694 Shares 2999 views

ocena porównawcza z liderów rynku: nożyce do „Stihl FS55” i Oleo-Mac Sparta 25

W trosce o działce z każdym dniem staje się łatwiejsze. firmy produkujące robią wszystko, aby ich instrumenty miał maksymalną wydajność i najszerszą funkcjonalność. Oczywiście, przemysł rozwija się bardzo szybko dzięki takiemu podejściu, ale ma swoje wady – Nabywcy czasami trudno zrozumieć charakterystykę danego modelu. To bardzo proste – patrząc na zdjęcia w sklepie internetowym można znaleźć narzędzie pozwoli Ci zbliżyć się lub nie. Na przykład, nożyce do „Stihl FS55” nie wygląda bardzo atrakcyjne, ale nie przeszkadza to, że zachowa swoją wiodącą pozycję na rynku.

W tym przeglądzie porównawczym, możemy szczegółowo rozważyć dwa najpopularniejsze opcje. Nasz pierwszy bohater – to Oleo-Mac Sparta 25 – lekka wykaszarka z wytrzymałością profesjonalnych narzędzi. Będzie konkurować z nożyce „Stihl FS55” – doskonale wyważony jednostki oburęcznym.

Oba instrumenty pracują w silnikach benzynowych. Ich grubość jest w przybliżeniu taka sama – 1,1 KM lub 0,8 kW. Jednak każda jednostka zarządza moc w swój własny sposób. Poniższe modele mogą być przypisane do lekkich wykaszarek, co oznacza, że nie są one przeznaczone do pracy na dużych obszarach. Oba narzędzia można używać przywiązanie trymer, co oznacza, że mogą one obsługiwać każdy teren. Maszynka do „Stihl FS55” jest w tym samym segmencie cenowym z Oleo-Mac Sparta 25, więc jest to rozsądne, aby porównać. Dobrze, zacznijmy!

Oleo-Mac Sparta 25

W sumie 25 model – lekka wykaszarka, ale producent położył większej szerokości roboczej – „Sparta” może kosić szerokość pasa do 38 centymetrów. Dodajmy do tego pojemność zbiornika paliwa 0,75 litra i systemy, które zwiększają czas pracy silnika, okazuje się, że uważamy semi-narzędzia w cenie przedstawicieli klasy lekkich. Konkurent 25th „Sparta” nożyce do „Stihl FS55,” nie może poszczycić się takimi tomów.

Za jakość i trwałość urządzenia odpowiada napełniania silnika. Elektroniczny układ zapłonowy ułatwia rozruch silnika. Membranowy gaźnik z pompowaniem przyczynia się do bezawaryjnej pracy, a kij i kutej stali wał korbowy jest wykonany z bardzo wytrzymałych kosiarek sprawiedliwy.

Kosa spalinowa "Stihl FS55"

Jeśli „Sparta” – to narzędzie, dla którego priorytetem jest charakterystyką czasu pracy, „Stihl FS55” – Program Xhosa dla wygodnej i łatwej obsługi. Ma stosunkowo niski poziom hałasu o 94 decybeli niższy współczynnik drgań i jest lekkie. Wszystko to sprawia, że przyrząd jest idealny dla tych, którzy chcą dbać o swoje pole bramkowe. Konserwacja i naprawa nożyce do „Calm” przejmuje centrum serwisowego.

Narzędzie jest tak wyważony, że może być stosowany nawet bez paska na ramię. Opcje na akcje modelu 55-ci zawiera elastyczne ostrze do trawy, ale modułowa wsporniki prętowe i głowice trymer. Wszystkie te cechy przewożonych na nożyce cokole „spokój”. Opinie użytkowników tego potwierdzić na 100%.