899 Shares 1570 views

Jak uszyć tunikę z własnymi rękami

Długo oczekiwane lato jest tuż za rogiem, a większość kobiet teraz nabyć proste rzeczy, które nie będą gorące. Jednym z najbardziej popularnych przedmiotów letniej damskiej garderoby jest tunika. Co dziwne, można uszyć tunikę sam, uwalniając się od niekończących się zakupów.

Ta procedura jest bardzo prosta i ma wiele zalet. Po pierwsze, to pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a także jak uszyć tunikę z rękami, z reguły 2 razy tańsze niż zakup. Po drugie, usieciowany sam, weźmie pod uwagę wszystkie swoje fantazje i życzenia: styl, kolor, który lubisz.

Musisz rozpocząć szycie z wyboru tkaniny. To wystarczy, aby zrobić dobry uczynek i wybrać bezpretensjonalny w opiece nad materiałem, dobrego stylu i koloru, a następnie nigdy nie stanąć twarzą w twarz ze swoim klonem. A jeśli chcesz być nieodparty, ma sens, aby tunikę własnymi rękami.

Przed przystąpieniem do samego procesu szycia, konieczne jest, aby właściwie ocenić swoje możliwości i wybrać odpowiednią metodę. Jeśli nie masz doświadczenia w produkcji odzieży i maszyna do szycia, zbierając kurz w domu, to nie robi szwy przetwarzania funkcji, możliwe jest, aby odwołać się do innego lub satyna szal. Sew tunika chust nie jest trudne. Po pierwsze, wszystkie krawędzie zostały przetworzone. Po drugie, liczba połączeń, które muszą zostać zrealizowane, można policzyć na palcach.

W celu wykorzystania tej metody, musisz kupić szal 2 rozmiarach 90-100 cm, odpowiednie nici, guziki i inne potrzebne akcesoria. Oto jeden z najtrudniejszych etapów – usunięcie środków.

Powodując zarówno chusteczkę pionowe linie dokładnie w środku, możliwe jest zdefiniowanie szyję, zazwyczaj stosowany jest w odległości 10-20 cm od środkowej linii pionowej. To właśnie z niej pochodzą szwy ramion, która zależy od odległości od ciebie. Gdy wszystkie pomiary wykonane etykiety zostały zidentyfikowane, można przejść do następnego etapu i rysunku bluzy. Przykłady artykułów, można dostosować i zmienić, a następnie sostrochit szwów podlać.

Jednak nie każdy szuka łatwy sposób, a wiele kobiet interesuje jak uszyć tunikę na plaży bardziej złożony sposób.

Podobnie jak w poprzedniej metodzie, krawiectwo jest konieczne, aby rozpocząć z usunięciem środków. Przede wszystkim należy określić szerokość produktu, biorąc pod biodra i konto poluobhvat dodanie kilku centymetrów do wolnego cięcia. Dodatkowo konieczne jest zdefiniowanie gardła, szerokość i długość rękawów. długość rękawa jest niezbędne do odliczenia od środkowej linii piersi do pożądanej długości ciebie, a także kilku centymetrów do brzegu. Należy pamiętać, że tuleja jest podniesiona, gdy ramię jest w stanie opuszczonym. Również rozważyć poluobhvat ręce.

Następnie trzeba przetwarzać wszystkie overlockowy krawędzi i podwójne zagięcie. Podlać wszystkie szwy i spróbuj na produkcie. Jeśli to konieczne, dokonać zmian. Wykonywania pracy na już przyprawione szwy nie będzie trudne. Pierwsza metoda różni się od drugiego w tym szyć tunika drugi sposób jest o wiele trudniejsze, ponieważ istnieje potrzeba, aby obsłużyć szwów, dzięki czemu wzór, podczas gdy pierwsza metoda, po prostu uszyć szale w odpowiednich miejscach.

Wreszcie, można ozdobić otrzymanego produktu z koralikami, cekinami lub koralikami. Aby uszyć tunikę, przynajmniej pierwsza metoda nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. To wystarczy, aby pokazać wyobraźnię, trochę poeksperymentować, a to na pewno stworzyć niepowtarzalny strój, który pozwoli przechodniów wygląd.