353 Shares 9862 views

Aktywne wakacje w zimie w Moskwie w weekend z dziećmi

Aktywne wakacje w Moskwie zyskuje na popularności z każdym dniem. W każdej rodziny przychodzi czas, kiedy staje się nudne spędzić kolejny wieczór oglądania programów telewizyjnych lub w towarzystwie komputera. Chciałbym wyjść i rzucić zgromadzoną energię w jakiejś aktywności. Najczęściej ten pomysł wizyty u rodziny, w których dzieci dorastają. Szczególnie konieczne staje się organizować działania w Moskwie w zimie, bo wtedy istnieje wiele możliwości dla tego produktu. Postaramy się wyróżnić różne formy spędzania wolnego czasu, dzięki czemu można wybrać wygląd, który wolisz.


sport

Ci, którzy szukają aktywnego wypoczynku z dziećmi w Moskwie, przede wszystkim myśleć o sportowej rozrywki. Lekki mróz, śnieg, słońce i wezwać ludzi do wyjścia na zewnątrz, stań na narty lub umieszczenie na łyżwy. Można to zrobić w dowolnym parku stolicy. Jeśli pojawi się tam na weekend, można zobaczyć wiele rodzin i tylko młodych ludzi, którzy są gotowi do jazdy i odpoczynku. W sklepach Moskwie można kupić żadnego sprzętu sportowego zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. „Hill” w Sokolniki szczególnie przyciąga wielu ludzi, którzy lubią się bawić. Oprócz narty i łyżwy są bardzo popularne, ponieważ tego rodzaju transportu zima, śnieg-koty i jak snowboard. I najnowszy dodatek do jazdy na nartach na ośnieżonych stokach jechał na tablecie. Tabletka okrągła nadmuchiwany zbiornik, który może pomieścić jedną lub dwie osoby.

wędkarstwo

Innym sposobem na zorganizowanie aktywnego zimowego wypoczynku w Moskwie – jest spędzić dzień z wędką w ręku. Oczywiście, my odnosimy się do wędkowania. Istnieje wiele różnych miejsc, gdzie można dobrze i cieszyć się proces wędkowania. Nie wszystkie rodziny, oczywiście, pasuje do takiej rozrywki. Po połowów, mimo wszystko, żąda ciszy, a jeśli chcesz spędzić dzień z dziećmi, cisza będzie trudne do osiągnięcia. Moskwa rzeki zapewnia wiele pięknych ciche zakątki, gdzie można przejść na emeryturę i łowić ryby. Niektóre rodziny tego rodzaju wypoczynku postrzegana bardziej jako rozrywkę niż jako sposób uzupełnienia dostaw żywności. W tym przypadku wszyscy członkowie rodziny wziąć wędkę i złapać rybę, czasami nawet konkurujących ze sobą, kto jest bardziej złapać. Dla tych, którzy są poważnie rozważa, aby przejść do połowów pod lodem, stolica oferuje trzy opcje:

  • Moskwa rzeki,
  • Jezioro w Serebryany Bor,
  • Stroginskaya zalewowych.

Warto zauważyć, że tak można odpocząć w spokoju i bez obaw, bo nie pozwolenie na takie działania nie trzeba odbierać.

Komunikacja ze zwierzętami

Aktywności w Moskwie w weekend można zaplanować bardzo nietypowe. Na przykład, komunikacja ze zwierząt. Przede wszystkim istnieją w oczach konia. Możliwość jeździć, cała rodzina, a także z dzieckiem, przyciąga mnóstwo obu Moskali i gości stolicy. Jazda konna jest dostępna w różnych częściach miasta.

  • Kluby zajmujące się hodowlą koni, a także zapewnienie im na spacery. Można je znaleźć zarówno w mieście i na przedmieściach.
  • parki miejskie oferują również możliwość jazdy na pięknych koni i kuców dla dzieci.
  • All-Russian Exhibition Center, który jest znany jako najbardziej ENEA, zapewnia również podobne usługi.

Poza osobistym koń idzie, można zamówić zespół koni, które przetoczyły Cię przed wiatrem i dostarczyć wiele radości swoim dzieciom. Sama podróż do pierwszej trójki jest niezapomnianym przeżyciem, które będą pamiętać przez długie lata.

Sporty ekstremalne dla rodziny

Ci, którzy zaplanowali aktywny wypoczynek w Moskwie, proponujemy, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. To odnosi się do korzyści dla zdrowia przez hartowanie organizmu. Jest to dość ekstremalna forma rekreacji, ale niektóre z przyjemności są zaangażowane. „Morsy” podziwu, graniczące z zazdrością na ludzi, którzy nie odważą się wejść do wody w zimie. Jeśli wziąć kapitał, to przekonasz się, większość ludzi w Silver Forest. Nie można iść samemu, z rodziną lub przyjaciółmi. Tam można spotkać podobnie myślących, którzy podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami w zakresie hartowania.

Nowe – nie znaczy zły

Omawiając temat niedawno takie jak rekreacji w Moskwie, ludzie często wykorzystywane w rozmowie słowa „BUER”. Co to jest i dlaczego oni połączyć go z zimą? Buer – łódź z żaglem, do którego są przyłączone w dolnej części do rolki. Ma on bardzo lekki, więc dobrze ślizgać nawet przy niewielkim wietrze. W tym przypadku stopa poślizgu mogą rosnąć bardzo duże. Naturalnie, dla takiej rozrywki potrzebuje dużej przestrzeni, a w związku z tym, taka forma rekreacji można zrobić tylko na Pirogov Reservoir lub zalewowych Strogino. Przybysze sterować łodzią po prostu nie dać w celu uniknięcia przykrych wypadków, ale ci, którzy już udało się opanować tę nową formę transportu mogą korzystać siebie i swoją rodzinę na przejażdżkę.

święta kulturalnych

Aktywności w Moskwie – to nie jest problem, ale istnieją alternatywy dla tej reszty. Oprócz sportowych, pływania i wędkowania, można spędzić weekend z dziećmi spokojnie i kulturalnie. To nie znaczy nudny. Tylko możliwe, aby połączyć rozwój moralny i fizyczny. Jak inaczej można przekazać weekend?

  • Można prowadzić dzieci w jednym z teatrów, gdzie można zobaczyć wspaniałe widoki i dostać dużo wrażeń. Wśród nich teatr "Magic Lamp", "Fabulous", "Lalek".
  • Słynny zoo dadzą dzieciom komunikować się ze zwierzętami i przynieść wiele radości.
  • Innym ulubionym miejscem dla dzieci – to jest to cyrk. Nikulin. Tam można spędzić kilka godzin w atmosferze śmiechu i niesamowite akrobacje.
  • W zależności od wieku członków rodziny może zaoferować do odwiedzenia teatru „Taganka” lub muzeum Roericha. Szkoda, jeśli nadal nie zostały w Muzeum Historycznym w centrum miasta.

Na koniec chcę podsumować i powtórzyć, że to jest możliwe w różnych sposobów, aby spędzić weekend w Moskwie. Nie ma znaczenia w jakim wieku dzieci. Na każdy może znaleźć odpowiednią rozrywkę, aktywne i umiarkowany. Zaleca alternatywny styl swojej weekend: jeden raz na relaks w przyrodzie, aktywnego uprawiania sportu lub jazdy konnej, a następnym razem – odwiedzić teatr, muzeum lub wystawy.