304 Shares 8289 views

Najlepszy i najgorszych hoteli w Sharjah

Ogromna liczba turystów odwiedzających Sharjah, spowodował wzrost i rozwój biznesu hotel w kurorcie. Łączna liczba hoteli w emiratu – 47. Oczywiście wszystkie hotele Sharjah to inny poziom usług, świadczonych usług, ich kosztów, a także w głębi lądu. Ale często, liczba gwiazd w rankingu nie ma nic wspólnego z jakością życia w nim. Zdarza się, że hotel trzygwiazdkowy – o wiele bardziej komfortowe niż najbardziej luksusowy w mieście. Niestety, trudne do przewidzenia. Jest to najlepiej skonsultować się z kimś, kto był już w Sharjah i może doradzić w sprawie najbardziej odpowiedniego wyboru opcji hoteli Sharjah lub zobaczyć opinie w Internecie.


zagranicznych turystów, którzy zdecydowali się wybrać na wakacje w Sharjah, trzeba wiedzieć, że alkohol jest całkowicie zakazany tam i nie znajdziesz go w żadnym hotelu. Pływać w Zatoce może być tylko w hotelowych plażach, a nawet nie można być tam topless.

Być może powinniśmy zacząć od opisu najlepszych hoteli w Sharjah. Wszystkie z nich są zjednoczeni przez wysokiej jakości usług, zakresu dodatkowych usług, bliskość do lotniska, dostęp do Internetu, dostępności bezpłatny parking i wygodnych pokojach. Niestety, dla tych, którzy lubią podróżować ze zwierzętami, żaden z hoteli w Sharjah nie zapewnić im noclegi w zwierzętami.

Sharjah Palas Hotel, choć nie jest to prywatna plaża, ale pływać i opalać się tu cały rok – to cechy kryty basen oraz specjalny taras dla osób pragnących uzyskać opaleniznę. Na cztery gwiazdki Ten hotel po prostu luksusowe. Doskonałe pokoje, które oferują malownicze widoki na lagunę Mazmar, z łazienką i klimatyzacją. Sauna, basen, siłownia, masaż. Doskonała kuchnia. Zakwaterowanie u dziecka poniżej siedmiu lat bezpłatnie. Jeżeli dziecko nie było jeszcze dwóch, łóżeczko dla dziecka dla niego.

Golden Tulip Sharjah jest widoczny Khalid Lagoon. Niektóre apartamenty tutaj nawet mają własne, w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne kuchni. Personel jest bardzo uprzejmy i przyjazny. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu i uzyskać wszystkie informacje na temat miejsc, które warto odwiedzić. Pralnia i usługi są wliczone w usługę. Dzieci w wieku poniżej trzech lat bezpłatnie łóżeczek opłat.

Sharjah Rotana oprócz zwykłych usług oferowanych coraz transferu do pobliskiego klubu plażowego, chociaż hotel posiada własny basen. Pokoje urządzone są do wypoczynku i do pracy. Hotelowa restauracja serwuje trzy posiłki dziennie, słynie z kuchni międzynarodowej. W holu kawiarnia czynna jest przez cały czas. Darmowe zakwaterowanie dla dzieci poniżej 6 lat, w wieku do lat trzech jest ustawić łóżeczko dziecięce.

Ta lista najlepszych hoteli w Sharjah może nadal kontynuować Holiday Inn Sharjah, Ramada Sharjah i Corniche Al Buhaira Hotel. Ale co, same hotele opinii Sharjah rosyjskich turystów najbardziej negatywne?

Trzygwiazdkowy Al Seef Beach Hotel zdobył. Sytuacja jest zupełnie przypomina czasów sowieckich emerytury. I to nie tak, nawet nostalgiczny przez ostatnie starszych turystów.

Coral Beach Resort jest obrzydliwe karmione, a lodówka w pokoju nie jest zainstalowany. Tak że jej własne zapasy przechowywane nigdzie. Obsługa w tym hotelu organizowana jest źle. Bardzo brudny obszar.

Napoje Sharjah Premiere Hotel są dostępne tylko za opłatą. A nie pojedynczy pracownik rosyjskojęzycznych.

Sharjah Grand Hotel – to jest bardzo niegrzeczny personel i jedzenie nie nadaje się do czterogwiazdkowego.

Hotel Al Maha Regency Nadaje absolutnie żadnych warunków do życia z dziećmi. Personel nie zna języka, więc jest to bardzo trudne do komunikowania się nawet w języku angielskim. Nieszczęśliwy hydraulika. Kiepski wybór dań w restauracji. Brudna plaża i nieprzyjazny personel. I to są hotele Sharjah.

Mamy nadzieję, że nasz mały przegląd pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru hotelu, i uczyni Państwa pobyt w Sharjah nie zostaną przyćmione przez kłopotów. Pamiętaj, że istnieją hoteli w Sharjah, zarówno dobre i nie tak dobre.