymalna prędkość, która może rozwijać samochodu wynosi 113 km / h. Do 80 km / h dla silnika można przyspieszyć do 30 sekund.

GAZ-AA

„Ciężarowy” (określany również jako nośnik) stanowi model ciężarówki GAZ. Ona wydała pierwszy – linia montażowa spadła w 1932 r. Ładowność 1,5 tony. Zaplanowano, że samochód będzie analogiem amerykańskim modelem Forda, ale jego wyniki zostały zebrane zgodnie z rysunkami radzieckich projektantów.

Silnik, który ma pojemność 40 litrów. s., jest połączone z przekładnią manualną. Samochód jest w stanie osiągnąć maksymalną prędkość 70 km / h. 100 km jest zwykle spożywany około 20 litrów paliwa.

Gaz-61

modele GAZ, które mają kategorię terenu, istnieje duże zapotrzebowanie dzisiaj. Pierwszy samochód jest GAZ-61. Pierwszy egzemplarz z linii w 1941 roku produkcja została zakończona w roku 1945. Należy stwierdzić, że ten model jest pierwszym na świecie, produkowany z Furgon – Kategoria Sedan. Został on wyposażony w napęd na cztery koła z napędem na wszystkie koła. Samochód bardzo dobrze z upływem twardej drogi.

Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach nadwozia: sedan, pickup i bryczką. Silnik, który jest wyposażony w modelu ma pojemność 85 litrów. a. Instrukcja – skrzynia biegów. Prędkość maksymalna – 105 kilometrów na godzinę. Urządzenie jest zdolne do przenoszenia do 400 kg. Na 100 km spożywane około 17 litrów benzyny. W zbiorniki 60 litrów.

GAZ-30/03

Niektóre modele gazu jest autobus. Pierwszy taki przykład można wymienić radziecki indeks maszyny 03-30. To był produkowany od 1933 do 1950 roku. Razem z nieco mniej niż 20 tys. Modeli. W ogóle, autobus waży 2,2 tony. Prędkość maksymalna – 65 km / h. Siedzenia dla pasażerów – 17 Moc silnika – 50 l. a. Skrzynia biegów – manualna. Skrzynia biegów – cztery.

"Victory"

Wszystkie modele GAZ (samochody tam w artykule zdjęcia) jest niemożliwe do opisania, ale konieczne jest, aby powiedzieć o słynnej „Victory”. Indeks fabrycznie – K-20. Samochody produkowane od 1946 do 1958 roku.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach nadwozia: a fastback i kabriolet. Zatytułowanych silnik ma pojemność 52 litrów. a. Prędkość maksymalna – 105 kilometrów na godzinę. Przez 46 sekund. Pojazd może rozpędzić się do 100 km / h. Silnik jest wyposażony w dwa typy skrzyń biegów. Oba – mechaniczne, trzy nacięcia.

„Soból”

Niektóre modele pojazdów są niskie GAZ-tonaż i wykorzystywane jako użytkowych, pojazdów policyjnych i może być używany do przewozu pasażerów. Taka jest „Sobol”. Produkowany od 1998 do dnia dzisiejszego.

Kilka komplety. Samochód produkowany jest jak van, van i lekkiego samochodu dostawczego. silnik wysokoprężny, jest turbosprężarka. On zgodny z Euro-3. Przekładnia wyposażona jest w 5-biegową, instrukcji. Maksymalna prędkość "Soból" – 145 km / h. Zbiornik posiada 70 litry. Waga wynosi 600 do 900 kg w zależności od konfiguracji.

"Tiger"

modelarstwo GAZ dawno podbił cały rynek krajowy. Jeden z tych samochodów można nazwać „Tiger”. On przychodzi do kategorii urządzeń, które charakteryzują się wysoką zwrotnością. Produkowana go w 2005 roku do chwili obecnej.

Pojazdu wykonana jako kombi 3 bramy. Silnik wykorzystuje amerykański robione, a skrzynią biegów – Gorky. Maksymalna ilość – 150 l. a. Przez 30 sekund wpisane prędkość 100 km / h. W tym przypadku, najwyższe kwoty – 160 km / h. Pojazd jest zdolny do przenoszenia obciążenia 1700 kg. Dwa zbiorniki, zarówno na 70 litrów.

Trawniki „Next”

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na nowe modele gazu w kategorii „Samochody”. Z 2014 nadchodzi „Dalej”, aby tego dnia z linii montażowej.

przekładnia mechaniczna. Silnik z własnej produkcji. ładowność – 6 ton. Przemieszczenie – 4,5 litra. Wydajność wynosi 148 litrów. a.

„Wołga Siber”

Biorąc pod uwagę nowy model GAZ, konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów o „Cyber”. Został on wyprodukowany tylko przez dwa lata, od 2008 do 2010 roku. Początkowo nazwa była GAZ „Siber”, ale po oficjalna premiera otrzymuje prąd. Począwszy od klasy średniej pojazdów. Sedan ma pięć miejsc, w tym kierowcy.

Jest wyposażony w dwóch różnych silników i skrzyń biegów. Z 2-litrowych pracy silnika „mechanika” przez 5 etapów. Ten silnik ma pojemność 141 litrów. s., a prędkość maksymalna wynosi 200 km / h.

Druga jednostka jest 2,4 litra współpracuje z „automatycznie” w 4 etapach. Pojemność – 143 litrów. a. Maszyna 11,5 sekundy przyspiesza do 100 km / h. Prędkość maksymalna – 195 km / h. Zbiornik ten jest przeznaczony do 43 litrów benzyny.

Nowe modele GAZ

Zdjęcia samochodów można zobaczyć w artykule, ale najpierw trzeba mówić o ich cechach technicznych.

  • „Biznes” Gazela. Minibus 2016 wydanie jest wielki samochód ciężarowy. Nie wymaga skrupulatnej troski i uwagi, tylko regularnej konserwacji. Minibus funkcjonalne i wygodne. Jednocześnie Posiada przyjemny odcienie zewnętrznych. kształt ciała był wymagających oczekiwań. Kierowcy może być zainteresowany jednym z modyfikacji samochodu. To jest zwykle używany do przewozu pasażerów, który jest, jak w transporcie publicznym. Wnętrze wolne miejsca około 12 osób. Samochód działa system ogrzewania, który z pewnością nie pozwoli, aby ktokolwiek zamarznąć w zimie. Maszyna jest wyposażona w kilka typów silników. Jednym z nich jest przeznaczony dla maksymalnej pojemności 2,4 litra – 133 litrów. a. Drugi o pojemności 2,9 litra, siła pociągowa – 106 „” koni. Skrzynka typu przekładnie mechaniczne.
  • "Wołga" GAZ nowy model. Photo 5000 GL samochód widać trochę niższa. Wygląd ma konkretnych wskazówek, które na pewno zadowoli każdego kierowcę. Samochód otrzymał kilka zaniżone dach. Producent stworzył taki atrakcyjny pojazd, który może być łatwo podjęte dla samochodu wyścigowego niż rodzina. Jednak, mimo że został przedstawiony z powrotem w 2012 roku, nie ma wieści o niej pozostawiając dzisiaj.
  • GAZ 3308. Co pomoże zewnętrznie oceny nowych modeli gazu? Photo! Samochody ciężarowe – lub które istnieje duże zapotrzebowanie? Natychmiast odpowiedzi na to pytanie nie może być, ponieważ konieczne jest zbudowanie w sprawie powołania. Na przykład, samochód z indeksem 3308 ma długi zainteresowanych firm handlowych. Jest to nie tylko przyjemny zewnętrzne, ale ma także dobre właściwości. Z łatwością tego samochodu przenosi się do 4,5 ton ładunku. Pod maską znajduje się silnik, którego pojemność wynosi 117 litrów. a. On jest połączony z manualną skrzynią biegów. Posiada 5 kroków. Prędkość maksymalna – 95 kilometrów na godzinę. Wnętrze zmieścić trzy osoby, w tym kierowca. Zawarte w kategorii średnich samochodów.
  • GAZ "Valdai". Kolejna nowa modyfikacja samochodu, który jest bardzo zainteresowani potencjalni nabywcy. Silnik o pojemności 122 litrów. a. Prędkość maksymalna – 110 km / h. Nie turbodoładowania. Jest również w pełni zgodny ze standardami Euro-2. skrzynia pięciu prędkości. Samochód dostępny jest w trzech wersjach: konwencjonalny platformy, wydłużone i podwójną kabiną wiersza. Salon różnią zwiększony komfort, to będzie miłe. Panel sterowania jest wygodny, można łatwo zrobić, że nigdy się z nią. Przebieg pojazdu gładko. Układ hamulcowy domowe, działa jak dokładnie i awaria nie występuje.
  • Nowy „trawnik Dalej”. Jeden ze znanych modyfikacji tego modelu było uwalniane w wyniku Vladimira Putina aby w 2014 roku. Komfort, wygoda, funkcjonalność – wszystko na najwyższym poziomie, więc kierowców natychmiast zainteresowanie nowym modelem krajowych producentów. W dzisiejszej generacji, samochód otrzymał nowy ruch, silnik, skrzynię biegów, zarządzanie, wnętrze. Układ hamulcowy jest również zwiększona. Silnik zgodny z „Euro-4”. Triple pokładowego. Według opinii, można powiedzieć, że na zimnym silniku nigdy stragany. Jest stabilna, nie ma skarg.

Podsumowując, można powiedzieć, że gaz jest udane producent samochodów. On od dawna zasługiwał i zaufania i szacunku dla nabywcy krajowego. A co najważniejsze, cena i jakość są optymalny stosunek.