747 Shares 6953 views

Najsłynniejsze współczesne maniacy

Wiele słyszałem i czytać opowieści grozy o seryjnych mordercach, powiedział mediom. Ich nazwy są często usłyszeć wszędzie. O nich strzelać dokumentalnego i pisać artykuły w kronikach kryminalnych. Oni – znane dziwadła, które stanowią więcej niż kilkanaście niewinnych ofiar. Niektóre z zabójców mieć naśladowców, którzy próbowali pokonać w „umiejętności” swojego „idola”. Dzisiejszy artykuł o najbardziej krwiożerczego maniaka nowoczesności.
Najsłynniejsze maniaków Rosji i ZSRR


Jednym z najbardziej głośnych sprawach w historii badania morderstw szeregowych było to, że Andriej Czikatiło. W latach 1978 i 1990, z ubiegłego stulecia, ten człowiek ponad 65 morderstwa zostały popełnione. Potwierdzone 53. Jego ofiarami były dzieci od siedmiu lat i kobiet. Zabił ich okrucieństwa, przemocy seksualnej i popełniania aktów kanibalizmu. Zasadniczo dzierżył w rejonie Rostowa, ale przypadki zabójstw odnotowano nawet w Taszkiencie i Leningradzie. W 1994 roku został stracony.

„Bitsa” maniak

Czikatiło został wyznawcą Aleksandra Piczuszkin, nazwany „Bitsa”, ponieważ najczęściej popełnione zbrodnie w parku w Moskwie w obszarze Bittsevo. On zwabiony ofiar zaoferować drinka i popełnić morderstwo ciosem w głowę, albo obalony w przedziałach ze ściekami. Łącznie 62 ofiar swojego konta. Pierwszy krwawy czyn było zamordowanie koleżanki, że dokonane w ciągu 18 lat.

Seryjny morderca Ukraina

Kolejny zabójca z rankingu „najbardziej znanych maniaków” można nazwać Sergei Tkach. On sam przyznał, że popełnił ponad 100 przestępstw. Sąd uznał go winnym ponad 70 morderstw rzepaku w wypaczonej formie. Tkacz później przyznał się do winy w 30 przestępstw.

„Witebsk morderca”

W 70-80-tych ubiegłego wieku Giennadij Mihasevich został skazany za zamordowanie 36 osób. On zwabiony ofiar do czerwonego „Zaporozhets”, uwiódł, zgwałcona i uduszona w jej orgazm.

Najsłynniejsze maniaków Ameryka


Dzheffri Damer lub „Milwaukee potwór” zabity, zgwałcona i czasami uczynić ich ofiar aktów kanibalizmu. On działał od 1988 do 1991 roku ubiegłego wieku. Części ciała ofiar trzymał w domu. Dahmer został skazany na dożywocie odbywa karę, ale w 1994 roku został zabity przez sąsiednią komórkę.

Dzhon Geysi

Sadysta i homoseksualista Gacy zawarte również na liście „najbardziej znanych maniaków na całym świecie.” Zabił i zgwałcono ponad 30 młodych mężczyzn. Jego zbrodnie miały miejsce w latach 70-tych ubiegłego wieku. Niesamowite, ale dlatego, że bardziej straszne jest to, że w życiu codziennym Gacy zagrał rolę klauna na imprezach dla dzieci. Został stracony w 1980 roku. Osoby, które są opisane w tym artykule tylko niewielki ułamek wszystkich sprawców zbrodni. Postęp technologiczny wielki postęp, ale, niestety, w celu zidentyfikowania zabójców często możliwe tylko kilka lat. I przez ten czas już zniszczony wielu niewinnych ludzi. Powszechnie wiadomo, że wszystkie najsłynniejsze świry w dzieciństwie były moralnie i fizycznie nadużywane. Dlatego wychowanie dzieci należy traktować poważnie, nie rośnie od potwora niemowlęcym.