620 Shares 8752 views

Kiedy nadchodzi lato Indian i co to jest?

Żaden z kalendarza nie powiedzieć dokładnie, kiedy będzie to wspaniały czas. I nie jest to, że naukowcy są w tyle w ich wiedzy. Chodzi w koncepcji. Nie jest to kalendarz. Jest ona podobna do uczuć duszy. Tylko nie identyfikuje człowieka i przyrody. Jego siła opiera się na gorące lato i przygotowuje się do deszczowej jesieni. To jest, gdy przychodzi babie lato. Jest to cienka nić czasu między ciepło i deszcz ze śniegiem. Jedno jest pewne: w strefie środkowej, to jesień.

Gdy indyjski podoba lata?

Ten czas może trwać tydzień lub dwa, a może strzelać jeden dzień. Jest nieprzewidywalny. I to są lata, że nie ma babie lato. Natychmiast przychodzi deszcz, jak to było, natura karze za występki ludzkie nie nadając słodkiego wspaniały dzień. I są zadowoleni z jego delikatnym, łagodnym ciepłem słońca, dobrej pogody, ciepłej bryzy, która odgrywa pajęczyna babie lato. To tylko pokazuje, że lepiej Babie lato przybył. W tych dniach dobry, aby przejść do ostatniego pikniku, opalać się, weź głęboki oddech. Energia babie lato jest korzystne i proste. To może być zarezerwowana do wykorzystania w przyszłości na zimę (wchłonięcia).

Dlaczego to jest czas zwany babie lato?

Kobieta, która już zbudowała silną rodzinę, przychodzi czas, kiedy to zyskał zaufanie dojrzałości, ale nadal zachował sympatię młodzieży. Jest to szczególny okres prosperity. Kobieta szczęśliwy na tym, co to jest, że żyje pełnią życia. Osiągnie punkt, w którym jest on wypełniony świata emocjonalnego, nie ważne co! To wspaniałe uczucie. Natura może być tak intensywne, kobieca energia, pełen szczęścia i spokoju. Kiedy? Babie lato pokazuje nam to. Liczy dni i chwile całkowitego spokoju natury.

To zrobił babie lato w 2013 roku?

To wszystko zależy od współrzędnych. W Eurazji, to był niemal wszędzie. Tylko gdzieś przyszedł wcześniej, gdzieś – później. Średni tygodniowy pas zadowolony szczęście. Północ i prawie nie czuł tej wspaniałej pory. Na południu ciepło tak długo uznał, że stan późno w naturze przeszły niezauważone. Wspaniałe kolory i słodkie zapachy indyjskiego Latem mieszane z letnich upałów, nie chcąc opuścić terytorium.

Czy to możliwe, aby przewidzieć, kiedy nadchodzi lato Indian?

Istnieją oznaki osób, które oblicza się ten wspaniały czas. Tak więc, jeśli w nocy robi się chłodniej w porannej mgle wzrasta – wkrótce babie lato. Szpaki poleciał do południa – czekać na początku ciepłych dni. O jedwabne nici zostały już wypowiedziane. Nadal istnieją oznaki związane z babie lato. Jeżeli jest krótka – do śnieżnej zimy. Długo utrzymuje ciepło – będzie silne mrozy, konieczne jest, aby przygotować się do zimna. Zbiorów na nadchodzący rok będzie źle, jeśli długo babie lato.

inny widok

Uważa się, że w babie lato – okres czasu od końca sierpnia do połowy września. Ale taka definicja pozbawia pojęcie tego okresu wszystkie słodkości i poezji. Wystarczy wskazać, kiedy marynowane ogórki. I to jest bardzo źle i nie spełnia ducha babie lato. Lepiej jest założyć, że chodzi o latanie ludzi pajęczyna pogodzić się ze sobą, wysyłając po tych konfliktów nieważkości strun.