859 Shares 1548 views

Ile paski na żeglarza koszuli i Marine?

Legendary Marine bluza – ile zainwestowano w rozumieniu tych słów! Jest to historia kilku pokoleń. Kamizelka skarb na równi z sanktuarium. W Rosji, stało się nie tylko część z form morskiej piechoty i marynarki okręt podwodny, ale również w powietrzu siły zbrojne, Ministerstwo sytuacjach kryzysowych, straż graniczna, służby specjalne i MSW wojskowy. Co rosyjskie armie mają własną kamizelkę z unikalnym pasm koloru, kryteriów wyboru, które można założyć scharakteryzować każdą dziedzinę działalności …

marynarka wojenna

O marynarzy i marines Wielkich Patriotyzm ramienne niemieckich przeciwników jako „paski diabłów”. Ta gałąź ma koszulkę z czarnymi pasami. To nie kolor, nie ile paski na kamizelce, nawet w bardzo silnej woli cech rosyjskich marynarzy. Korzenie tych pseudonimów wrócić do historii Europy, gdzie w przeszłości raz bardzo długie paski ubrania noszone przez heretyków wyrzutków społeczeństwa, trędowatych, katów, którzy nie znają żadnych praw. Gdy Niemcy zobaczyli w marines lądowych – są przytłoczeni strachem na poziomie genetycznym. Marynarze nawet w walkach na lądzie chciał zmienić swoją główną część formularza: czapka i kamizelka z peakless Jacket. To, co odróżnia je od żołnierzy piechoty.

Do maskowania Marines ubrana w postaci wojsk lądowych. Ale nawet w bieliźnie koszuli kamizelki pozostał. Jeśli ktoś nosił go w torbie podróżnej, bo chciałem zaoszczędzić trochę dłużej, a potem wkłada przed walką konieczną. Po tym wszystkim, od czasów starożytnych jest rosyjska tradycja umieścić na czystą koszulę, podkoszulek przed bitwą. Ktoś myśli, że moc rosyjskich żeglarzy ukrył w specjalnej koszulce – jego kolory i ile pasków koszulę myśliwca.

Po tym wszystkim, w czasie standardu French Navy została przyjęta w 1852 roku, zgodnie z którym, w kamizelki powinny być 21 zespół. Jest to liczba zwycięstw wielkiego Napoleona.

nieustraszoność

Żeglarze zawsze duch szczególnie odważny. Rzucając marynarkę i kurtkę na ziemię, ubrany w kamizelkę, są z bagnetem w ręku udał się na spotkanie z wrogiem. Pierwsza walka na żeglarzy gruntów odbyło się w czerwcu 1941 roku, w 25. dniu.

Foreman Prostorov czele korsarzy bałtyckich, zgodnie z okrzykiem „Look out” ze wstydu wyparli Niemców, którzy byli uważani za zwycięzców w Europie. Mężczyzn w kamizelkach tworzą perkusyjny część armii rosyjskiej. Sedno nie jest ilu paski na kamizelce, a wewnętrzna moc ducha rosyjskiego. Komenda wiedział, że ci żołnierze nie będzie odwrotu! Byli tam, gdzie najbardziej niebezpieczna walka. Marines ZSRR pogrążył się panice i przeraża wroga …

pochodzenie

Historia sama kamizelka sięga czasów podboju przestrzeni geograficznej Ziemi – w XVII wieku. Wtedy właśnie zawód morski ewoluowały. W związku z powyższym, nie brakowało w ramki. Większość europejskich marynarzy floty z Bretanii. Najprawdopodobniej Bretończycy nie ma znaczenia ile paski na koszulce – nosili czarno-białej koszuli pracy, grając rolę talizmanu zła morza.

Ponadto w takiej koszuli marynarski na tle scenerii jest najlepiej widoczne. Ponadto nie rzucony brud w oku. Większość personelu seafaring Breton był na statkach holenderskich. Są dobrze płatna i nie wolno nosić paski Bretończycy odzieżowych. Pod koniec XVII wieku staje się formą bielizny żeglarzy w całej Europie.

rozpiętość

Rosyjski nie był wyjątkiem. Nie wiadomo, jak wiele paski koszuli marynarskim i dokładnie, kiedy weszła do rosyjskiej marynarki życia. Ale najprawdopodobniej w Rosji przyniósł kamizelkę w środku holenderskiego XVII wieku. Ich statki handlowe zaczęły iść do Archangielska i Kholmogory. Holenderskie i brytyjskie ustawodawcy cieszących mody amunicję morskiego. Dlatego Piotr I przyjął do Holendrzy tworzą rosyjskiej flotylli, która była w powijakach.

Ale była jeszcze bez bretońskich pasiaste koszule. Szerzej rozprzestrzeniać w rosyjskich żeglarzy drugiej połowie XIX wieku. Istnieje legenda, że w 1868 roku, książę Konstanty Romanow, będąc coraz admirała uczestniczył Cartwright fregaty. Wszyscy marynarze przyszedł na spotkanie w europejskich pasiastych koszulkach.

Są one cenione za ich godności, że po jakimś czasie książę podpisał dekret od cesarza do oficjalnego włączenia amunicji kamizelki w rosyjskich marynarzy (1874).

Odzież religijna stała się później – po wojnie rosyjsko-japońskiej. Kiedy po demobilizacji żeglarzy wypełnione miasto. Dookoła słychać rytmy taneczne i morskich opowieści o dzielnych walk o Port Arthur.

Szukali przygody. Jest to czas, gdy masy poszybowała flotyllę kultury, pojęcie „duszy morskiej”, której symbolem była kamizelka.

Airborne i paski bluza

Kiedy i jak stać się kultowym flota bielizna odzież atrybuty niebieskie berety i ile paski na koszuli spadochroniarz Rosji? Opowieść głosi że już w 1959 roku zostały przyznane dla skoku parachutist do wody, która jest uważana za jedną z najbardziej niebezpiecznych.

Potem pojawił się kamizelki oraz w mundury spadochroniarzy (nieoficjalnie). Ale kluczem Osoba dokonująca bluza morskie tworzą w powietrzu, był legendarny dowódca Margelow Wasilij. To nie ma znaczenia, jak wiele barów były na koszulce marynarki – to nie miało znaczenia dla Marines. Realizacja „morze duszy” w niebieskich beretów konfrontacji Siergiej Gorszkow – dowódca marynarki radzieckiej. Powiedział, że jest anarchistyczne manifestacje w spadochroniarzy armii.

Ale Margelow stanowczo powiedział, że walczył w piechocie morskiej. I tak wie, że na to zasługują, a nie ma Marines!

Oficjalnie kamizelka z niebieskimi paskami na wydarzeniach debiut w Pradze w sierpniu 1968: radzieccy spadochroniarze, ubrani w pasiaste koszulki, były decydującą siłą w rozwiązaniu Praskiej Wiosny. Niebieskie berety otrzymał chrzest bojowy, pokonując wszelkie biurokratyczne chwil – z błogosławieństwem Margiełow.

Nowa forma nie zostało napisane przez jakiegokolwiek dokumentu urzędowego. I nie ma znaczenia, ile paski na koszulce Airborne (liczba zależy od wielkości bluzy) – stało się symbolem męskości i szczególny duch lęku. Nawet przyszłych bojowników zaszczyt chodzić w paski sweter.

nowoczesność

Obecnie wojska rosyjskie są różnego rodzaju kamizelki. Zbiór studentów marynarki, rzeka cywilnego i szkolenia morskiego instytucji należą kamizelki morskiego jako obowiązkowego elementu formularza. Mimo że straż graniczna, poprzez utworzenie flotylli granicznego Biała, Bałtyku i Morza Kaspijskiego, i umieścić go z powrotem w 1893 roku, aw 1898 roku stała się z zielonymi paskami. W latach 90-tych XX wieku, oficjalnie zaprojektowane kamizelki dla granicy – zielone, sił specjalnych materiałów wybuchowych – bordowy, specjalne siły FSB i Pułku Prezydenckiego – chaber, MES – pomarańczowy.

Oczywiście, można po prostu policzyć liczbę barów na koszulce morza, ale to nie będzie działać. Odkąd okresu sowieckiego, liczba prętów zależy od wielkości każdego z wojska, czy to żeglarz, morskich lub straży granicznej. Konwencjonalnie: 46-cia wielkość 33 taśmy, mieści się pięćdziesiąt szóstą – 52.

Problem liczby pasów ruchu ma nominalną kamizelki korzeń numerologii francusku. Ta sama symbolika była Holendrów z Brytyjczykami. Dali preferencji koszulę z paskami 12, jako liczbę ludzkich żeber, a zatem chcąc oszukać los, jakby ten człowiek jest duchem, szkielet zmarłego …