277 Shares 8748 views

Streptocidal maść.

Rozważmy kilka informacji na temat tego leku jako streptocidal maści.

Cechy kliniczne.

Alergiczny oraz choroby zapalne z etiologią nemikrobnoy skóry wraz z silnym swędzeniem, atopowego zapalenia skóry, egzemy, łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry, polimorficznej eritemapsoriaz, tocznia czerwonawy czerwonawo cienką zoster, ukąszenia owadów, świerzbiączka, pokrzywka.

Streptocidal maść, przeznaczenie: Dorośli i dzieci powyżej 2 lat, konieczne jest zastosowanie cienkiej warstwy do obszaru dotkniętego dwa razy dziennie. Nie należy stosować maści na bandaż z gazy. Jedynie w przypadku czerwonawo liszaj płaski i łuszczycy mogą korzystać zawoalowaną bandaż, który powinien być zmieniany codziennie. Przebieg leczenia nie trwa dłużej niż dwa tygodnie. Na skórę twarzy nie zaleca się stosowania więcej niż jednego tygodnia.

Działania niepożądane: zahamowanie wzrostu naskórka i tkanki podskórnej atrofia i suchość skóry, nadmierne ciało wzrostu włosów lub łysienie, przebarwienia skóry, przebarwienia, zanik skóry i zaburzeń jedności, okołoustne zapalenia skory, teleangiektazje, infekcje wtórne, ropiejące włosowych. W szczególnych postaciach, ma wszelkie szanse, aby pojawić nakrapiane wysypkę, pokrzywkę papuloznaya. O – stosowanie maści bandaż gazy, biorąc pod uwagę obfite wytrącanie, można rozpocząć tworzenie działania systemu trzeciej, która objawia się w postaci obrzęku, nadciśnienie, zbyt duża podatność na zakażenia. Jeśli niewłaściwie stosowany zaćma lub jaskra może zacząć pokrywkami skórki.

Kobiety w ciąży i matki karmiące.

Streptocidal maść nie jest wskazane do stosowania w czasie ciąży lub podczas karmienia piersią dziecka. Nie można używać produktu w I trymestrze ciąży. Stosowanie może być tylko zgodnie z powołania lekarza i pod czujnym okiem jego kontrolą, w drugim i trzecim okresie ciąży oraz w czasie karmienia piersią. nie zaleca się stosowania tego kremu na skórę piersi.

Dzieci. Powinno być rozważnie korzystać z tego leku w leczeniu dzieci. W niektórych przypadkach dopuszcza się stosowanie tylko raz dziennie, na małej powierzchni skóry; w żadnym przypadku nie mogą być stosowane na skórę.

Subtelności użycia. To musi być bardzo ostrożny, aby streptocidal maść dostanie się do oczu.

nie powinien być stosowany w sposób ciągły przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. W przypadku długotrwałego stosowania na dużych obszarach skóry zwiększa ryzyko manifestacji efektów ogólnoustrojowych: prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęków, hiperglikemię, nadciśnienie tętnicze, obniżenie odporności. Tylko w przypadku, jeżeli stwierdzi rozwoju infekcji w obszarze stosowania maści powinna przeprowadzić odpowiednie leczenie przeciwbakteryjne lub przeciwgrzybicze. Jest starannie unikać stosowania leku na skórę powiek lub blisko oka dla osób z jaskrą z otwartym kątem lub zamknięcia, a nawet osób z zaćmą, z uwzględnieniem prawdopodobieństwa nasilenie objawów. Na skórze twarzy, obszary pachwinowe stosować z ostrożnością. Należy zachować ostrożność, aby korzystać z tego leku w wykrywaniu zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, głównie ludzi starszych. Podczas leczenia nie zaleca się robić wiele szczepionek.

Dla osób cierpiących na trądzik, trądzik, istnieje specjalna maść streptocidal trądzik, który ma w swoich elementach kompozycyjnych z nagietka. Bardzo popularnym lekarstwem na ten problem do tej pory. Streptocidal maść, jak każdy inny lek, będą korzystać tylko wtedy, gdy jest stosowany przez lekarza.

540 shares 6804 views
Co pochwy krem wybrać?
793 shares 8917 views