397 Shares 8478 views

Musimy telefon w długi? „MegaFon” musi uratować swoich klientów

Dziś trudno sobie wyobrazić, jaki byłby nasz świat bez komunikacji mobilnej. Dla współczesnego człowieka w czasach w telefonie komórkowym całe życie kłamstwami. I zatrzymać bez względu na jego śmierć. Dlatego wielu obserwować bardzo uważnie kwoty pieniędzy na koncie. Ale zawsze jest miejsce na nieprzewidziane okoliczności. Więc może trzeba pożyczyć pieniądze. „MegaFon” chętnie pożyczają swoich abonentów o wymaganej kwoty. Konieczne jest jedynie, aby wiedzieć, jak to zrobić.


Szanse na zero

Jednakże, nawet jeśli nie jest to ani grosza, nie ma on połączenie z kontem abonenckim. Wszyscy abonenci spółki z ujemnym bilansem będą mogli odbierać połączenia przychodzące i SMS. Ponadto, zawsze można poprosić o pomoc bliskich, korzystając z usług „Płać za mną” i „Zadzwoń do mnie”. Nawet takie pytania, jak: * 143 * numer telefonu # i * 144 * numer telefonu #, odpowiednio. Oczywiście, usługi te są świadczone bezpłatnie.

Tych, którzy muszą podjąć pilne wezwanie, ale nie chce pożyczyć pieniędzy „MegaFon” stanowi kolejną usługę: „Zaproszenie do składania kosztem przyjaciela” Aby z niego skorzystać, wystarczy wpisać trzy zera przed numerem – i można zadzwonić nawet przy zerowej rachunku telefonicznego. Wezwanie pay-per-już Strony przyjmującej. kosztuje 1 rubla za minutę. Oczywiście spowodowało to będzie wiedział jeszcze przed rury dźwigu.

Wszystkie te funkcje są idealne do komunikacji z rodziną i rdzennych mieszkańców. Jednak wątpliwe jest, czy mogą używać do komunikowania się z klientami i partnerami biznesowymi. W takim przypadku łatwiej będzie pożyczyć pieniądze na „MegaFon”. Abonenci spółki może to zrobić za pomocą dwóch usług: „obiecanej zapłaty” i „kredyt zaufania”. Każdy z nich ma swoje wady i zalety.

obiecał płatności

Ci, dla których ujemne saldo na telefon komórkowy stał się przykra niespodzianka, można skorzystać z „obiecanej zapłaty”. Dzięki nim można wziąć małą ilość pieniędzy w długach. „MegaFon” on oblicza, ile pożyczyć. Będzie to zależeć od stażu w sieci, a pieniądze wydane na poprzednim miesiącu. Stawki są wyższe, tym dłużej będzie obiecał zapłatę.

I aby je zdobyć, wystarczy wybrać * 106 #, a następnie w ciągu zaledwie minutę bilans telefon jest uzupełniane. Ważne jest, aby pamiętać, że pieniądze w długu „megafon” odpisać 3 dni później. Przez ten czas, pożądane jest, aby nadal jego wypełnienie, a po raz drugi w celu korzystania z usługi nie będą działać.

wiarygodność

Ale jak pożyczać na „Megafon” 50 rubli, a nawet 100 $ nie zawsze jest wygodne, można aktywować usługę „kredyt zaufania”. Jego główną różnicą w porównaniu z obietnicą wypłaty jest to kwota, za jaką można przejść do minus rasschityvetsya raz w miesiącu. To także zależy od pieniędzy wydanych na komunikację i daty przyłączenia do sieci. W ten sposób, użytkownik może utrzymać swoje konto stałe pomiędzy wiarygodności i standardowe wartości progowej wyłączenia (0 rb).

Wiarygodność będzie bardziej wygodne dla stałych klientów firmy, jak również dla tych, którzy nie są używane zaoszczędzić na połączeniach telefonicznych. Je zdobyć, trzeba być serwisowane w sieci przez co najmniej 4 miesiące i nie wydać mniej niż 650 rubli. Usługa jest sterowana za pośrednictwem usługi „Guide”, a za pomocą kombinacji * 138 * 1 #.