202 Shares 3522 views

Evgeny Alekhin: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Evgeny Alekhin. Biografia i twórczość pisarza zostaną omówione poniżej. wzywa autor jego praca w literaturze dziecięcej, został napisany dla dorosłych.


biografia

Evgeny Alekhin urodził się w 1985 roku w Kemerowo Studiował na Uniwersytecie Kemerowo. Otrzymała również edukację w Państwowym Instytucie Kinematografii Rosyjskiej. Studiował na Uniwersytecie Kemerowo Kultury i zmienił kilka działów, w tym: Filologia, reżyserię i scenariuszy. Żadna instytucja szkolnictwa wyższego, że nie ukończył. Alekhine pracował jako sprzedawca, ochroniarz i ładowarki. Ponadto, był extra. Brał udział w tworzeniu kilku filmów krótkometrażowych jako scenarzysta i aktor. Obecnie łączy działania literackie i muzyczne. Jest wokalistą „Hat Chaliapin”, „Makulatura” i „Tragarze nocy.” W 2004 roku zdobył nagrodę specjalną „głos pokolenia” jest na wagę złota, zwanego „Debiut”.

bibliografia

Jewgienij Alehin w 2011 roku napisał książkę „trzecia noga”. W 2012 roku, nie było wytworem „Chamber Music”. W tym samym roku książce „Ani oceanach i morzach.” W 2015 roku jest dziełem „Ptak Harbor”.

historia

Evgeny Alekhin bardzo nietypowy fajne z jednej ze swoich prac. Książka „Ptak Harbour” został opublikowany na wsparcie projektu „rosyjski las”. Mówimy o wystawie skryptów Konstantina Speranskogo i Evgeniya Alehina. Wpływy ze sprzedaży publikacji oznacza, że autor obiecuje przeznaczyć na stworzenie filmu pilotażowego. W książce „Ani oceanów ani mórz”, historie, które zostały napisane przez Evgeniy Alehin, zwykle łączą się w integralną tekstu. Ta książka precyzyjnie i przesyła sensoryczne cechy pojedynczego ludzkiego życia. Autor – kłujący i polarny planeta. Nie może leżeć idealnie. Próbuje, ale zawsze wracał do prawdy.