317 Shares 9593 views

"Windy kobieta." Aktorzy serialu-melodramatu

Dziś na serialu staje się coraz bardziej melodramaty domowych. Jednym z nich jest seria „Windy kobieta.” Aktorzy, którzy zagrali w filmie film, znana widzom wielu obrazach. Główną rolę poszedł Valeria Hodos. To właśnie „wietrzna kobieta.” Aktorzy, którzy u boku głównego bohatera: Zhandarov Kirill (Nikita), Atanasoff Olga (Svetlana) Janin Aleksey (Lev Makarov). Ponadto w filmie składa się z następujących artystów: Khostikoyev Anatolij, Tribuntsev Timothy Zhigalov Michaił.


"Windy kobieta." Aktorzy znakomicie grał

Trochę więcej. Jaka jest fabuła filmu „Windy kobieta”? Aktorzy pokazują widzowi historię uczucia trzech młodych ludzi. Nikita spotyka się z Svetlana. A nawet planuje się z nią ożenić. Ale nagle w jego życiu pojawia się prowincjonalną imieniem Leah – „wietrzny kobieta.” Aktorzy doskonale przedstawiony kontrast dwóch zupełnie różnych bohaterów. Bezpośredni młoda dziewczyna i zepsute narzeczona Nikita …

Leah odgrywa w jej dawnej karcie Beau. Nikita chce rozstrzygnąć ten problem. Jego uwagę tej dziewczyny. Zapalić jej narzeczony nie chce stracić. Prosi, aby interweniować w sytuacji ojca.

dyrektor praca

Reżyser filmu jest Olga Perunovskaya. Nieodłączne, jak wszystkie kobiety, wrażliwość pomógł jej, aby określić kolejność, które z nich trzeba być aktorami. „Windy kobieta” – to bardzo wzruszająca historia miłosna z prostej dziewczyny „ludu” i początkującego biznesmena. Bohaterowie czekają na wiele testów na działce. Należy pamiętać, że nawet jeśli fakt, że Nikita jest zaręczony z córką i ojcem chrzestnym jego szefa. Leah nie jest zbyt dobry przeszłość. Najpiękniejsza scena filmu jest ślub Swietłana i Nikita.

Olga Atanasova Valery Hodos Cyril Zhandarov

Aktorzy serialu „Windy kobiety” jak powinno próbował grać swoje role. Olga sama Atanasova wierzy jej postać „rozciągnięte nerwy.” Dziewczyna jest bardzo czuły i robi wszystko, co czuję. Jeśli to jest złe – jest o tym mówić. Jeśli ona jest ranny – jest odpowiedzialny. Jest bardzo ambitny, ale w tym samym czasie, i bardzo wrażliwe. Ona nigdy nie obraził. Nie może pogodzić się z faktem, że wydaje się być kochanym, i nagle przestał kochać. Ze względu na fakt, że jej narzeczony był inna kobieta. Jego bohaterka Olga uzasadnione. Twierdzi, że wszystkie jego działania są absolutnie poprawne. Wszystko, co robi – robi dla dobra Jego miłości.

Swietłana rywal grał Valeria Hodos. Aktorki są zaznajomieni ze sobą od czasu studiów. Pomimo faktu, że w kadrze nienawidzą siebie, w życiu dziewcząt mieć dobre stosunki przyjacielskie. Scen w filmie, aktorka nie jest zbyt wiele. Ale te, które były odtwarzane z wielkim zainteresowaniem, łatwość i dobrego humoru. W skrócie, przyjaźń skorzystał.

To było o wiele trudniej grać razem i Zhandarova Atanasova. Okres romans nie powoduje żadnych problemów. Ale termin ten pojawia się tylko na początku filmu. sami aktorzy mówią, że żałują, że ich życie na działce nie działa. Olga nie lubi grać złych i Bitchy znaków. Znacznie ładniejszy, żeby być dziewczyną pozytywne.

Ciężka praca z artystami

Tak więc, film okazał się bardzo interesujący „Wietrznym kobietę.” Aktorzy i role się idealnie do siebie przyjść. Podczas kręcenia facetów pracowaliśmy bardzo ciężko. Mieli grać w różnych scenach. Mają dużo całowania, aby poukładać, walczył, pracował z czworonożnych aktorów, gra w squasha, pili alkohol, traci przyjaciół, prowadził samochód i dostaje się do wypadku.

Aby to zrobić, oczywiście, musimy nie tylko trening aktora, ale także wspaniałe mundury sportowych. Jedna ze scen nawet Stunt wymaganych umiejętności. Na przykład, w jednym odcinku Valeria Hodos i Cyril Zhandarov doświadczył znacznego przeciążenia w specjalnie wybudowanej konstrukcji. Zgodnie ze scenariuszem Nikita Leah dostać się do wypadku. Epizodu nakręcony w dwóch etapach. Pierwszy – kolizja samochodów nie wynajmowane daleko od Kijowa. Druga faza kręcenia w pawilonu. Spektakularne zbliżeniach (gdzie „maszyna koziołki”) zostały sfilmowane przy użyciu tego samego wzoru. Pod koniec kręcenia aktorzy przyznał, że czuł się jak prawdziwe astronautów.

W skrócie, jeśli chcesz spędzić swój wolny czas oglądając ciekawy film, „Wietrznym kobietę” – to dokładnie to, czego potrzebują. Mieć pewność, że nie są w żaden sposób nie będzie przykro. Więc ciesz się!