353 Shares 4331 views

Waacking – co to jest?

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o piękny sposób wypowiedzi – o tańcu. Ponieważ temat jest dość obszerna, weźmiemy pod uwagę tylko jeden rodzaj tańca, ale jest to dość jasne – waacking. Co to jest, dowiesz się z tego artykułu. Drodzy poszukiwacze nowych ruchów i stylów, to rzeczy dla Ciebie!


Waacking. Co to jest?

Po pierwsze, niektóre powtórzyć – to taniec, ale jest to bardzo trudne. Ma niezwykły styl – jasny i wyrazisty, ekscentryczny i ekstrawagancki. waacking Tańca ideał uwolniona i pewność siebie ludzi. Ci, którzy są w stanie w pełni się zrelaksować, rozpuszczając w tańcu, aby dać mu wszystko o sobie. Tylko ty i ruch. Taniec ten może tańczyć w swobodnym stylu ulicy, i erotyczne. Główną rzeczą, która jest wymagana artysty – pełne zaangażowanie, poczucie rytmu, luz i absolutnej wolności wewnętrznej. W tańcu, trzeba połączyć te pozornie przeciwstawne cechy jak naturalności i sztuczności, ekscentryczności i elegancji, lekkości i ostrości, a awangardą glamour. Ci, którzy osiągnęli szczyt w tej formie sztuki, powiedzmy waacking taniec, który jest koktajl smaków i stylów, które łączy w sobie wszystko to, co można nazwać modne.

Waacking. Pochodzenie tańca

Każdy taniec – historia, śmieszne lub smutne, zawsze fascynujące i niezwykłe. I nie był wyjątkiem i waacking. Co to jest, że nie zdają sobie sprawy, aż pojawi się uczucie do swojej historii. Więc waacking (od agliyskom – „macha rękami”) urodził się mniej więcej na początku lat siedemdziesiątych w modnych klubów gejowskich w słońcu West Coast Los Angeles. Charakterystyczne dla tej ruchów tanecznych powstałych w naśladowanie mężczyzn teatralnych pozach aktorki Greta Garbo. Dlatego waacking pierwotnie miał nazwę "The Garbo". Następnie geje zaczęli czerpać inspirację z bardzo znanego „Soul Train”, podczas amerykańskiego programu telewizyjnego. Blokowanie taniec zaczęły nabierać kształtu, jazz-fusion i hip hop, a następnie połączyła się ze stylem New York „Voging”. Jedyną różnicą było to, że na rodzimym amerykańskim tańcu były charakterystyczne emisji i skoki, ale dla przeciwnika Los Angeles cechował klarowny, ostro zdefiniowanych ruchów ręki. pożyczył także z waacking voginga specjalne maniery i styl – „wrodzoną. model na wybiegu” a la

nasz czas

W tej chwili, to taniec jest często używany do tworzenia spektakularny show w filmach i na scenie. To nie tylko ruch, gra taneczna, gdzie można być niczego, nawet gwiazdy filmowej, od niechcenia Spacerując w dół Broadway. Taniec ten pozwala na całkowicie przekształcać i wyrażania siebie. Dziś jest bardzo popularny, a każdy może nauczyć się tańczyć. Trzeba spróbować, jeśli stanowisko siebie jako jasny osobowości, ale być przygotowany na to, że pierwsza lekcja, nie wszystko wyjdzie. Waacking dość skomplikowane, mimo pozornej prostoty. Tylko ciągła praca nad sobą i szkolenia wyczerpującym doprowadzi cię do dobrego wyniku. Warto, bo chce być prawdziwą gwiazdą parkiecie? Powodzenia w staraniach!