396 Shares 3543 views

Jak usunąć zepsute zło lub złe oko

W przypadku wprowadzenia do sektora energetycznego negatywnego programu – złego oka lub niewielkiego zniszczenia, można spróbować poprawić sytuację w domu. Ale jak? W celu usunięcia zepsucia lub samoprzylepnego od siebie konieczny jest sposób oczyszczania napędu. Jest ich wielu. Możesz wybrać ten, który jest bliżej duszy. Spójrzmy na niektóre z Ich.


Ogólne informacje na temat usuwania zepsucia lub złego oka

Z samego siebie, ze swojego pola energetycznego, wycofywania się lub wyrzucania negatywnej energii może być metoda "pompowania". Konieczne jest stworzenie takich warunków, kiedy otrzymasz i pochłania wiele pozytywnych emocji, które "wyeliminują" negatywne. W tym podejściu, "tańcząc do upadku" lub aktywności fizycznej związanej z ogromnym emocjonalnym wzrostem. Można prowadzić medytacje, które pomagają dobrze w energetyce, ale tylko w obecności doświadczonego mistrza. Wiarę w Boga i wykorzystanie atrybutów kościoła są również w stanie pomóc. Niezależnie od wybranej metody, należy wziąć pod uwagę, że zemsta w tym przypadku tylko pogorszy sytuację. Niezależnie od tego, czy wiesz, kto cię oszalał, czy nie, musisz przebaczyć osobę. Zaakceptuj zdarzenie pokornie i pokornie, a następnie wynik będzie wymagany!

Jak usunąć złe oko

Najlepszą metodą traktowania energii przez cały czas uważano za świętą wodę. Zaleca się, aby zawsze przechowywać go w domu i używać w razie potrzeby. Jeśli czujesz się nieswojo, a wszystko idzie drżące lub wilkole, wtedy nadszedł czas, aby zrobić swoją energię. Jak? Usuń zepsucie lub złe oko z sobą pomoże modlitwie. Czytaj rano "Ojcze nasz", umyj się wodą święconą i powiedz: "Złego oka, skąd przyszedł, idź tam i odejdź! W imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen ". Metoda jest prosta, ale skuteczna. W razie potrzeby powtórz czynności. Dopóki nie poczujesz, że nastrój powrócił do normy, ale w życiu, nadejdzie porządek.

Spisek, aby usunąć zepsucie

I oto jak usunąć zepsucie lub złe oko z siebie przy pomocy fotografii i kryształu. Trzeba wziąć wazę, napełnić ją wodą. Zrób zdjęcie w pełnym tempie (pożądane jest, aby zdjęcie zostało zrobione niedawno). Byłoby miło zrobić zdjęcie specjalnie, tak że byłeś sam na sam. W noc księżyca w pełni należy umieścić zdjęcie w wazonie kryształowym pełnym wody i powiedzieć: "Voditsa – siostra! Pomóż, zbierz, zabierz to ze mnie Wszystkie długów! Niech moje szczęście wróci, będę pokonany przez złej pogody! Amen ". Zdjęcie powinno leżeć w wodzie przez całą noc. Rano zaleca się wlać wodę do gruntu, prosząc, aby wszystko, co "skierowane" było rozproszone.

Porada: aby wykonać rytuał lepiej wziąć naturalną wodę. Jeśli w strefie dostępu nie ma źródła, dodaj do wazu kilka kropli wody sakralnej.

Kilka wskazówek na temat "zapobiegania" złym okiem

Aby nie myśleć o usuwaniu negatywnych skutków, zaleca się podjęcie środków ochronnych. Są proste i nie wymagają dużo wysiłku. A rezultatem będzie: dobry nastrój i płynny przepływ życia. Nie zapominaj więc o modlitwie. "Ojcze nasz", wypowiedziane rano, zapewni ochronę przez cały dzień. Noś ze srebra – ten metal absorbuje negatywną energię (nie zapominaj raz w tygodniu, aby umyć biżuterię pod strumieniem bieżącej wody, aby umyć wszystkie złe rzeczy). Jeśli wiesz, że dzisiaj będziesz w świetle reflektorów, a następnie umieść na jaskrawej, przyciągającej wzrok biżuterii lub akcesoriów – odwrócisz się od złych spojrzeń. Ornamenty wykonane z metali alkalicznych muszą być czyszczone ze zgromadzonej ciemnej energii. W tym celu od czasu do czasu zanurzają się w roztworze soli. Potem myją i znów noszą.