597 Shares 1780 views

Czym są pocałunki?

Wcześniej czy później każdy człowiek w życiu przychodzi to w swojej uroczystej i niepowtarzalnej chwili – pierwszym pocałunku. To on staje się drzwiami jasnego i barwnego świata romansu. W końcu może być bardziej intymny i zmysłowy niż dotyk twoich ust, o czym marzysz w nocy? Ale niewiele osób zastanawia się nad tym, jakie pocałunki. Ale w rzeczywistości jest ich wiele. Ponadto w różnych krajach ludzie czasami wyrażają swoje uczucia i dyspozycje wobec siebie inaczej. Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.


Rodzaje pocałunków i jak je wykonać

Dotykanie ust jest nie tylko znakiem ciepłych uczuć wobec osoby, ale także pragnieniem bycia bliżej Twojej pasji. Jednak różne pocałunki mają swoje specjalne znaczenie, które lepiej znać. Przecież czasami człowiek może wyrażać w ten sposób nie tyle zainteresowanie dziewczynką, ale tylko pokazać swoją uprzejmość i galanterię wobec niej.

Pocałuj dłoń. Jest uprzejmym gestem i zazwyczaj jest przeprowadzany z nowym znajomym. Mężczyzna powinien delikatnie i łatwo chwycić dziewczynę za nadgarstek, po czym zginać się do niego i delikatnie dotknąć ust do skóry. Niedopuszczalne jest przyciągnięcie kobiecej ręki na jej twarz, a to zachowanie uważa się za brzydkie.

Jakie są pocałunki nadgarstka? Jest ich też kilka. Powyższe oznacza, że człowiek z zadowoleniem przyjmuje nową osobę i chętnie ją widzi w swoim otoczeniu. Jeśli odwróci damę dłonią z jego dłonią do góry i wkłada usta do skóry na wewnętrzną, to najprawdopodobniej ta para jest już zaznajomiona. Ponadto taka manifestacja uwagi jest uważana za bardzo wulgarną, ponieważ symbolizuje bezpośrednie zainteresowanie mężczyzny w dziewczynie. Może okazać się, że są kochankami. Pokaż swoją lokalizację, aby uzyskać więcej informacji i pocałować wskazówki palców.

Pocałunek w policzek. Może to być symbolem przyjaźni między ludźmi, a początkiem współczucia. Na przykład po pożegnanie po pierwszej randce, kiedy całowanie ust będzie nadal bardzo nieprzyzwoite.

Czym są pocałunki w policzek? Dotykanie ust może być zarówno lekkie, jak i nieważliwe, i bardzo zauważalne. Jeśli człowiek po prostu chce być uprzejmy, to musi pocałować dziewczynę w policzek ze ściśniętym ustem. W przypadku, gdy dżentelmen chce pokazać, że kobieta ma nadzieję na dalsze spotkanie i kontynuację relacji, może lekko chwycić skórę wargami.

Pocałuj w szyję. Jest to kameralny gest wskazujący na pragnienie, aby człowiek przekroczył linię. Na szyi jest wiele erogennych stref, dotyk, który może dość pobudzić dziewczynę i dostosować ją do ewentualnego seksu.

Czym są pocałunki w szyi? Chodzi o technikę samą. Dotknięcie może być suche i powściągnięte za pomocą ust. Ten rodzaj pocałunku jest dobry na sam początek – rozgrzewka. A potem szyja może być pieszczona tylko językiem, co spowoduje, że partner, najprawdopodobniej, o wiele bardziej żywe emocje. Robienie takich pocałunków jest tylko wtedy, gdy dziewczyna wyraźnie widzi swoją łaskę dla mężczyzny, ponieważ są to już wstępne pieszczoty.

Pocałunek na wargach. Istnieje już wiele odmian. Począwszy od powściągliwego, ledwo zauważalnego "Eskimo", kończącego się szczerym "francuskim". Postarajmy się o to.

Jakie są rodzaje pocałunków na ustach? Najbardziej niewinny i słodki może być nazwany "Eskimo". Wraz z nim partnerzy głównie dotykają tylko końcówek nosa, przesuwając się jeden za drugim dosłownie w milimetrach. W tym przypadku wargi powinny odczuwać jedynie ciepło wychodzące.

Japoński pocałunek jest uważany za najbardziej powściągliwy. W niej mężczyzna i kobieta stoją w odległości około metra. Potem pochylają się, by dotrzeć do partnera. Potem mężczyzna dotyka ściśle zaciskanych ust do dolnej warg dziewczyny. W tej pozycji są kilka sekund. W ten sposób należy ściśle przestrzegać powagi i równowagi.

Francuski pocałunek. Najbardziej namiętna i zmysłowa manifestacja własnych pragnień. W jej wykonaniu para spleciona jest z językami, starając się dotrzeć rękami do najdalszych zakamarków ust.