567 Shares 6794 views

Restauracja "Molon Lave": opis, opinie, menu

Przyzwoite miejsce na relaks może być trudne do znalezienia. Wśród nich znajduje się restauracja „Molon Lave”, który został bardzo dobrze przyjęty przez swoich gości i jest uznawany za jeden z najlepszych w mieście.


Położenie i sposób działania

Czasami chcesz zobaczyć nie tylko dobra restauracja, ale miejsce, gdzie chcą pozostać długo. Moskwa – wspaniałe miasto, które oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Zakłady stolicy są mylące w swej różnorodności i oferowanych usług. Ale wśród nich znajduje się miejsce, że wiele osób uważa, niezwykły i wyjątkowy. „Molon Lave” – restauracja, której adres to: Bolshaya gruziński, 39, zyskała już renomę jako doskonałe miejsce do wypoczynku. Działamy od 2014 roku, ta restauracja oferuje dużą liczbę pożądane. Uważają, że nie jest tak trudne. Można skupić się na Tishinskaya okolicy, w pobliżu którego jest „Molon Lave”. Niewielka podwyżka będzie musiał dokonać, jeśli stoją na stacji metra „Barrikadnaja” lub „Biełorusskaja”. W tym momencie, gościnnie przywitał wszystkich gości, prezentując każdy z uwagą i starannością. Poczuj atmosferę zaufania i pyszne jedzenie w restauracji może być każdy dzień tygodnia od 11 rano do 11 wieczorem.

funkcje

Restauracja „Molon Lave” został otwarty moskiewskiego i obywatelstwo greckie Alexei Karolidisom. Nazwa instytucji jest znany wszystkim jako spartańskiego króla Leonidasa, mówiąc: „Chodź i weź go” w kierunku Kserksesa. Choć w historii tego zdania był gruz, szorstki charakter, jest ona traktowana w restauracji w gastronomicznej sensie „Głodny? Przyjdź i weź posiłek!”.

Rodzaj kulinarnych, a prawda, chcę wziąć wszystkie na raz. W «Molon Lave» przygotowanie potomkiem starożytnych Greków, prawdziwym mistrzem swojego rzemiosła – Stamatis Tsilias. Ten człowiek wie, czego chce od samego życia, a co użytkownicy chcą z kuchni restauracji tego poziomu. Stamatis jest członkiem klubu Harley Davidson Hellady. Jego miłość do rowerów i jechać tylko widoczne tatuaże. W kuchni, człowiek łączy się z procesem gotowania i nadaje potrawom kombinację smakową, która nie może zostać powtórzona. „Molon Lave” miejsc nie ramowej lub wymagania swoich gości, gdy czas spędzony w placówce, leci kilka sekund i pozostaje plama w pamięci, bez względu na to, co dzieje się wokół i jakie usługi są świadczone w innych miejscach, a zwłaszcza nie zastanawiałem się, dlaczego wino w kubku miedzi z dodatkiem żywicy sosnowej jest bardzo smaczne, a personel – tak droga.

wnętrze

Atmosfera w restauracji «Molon Lave» zachwyci nawet najbardziej wymagającego gościa. Pomysł z budową sali było stworzenie prostego domu, ale jednocześnie pełen rodzynki, ich miejsce. To, co się stało. Restauracja „Molon Lave„powinno greckie przedmioty, ale założyciele tej instytucji nie chcą przekształcić go w wytwornej sali lub królów sanktuarium.

Ideałem byłoby odtworzyć atmosferę przytulnym, przestronnym salonie z domów w wyspach greckich. Morskie przyjazny rodzinna atmosfera przenika każdy przedmiot i każdy gość „Molon Lave”. Na podstawie materiałów naturalnych zostały podjęte. Ściany, sufit i podłoga są monochromatyczne i nie zabiera dużo uwagi. Po drugiej stronie sali umieszczone są popiersia filozofów greckich, amfor, statuetki, świece i inne dekoracje.

Jasne akcenty wykonane są z niebieskimi akcentami na kolumnach i ścianach. Półki nad barem i nogi krzesła, pomalowane na czerwono, to samo rozcieńczony bardzo poważny projekt restauracji.

Dopełnieniem tego bogatego wnętrza roślin żywych i ciekawych zdjęć. Od „Molon Lave” oddycha ciepło i komfort. Siedząc w takiej instytucji przechowywane są pozytywne emocje i dobry nastrój.

menu

„Molon Lave” – restauracja, w menu której naprawdę będzie mylić. W instytucji, w której każdy element – jest częścią tradycji greckiej, wszystko musi być prawdziwe.

To miejsce zaskoczony pięknej danie, które jest bardzo przyjemny cieszyć się, ale trudno zamówić. Nie tak egzotyczne składniki oferowane żywności lub jej etapów przygotowawczych, jak nazwa. Chociaż jest to okazja do zabawy z przyjaciółmi, próbując odczytać co kolokifokeftedes, htapodi ksidato lub spanakopitakya. W takich tytułów skręconych leży prosta, ale jednocześnie wyrafinowane receptury.

Na przykład, pierwsza – to kotlety cukinię, drugi – marynowane ośmiornicy, a trzeci – ciasto ze szpinakiem i serem feta. Obok tego można znaleźć zwykłą sałatkę grecką. Jednakże, można się domyślać, że w menu będzie nosił nazwę „Horyatiki”. Wielu odwiedzających doceniane stronie „babcia”, z której potrawa zamówień pojawia muskanu zapiekanka z warstwami bakłażan i puree. Duży asortyment napojów doda coś idealnie nadaje zamawiać jedzenie. Na przykład, brandy z winogron z cynamonem i goździkami jest idealny dla niektórych rodzajów mięsa i brandy Metaxa rozjaśnić smak ryb i owoców morza.

atmosfera

Restauracja „Molon Lave” (Moskwa) pracuje na jakość, i to jest odczuwalne nawet przy progu instytucji. W tym momencie, że goście czują, że są one ważnym elementem ogólnej atmosfery, gdzie jest zrozumienie, harmonia i spokój. Wysoki poziom usług wraz z niesamowitym wnętrzu zamienia prostą noc w garść niezapomnianych przeżyć. Jest coś niezwykłego w ścianach „Restauracja Molon Lave”, a to sprawia, że każdy odwiedzić je ponownie i ponownie.

opinie

Informacja o dobrych miejsc do rozrywki rozprzestrzenia się szybko. Restauracja „Molon Lave” często otrzymuje entuzjastyczne recenzje od swoich gości. Goście mówią, że nie mają one lepsze miejsce do odwiedzenia. Taka instytucja, wiele szacunek jako punkt odniesienia, co świadczy wysoko podniósł poprzeczkę w swojej pracy i dbałość o każdego, kto przekroczył jego próg.