297 Shares 6935 views

Poziom angielskiego: Intermediate i inne

W tym artykule opiszemy główne poziomy angielskim (półprodukt, podstawowej, dvanced, Fluent). Jeśli masz jakieś znajomości języka angielskiego, ale zastanawiasz się, co faktycznie jest twój prawdziwy poziom tekstu dla Ciebie. Wszystko co jest potrzebne jest tylko, aby spróbować biorąc pod uwagę sytuację na własnej wiedzy!


Podstawowa znajomość: poziom podstawowy z języka angielskiego

Można zrozumieć i zastosować w ich potoczne zwroty i wyrażenia, które są niezbędne do wykonywania żadnego konkretnego zadania. Na przykład, może się przedstawić, zadać pytanie lub je (wiek, miejsce zamieszkania, rodzinny) odpowiedzieć. W stanie utrzymać prosty dialog, gdy druga osoba mówi powoli i wyraźnie za mało.

Poziomy English Intermediate. Aby nie zgubić się w obcym mieście: Pre

Jesteś w stanie zrozumieć, zdań i wyrażeń, które pojawiają się często i są związane z głównych dziedzin życia (takich jak rodzina, praca, sklep, miejsce zamieszkania i tak dalej). Można komunikować się proste informacje w znanym domowego przez mówić o rodzinie, bliskich, aby opisać jak najwięcej highlights swoim życiu codziennym.

Zacznij codzienną komunikację: Intermediate

Poziomy English Intermediate to środkowy krok w opanowaniu języka. Czy rozumiesz podstawowej idei jasnych komunikatów, które są wykonane w języku literackim i motywy, które powstają zwykle w szkole, pracy, wypoczynku, i tak dalej. Proficiency in English pośredniego zakłada, że wiesz, jak radzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się spodziewać wystąpienia w okresie pobytu w kraju, którego języka uczysz (zapytać o drogę do każdego miejsca w mieście, zamówić usługę, zapłacić w sklepie, rezerwacji hotel i tak dalej). Można podłączyć do znanego wiadomości lub jakichkolwiek konkretnych tematów, które Cię interesują. Są w stanie opisać własne doświadczenia, myśli, nadzieje, aspiracje, przeszłych wydarzeń, aby zaprezentować i argumentować swoje poglądy na temat planów na przyszłość.

Prawie poliglota

Poziom angielskiego pośrednimi: Górnego i zaawansowane – to nie jest dość biegły w języku, ale dość arbitralny. Złapać ogólne pojęcie o złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne. Jak również wysoce specjalistycznych tekstów. W stanie mówić spontanicznie i na tyle szybko, aby regularnie komunikować się z rdzennych mieszkańców tego kraju mówi się danym językiem, bez trudności. Poziom angielskiego Upper Intermediate zakłada, że będzie można sporządzić szczegółowy i jasnych wiadomości na różne tematy, wyrażać własne zdanie na ten temat, wskazać wady i zalety różnych rozwiązań. Uwzględniając poziom zaawansowane, można zrozumieć złożone teksty w tomie bardzo różne tematy. Rozpoznać ukrytą wartość (czytać między wierszami). W stanie szybko mówić, nie myśląc o wyborze fraz i pojedynczych słów. Skutecznie i elastycznie używać języka do komunikowania się w sposób profesjonalny i naukowych działań. Można utworzyć szczegółowy, dokładny, dobrze zorganizowany wiadomość na konkretne tematy.

Szybki czat: Płynna

Na tym etapie można zrozumieć prawie każdy pisemną lub ustną komunikację. Może być spójne teksty oparte na kilku źródeł pisemnych i ustnych. Będziesz mówić o wysokim tempie spontaniczny, podkreślając emocjonalne niuanse nawet w najtrudniejszych sytuacjach.