870 Shares 5890 views

Przepaski biodrowe do tańca brzucha: jak zrobić własne ręce

Dziś taniec brzucha zyskuje popularność. Ten rodzaj sztuki orientalnej chcesz dowiedzieć się, ilu z dzisiejszych urody. Istnieje wiele studio, gdzie uczą tańca orientalnego. Jednak tutaj kostium tancerka nie będzie odgrywać rolę. Aby go wybrać, trzeba zdecydować się na styl. Kolory muszą znaleźć nie tylko dlatego, że podobał się publiczności, ale również dlatego, że pochodzi bezpośrednio do Ciebie.


z historii

Tradycyjny arabski strój całkowicie zakrywa ciało tancerza. Zostawia otwarte tylko stóp, dłoni i twarzy. Jednak na scenie, widzimy zupełnie inny: kostium składa się tylko z gorset, spódnica i pasem. Konstrukcja takich zespołów specjalnie zaprojektowany, aby dziewczęta wykonywanych w „Cabaret”. Outfit natomiast dodatkowo ozdobione kulki szklane, dżetów i frędzlami.

Pierwsze miesiące szkolenia: jak się ubrać?

Oczywiście, że pasuje orientalne tancerki są piękne i spektakularne, ale jeśli dopiero zaczynają angażować się w tego rodzaju tańca, a następnie natychmiast nabyć coś takiego nie jest konieczne. Pamiętaj, że w pierwszych miesiącach treningu ciała zostaną poddane wiele zmian. Talia staną się bardziej wyrafinowane, złogi tłuszczu zniknie.

Zaczynają uczyć się tańca brzucha lepiej w spodnie i legginsy i krótkiej koszuli lub góry. Ponadto, w czasie, będzie można zakupić takie elementy stroju do tańca orientalnego, takich jak taśmy z monet, pierścień, który stworzy dodatkową motywację i dobre samopoczucie podczas treningu.

Jak wybrać odpowiedni strój dla tańca orientalnego

Przed wybrać strój do tańca brzucha, konieczne jest, aby zdefiniować styl. Jeśli chcesz strój ludowy, to będzie konieczne, aby wyświetlić tradycyjny zespół. Jeżeli jesteś miłośnikiem stylu RAKS El Sharki, orientalne i kabaretu, dziś odpowiednich strojach z odcinka opartego obcisłe spódnice. Dla nich, zazwyczaj przy użyciu skomplikowanych kształtach kręcone przepaski biodrowe, ale wiele kosztów i w ogóle bez nich. Jednak w tym przypadku będzie konieczne do haftowania górną część obrzeżu fartucha kulek lub naszyjniki. Wspaniały dodatek do stroju będzie piękną dekoracją.

Zanim wybierzesz strój do tańca brzucha, należy zastanowić się, gdzie masz zamiar go używać. W przemówieniu do publiczności? Na konkursie tańca? Zwykły trening?

Pamiętaj, że obraz jest konieczne, aby wybrać styl muzyki i tańca. Jest to również wybór tkanin do sukni i jego kolor.

Buty do tańca

Jaki rodzaj obuwia, możesz ćwiczyć taniec brzucha? Historycznie rzecz biorąc, że orientalny taniec brzucha jest tańczyła boso. Podkreśla, że tancerz związek z Ziemią jest nieodłączne i stałe.

Jednakże, jeśli nie może, bez względu na przyczynę, lub po prostu nie chcą wykonywać boso, można siłowni nosić buty, balet mieszkania lub tylko skarpetki. Dla obuwie wydajność wybrany garnitury kolorystycznych jeśli używa ton srebra lub złota, buty powinny być wykonane w podobnym odcieniu.

Przepaski biodrowe: fotografie, pomysły i wystrój

Tancerz taniec orientalny często stosują różne akcesoria i atrybuty tańca. Mogą być szale i szaliki, przepaski, welon, szable, żyrandole, trzcina i inne akcesoria. Dają numer oryginalność i styl.

Przepaski biodrowe i taniec brzucha pas – to specjalna część wschodniej kostium. Ponieważ pas powinien siedzieć mocno na biodrach podczas tańca, skręcają i nie stracić swój kształt, jest wykonana z grubej tkaniny, która jest przyszyta do miękkiego i elastycznego podstawie. Loincloth wyszywane cekinami, koralikami, Frezowanie, a dno jest ozdobiony ich naszyjniki lub frędzlami. Kiedy tancerz wykonuje ruch bioder, naszyjniki i poboczną rytmiczne jingle i wahaniom, łączenia się do uwagi widza.

Strefa dla tańca orientalnego: tkanina dekoracja. Można to zrobić własnymi rękami?

Sądząc po klasycznych kanonów, jeden z obowiązkowych elementów stroju do tańca orientalnego jest szalik, pasek lub przepaski. Dziewczyna może ozdobić go z koralikami lub monet, i jest najczęściej używany zarówno w tym samym czasie. W trakcie realizacji, tańczą w rytm ruchów delikatnie Jingle tancerki, tworząc poczucie spokoju i magii wschodniej nocy. Przepaski biodrowe do tańca orientalnego – to ostatni dotyk i komplementarne do obrazu.

Jak korzystać z przepaski na taniec brzucha? Prosta: to powinno być łatwe do tie wokół talii. Jeśli zdecydujesz się zrobić szalik na taniec brzucha przez siebie, należy ostrożnie podchodzić do jego kształtu, dekoracji i wybór tkanin.

Kolory mogą być zmieniane przez czerwonego, niebieskiego, żółtego, zielonego i innych. można odebrać pas na brzuchu tańczy w kolorze kombinezonu, można wybrać odcień kontrastujący – wybór należy wyłącznie do tancerki!

Pamiętaj, że pasy o różnych rozmiarach podczas ruchów tanecznych zachowują się inaczej. Co do zasady, długość i szerokość nie przekracza jednego metra.

Można zrobić prosty szalik z małym lub bez dekoracji, ale można utworzyć ozdobny pas z dużą ilością cekinów, frędzli i naszyjniki. Dodatkowe elementy stroju jest zwykle bardzo ładnie zachowywał się podczas ruchów tanecznych, co spektakularne i urzekający widza.

Formy, które są możliwe dla różnych przepaski: może być kołem, prostokąt, trójkąt lub półkola. W celu obliczenia najbardziej wygodną opcję, trzeba eksperymentować z różnymi modelami. Więc można zrozumieć, jaką formę pasa jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

W większości przypadków, pas wschód taniec szyte z tkanki płuc, takie jak, na przykład, szyfonu. loincloth tylko skórzany kombinezon i będzie ważyć będzie prawdopodobnie nawet kolidować z wykonaniem tańca. Latający przezroczyste tkaniny, jak szyfon, nie będzie utrudniać ruchów, z piękną sylwetkę zwalnia th.

Drugim najbardziej popularnym pas tkaniny jest aksamitna. Luksusowe tkaniny podkreślają piękno kształtów i wyrafinowanych tancerzy smakowych, a także stworzyć poczucie orientalnego wyrafinowania. Przepaski biodrowe wykonane z aksamitu wyglądają szczególnie uderzające nie tylko ze względu na miękkim blaskiem tkanek, ale również jaśniejszy na jej tle błyszczących monet.

W uzupełnieniu do tych tkanek, na przepasce, można użyć organzy, rozciągliwej satyny, krepy, szyfonu.

Mamy dużo do powiedzenia na temat tego projektu, ale należy pamiętać, że lepiej jest, aby ułatwić pas. Pamiętaj, że nadmiar Perełki i naszyjniki są nie tylko zbyt będzie gramatura, ale może zrujnować cały wygląd stroju.