565 Shares 1346 views

Jak zacząć biegać

Bieg jest inna. Można uciec z powodu zawału serca, ale można – go. Jeżeli dana osoba nie jest w stanie przezwyciężyć własne lenistwo i zmusić się do pracy dla dobra zdrowia, wymyśla wymówki. Jednym z najbardziej popularnych – i tak biegnę cały dzień, zakupy, ogród dla dziecka, dla własnej kuchni. A jeśli mamy dom, to nie może być kompletna „zwolnienie z wychowania fizycznego”. A kiedy wśród łóżek ogrodowych lub na drodze z supermarketu nagle ogarniętej zawału serca, można tylko rzucać swoje ręce: Po tym wszystkim, wpadłem!


Fizjologów już dawno ustalono, że ruch, obciążone przez niepokoje, brak czasu, napięcie nerwowe, ma negatywny wpływ na cały organizm. Tak nerwowy działa z torbami w rękach nie leczy, ale wręcz przeciwnie, prowadzi do choroby. Tylko wiedząc, można zdecydować zacząć biegać dla zdrowia. I to zrobić zgodnie z zasadami.

Jak zacząć biegać? Wydawałoby się, że to, co może być prostsze: umieścić na tenisówki i odchodzą. W rzeczywistości nie jest tak prosta. Bądź pewien, przed rozpoczęciem jazdy, należy skonsultować się z lekarzem, aby porozmawiać o swoim zamiarze poddania się badaniom lekarskim. Są to choroby, w których nie jest to zalecane lub przeciwwskazane (choroby układu oddechowego, kręgosłupa, płaskostopie, kamienie nerkowe). Jeśli ekspert daje „dobre”, konieczne jest, aby polecić najlepszy sposób to zrobić, jakie są dopuszczalne obciążenia i jak prawidłowo rosnąć. Jeżeli bieg zaczyna angażować ludzi, sport nie jest przygotowany, kontrola jego stanu zdrowia podczas wysiłku fizycznego jest koniecznością. Istnieją proste metody samokontroli. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę – zdrowia. Po jogging, nie trzeba spadać z wycieńczenia. Uczucie wesołość, chęć przenieść, dobre samopoczucie – to pozytywna reakcja ciała na jogging.

Ale jeśli stan zdrowia – wskaźnik prywatną dodaje typ sterowania pozwala obiektywnie określić, jak twoje ciało wykonuje ćwiczenia. Przed rozpoczęciem jazdy, trzeba znać swoje tętno w stanie spoczynku. U osób non-sportowych średnie tętno jest w ciągu 70 do 80 uderzeń na minutę. Kiedy dokonać ucieczki, trzeba wykonać zmianę jego częstotliwości. Natychmiast po załadowaniu może osiągnąć 120 -140 uderzeń na minutę. Ale po krótkim czasie (około 3 minut), aby powrócić do swojej pierwotnej postaci. Oznacza to, że obciążenie przenoszone przez ciało normalnie. Jeśli palpitacje nie zatrzymać się na dłuższy czas, powinien być bardziej ostrożny, a przynajmniej ograniczyć czas i prędkość jazdy. Musimy myśleć o czasie lekcji. Jeśli wstać wcześnie rano, nie jest to problem, to najlepiej pobiegać 6-7 godzin w nocy. Rano jogging daje wielki emocjonalny cały dzień, orzeźwiający światło, to wzmacnia mięśnie. Jeśli masz czas do angażowania się w ciągu dnia, to daje impuls do wzmocnienia układu mięśniowego. Można uruchomić i wieczorem. Część obciążenia byłoby korzystne na rysunku, a będziesz w stanie schudnąć.

Przed każdym jog należy rozgrzać stokach robić przysiadów, skręty tułowia, etc. Należy zacząć od kilku minut i powoli, powoli, przynieść trening do godziny do czterdziestu minut. Jeśli w tygodniu będzie można wypracować trzy lub cztery razy, to na pewno daje dobre rezultaty.

Oprócz problemów medycznych związanych z tego rodzaju ćwiczeń, jest psychologiczny.

Niewiele do powiedzenia sobie: „Chcę zacząć biegać!” Jest to również konieczne do pokonania barier psychologicznych. Osoba z dala od sportu, spędzania czasu na torze, aby czuć się niezręcznie, trochę szczelność. Wydaje się, że wszyscy dookoła tylko patrzeć na ciebie jak ty pracujesz ciężko i niezgrabnie. „Wziąć” tę barierę, to jest możliwe, aby rozpocząć wybrać taki czas i miejsce na metę, która będzie mniejsze monitory. Można przekonać dziewczynę do aktywności fizycznej razem, można podłączyć męża ani dzieci – to wszystko będzie korzyści. Przed rozpoczęciem jazdy, konieczne jest, aby dbać o ładny garnitur jogging i wygodnych butów. Twój idealny wygląd doda pewności siebie i pomóc wejść na „ścieżkę wojenną” dla ich zdrowia i urody.