233 Shares 8346 views

Murmańsk Philharmonic: plakat i opinie

Jeśli przyjdziesz do Murmańska Filharmonii odwiedzić koniecznością. Jest to jedna z najważniejszych instytucji kulturalnych w mieście. Jest znany z profesjonalnych artystów, dobry koncert.

Historia Filharmonii

Gdzie się udać do Murmańska? Filharmonia. Przyjmując takie rozwiązanie, nie pożałujesz. Wszakże nawet historii tego ekscytujących i interesujących miejsc. Należy zacząć od tego, że w Filharmonii Murmańska nie pojawił się tak dawno temu. Dopiero w 1975 roku, miejscowy Komitet Wykonawczy postanowił przekształcić istnieć w tym północne wcześniejszym podręcznego biura koncertowej. I pojawił się w Filharmonii Murmańska.

Nowa instytucja kultury zostały natychmiast wysłane do młodych talentów. Leningradu i Moskwy, a także Kijów, Nowosybirsku i Saratowie. Wyzwanie wobec nich. Kształcić swoją publiczność, aby zaszczepić mieszkańcy uwielbiają prezentować muzykę klasyczną. Aby to osiągnąć wydajność były organizowane nie tylko w sali koncertowej. Murmańsk artystów udała się do dużych przedsiębiorstw, grając bezpośrednio na hali produkcyjnej. Wystawił mini-koncerty w czerwonym narożniku podczas przerwy na lunch. Poszliśmy na ryby z rybakami i grał utwory Bacha i Mozarta w środkowej części Morza Barentsa. Artyści Murmańsk Filharmonia Regionalny przez kilka lat podróżował wzdłuż i wszerz całego Półwyspu Kolskiego. Tak więc, w tym roku udało się utrzymać aż do 1700 koncertów. Prawie 5 koncerty dziennie. Weekendy i święta.

własny pokój

Jednocześnie własnej sali koncertowej w Filharmonii Murmańska przez długi czas nie było. Pojawił się dopiero po upadku Związku Radzieckiego. W 1994 roku, artyści przenieśli się do osobnej sali na 600 miejsc.

To było naprawdę przyzwoity pokój. Jego doskonałe właściwości akustyczne oceniano zarówno młodych i doświadczonych muzyków. W różnych okresach było wokaliści Anatolij Solovyanenko, Zurab Sotkilava, Bela Rudenko, Elena Obraztsova, wiolonczelista Daniel Szafran, skrzypek Sergey Stadler, Eduard Grach, pianista Denis Matsuev i Aleksiej Nasedkin. Wiele z nich stało się gwiazdy na poziomie All-rosyjskiej w przyszłości.

Filharmonia tej północnej miasta zawsze była znana z różnych kompozycji. Były obiecujących młodych muzyków i doświadczony, dojrzały, już pana. W Murmańsku zawsze przychodzi dużo absolwentów czołowych ogrodów zimowych w kraju. Bogaty repertuar składający się z utworów kompozytorów zagranicznych i krajowych, zawsze wyróżniają programu Philharmonic. I to nie tylko utwory klasyczne, ale także muzyka ludowa, muzyka, kompozycje duchowe współczesnych autorów.

Jak się tam dostać?

Zakład znajduje się na ulicy Sophia Perovskoy domu №3. W tym przypadku, biura Murmansk Filharmonia znajdują się pod innym adresem: ulica Lenina, 67.

Filharmonia znajduje się w samym sercu miasta. Są praktycznie przed Murmańsku Dumy Regionalnego oraz park z pomnikiem Kirowa, w pobliżu – Plac Centralny. W pobliżu – Pałac Kultury nazwane Kirowa, Konsulat Generalny Norwegii.

Bilety do Filharmonii

Średnio 300 rubli warto odwiedzić Murmańsk Filharmonii. Bilety można kupić w kasie. W tym wspólnego programu subskrypcji.

Najbardziej popularne – bilet do odwiedzenia Murmańsk Philharmonic Orchestra. Ponad dwa tysiące pięćset rubli od klasycznych melomani mają okazję odwiedzić 7 spektakli w sezonie muzycznej.

jest program „Big Muzyka dla dzieci” dla młodych mieszkańców Murmańska. Ten bilet jest dla dwóch osób: dziecko i jedyny rodzic. 1 600 rubli odwiedzi pięć występów. I to nie tylko z Murmańska, ale także z zespołów wizytujących. Na przykład, organiści duo Dina Higinio i Denis Mahankova Karelii, laureat międzynarodowych konkursów organista i saksofonista Yuliey Yuferovoy Olgoy Popovoy z Petersburga.

Program „Body Magic” obejmuje sześć koncertów sezonu muzycznego. Jej koszt – 3000 rubli. Nie zaplanowano występy obu wykonawców krajowych i zagranicznych. Na przykład włoski Luca Marsylia.

I kolejny program o nazwie „Na fali jazzu.” Dwa tysiące widzów mogą odwiedzić cztery koncerty jazzowe wyposażone amerykańską wokalistkę Sharon Clark, zespół „Jazz Portrety Stevie Wonder”, część z nich są takie gwiazdy jak perkusista Oleg Butman, saksofonista Maksim Warszawie, bas odgrywa Kameruńczyk Daniel La Petty i perkusję -kubinets Norlan Maturel. Również posiadacze abonamentu będą mogli dostać się do muzyki ludowej Rosji Daniel Kramer, amerykański wokalista Rita Edmond, Murmańsk Filharmonii z symphojazz programu.

Festiwale w Murmańsku

Wiele uwagi w Filharmonii Murmańska dać wszelkiego rodzaju festiwalach.

„Arctic Melodies” odbędzie się od 15 października do 26 listopada. Festiwal „Boże Narodzenie Zgromadzenie” planowane jest na ostatnim miesiącu 2017 roku.

Do 2018 roku, w roku 80-lecia regionu Murmańska, przygotowując się głównym festiwalu „Muzyczne Oferuję”. W swoim programie nie tylko występy poszczególnych grup i artystów, ale także koncertów – „Flecista z Hameln”, „Alpine pamiątkę”, „Trzy basie. – profundo piosenki o miłości.” „W sferze muzycznej w organach państwa” „poprzedników i wyznawcy Mozarta – skraj radości ".

Filharmonia plakat

Oczywiście, w Murmańsk Filharmonii bogatej tablicy regularnych występów i koncertów.

Na przykład, zaplanowano koncert muzyki jazzowej, które wezmą udział perkusista Pavel Timofiejew, basista Siergiej Wasiliew, fortepian zagrają Ivan Formakovsky i wokalistka Sharon Clark jest ze Stanów Zjednoczonych.

Moscow Ballet z udziałem Państwowego Akademickiego Teatru Bolszoj przybędzie na koncert galowy.

Wykonawca Ludowa Rosja Evgeny Knyazev obecnej na scenie Filharmonii solowego wykonania Murmańsk „Dama Pikowa” w oparciu o tragedii Aleksandra Puszkina.

Podstawowa struktura Murmańska Filharmonii przygotuje program „Operetki – moja miłość” dla dzieci zorganizowane zostaną muzyczną bajkę w nowy sposób „Podróże szarą kozę albo Sen nocy letniej”.

Wszystko to i więcej można zobaczyć i usłyszeć na scenie Filharmonii w Murmańsku.