641 Shares 2508 views

Infekcje zapalenie pęcherza i innych „Nolitsin”

Ma dobry lek przeciwbakteryjny działania zatytułowany „nolitsin”. Zapalenie pęcherza moczowego, rzeżączkę i inne zapalne choroby nerek i dróg moczowych, lek jest bardzo skuteczny.


efekt

Lek „nolitsin” jest skutecznym antybiotykiem. Co więcej, jest wytwarzane w kilku odmianach: w postaci kropli do uszu i oczu, a także w postaci tabletek. To narzędzie ma dobre działanie bakteriobójcze.

Ważne jest, aby lek w mikroorganizmów chorobotwórczych nie powodują uzależnienia. Lek się do ludzkiego pacjenta, zapobiega tworzeniu się enzymy, które są niezbędne do życia i życia bakterii. Dlatego ostatnia umiera. Ponadto zdarza się dosyć szybko, w ciągu godziny po spożyciu.

Kompozycja notsilina atomy fluoru. Pozwala to sposobem na zwiększenie aktywności w stosunku do bakterii, które są bardzo wrażliwe na działanie tej substancji. Lek ma wpływ na:

 • Gram-ujemne mikroflora;
 • Gram-dodatnie mikroflora;
 • źródła utrzymania Pseudomonas aeruginosa.

W tym względzie nolitsin zapalenie pęcherza jest bardzo skuteczny. Również oszczędza lek przeciw infekcjom powstałych w regionie moczowo-płciowego.

Podczas otrzymywania leku szybko wchłaniane do krwioobiegu bezpośrednio w żołądku. Z krwi substancji aktywnych w głąb tkanki układu moczowo-płciowego. Dlatego też często lek był określany jako tabletki z zapaleniem pęcherza moczowego. Nolitsin ma pozytywny właściwość – nie przenikają do ośrodkowego układu nerwowego i tkanki kostnej w organizmie.

Warto biorąc pod uwagę fakt, że ze względu na spożyciu wchłanianie leku jest spowolniony. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do żywności mleczarskiej. Dlatego wziąć tabletkę rano na czczo. Jak największej ilości substancji czynnej we krwi, pojawia się w ciągu 2 godzin, po wsadowym.

Lek pozostaje w organizmie przez 12 godzin. Następnie rozkłada się bezpośrednio do wątroby. Wtedy wszystko, co jest wyświetlane wraz z kałem i moczem. W związku z tym, jeśli występują problemy z nerkami, trzeba wziąć lek indywidualnie, pod nadzorem lekarza.

Nolitsin. wskazania

Lek zaleca się następujące choroby:

 • zakażenie dróg moczowych, i nerki. Środek do cewki moczowej i odmiedniczkowe zapalenie nerek skutecznie. Pomaga nolitsin zapalenie pęcherza.
 • Rzeżączkowym infekcja (dowolny przebieg choroby, nawet ukryta opcja).
 • zakażenie jelit wśród nich i czerwonka i salmonelloza.
 • Zakażenia skóry (rany, otarcia).
 • Choroby zakaźne narządów płciowych (zapalenie przydatków, zapalenie gruczołu krokowego).
 • infekcje oka.
 • infekcje laryngologiczne (nosa, gardła, uszu, gardła).
 • W celu zapobiegania.

Brać pigułki i po zabiegu. Jest to konieczne, aby zmniejszyć możliwość zakażenia.

Przeciwwskazania nolitsin – wczesnym wieku pacjenta (15 lat), problemy z nerkami i wrażliwość na składniki agenta. Nie zaleca się stosowania tabletek w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią.

aplikacja

Nolitsin zapalenie pęcherza przyjmować 2 razy dziennie. Ponadto, dawka wynosi 40 mg. Czas trwania leczenia w dużym stopniu zależy od rodzaju choroby. W ostrej fazie muszą kursie 7 dni, nieskomplikowany przebieg choroby wymaga ciągu 10 dni. Przebieg przewlekłego zapalenia pęcherza – 12 tygodni.

Profilaktyka chorób zakaźnych wymaga przyjmowania 200 mg dziennie. Dawka ta powinna być podzielona na 2 dawki w ciągu dnia. Najważniejsze, że kuracja nie przekracza 3 tygodnie.

Dawki dla pacjentów cierpiących na choroby nerek mogą być 2 razy mniejsza od normy. Znajduje to odzwierciedlenie w zmniejszeniu lub odbioru od 2 do jednego lub zmniejszyć dawkę każdego z nich.

Przy infekcjach oczu i górnych dróg oddechowych wyznacza kropli – 1 kropla 4 razy dziennie. W przypadku ostrego przebiegu choroby można zakopać narkotyk co 2 godziny.