855 Shares 4996 views

Zasady rejestracji listy odnośników do przebiegu i dyplomów

rejestracji w literaturze określa się wymagania GOST 7.1-2003. Jest to główne przepisy obowiązujące na terytorium Rosji. To musi być bardzo dokładnie zbadać, jak najlepiej zorganizować jedną lub innego źródła. Rzeczywiście, w tym przypadku, wszystko będzie zależeć od tego, co dany zasób jako autor prac na jego powstania, a jaka część książki lub czasopisma zostały zaangażowane w proces rejestracji określonej pracy. Dlatego decydując się wydać listę odnośników w trakcie pracy, należy zapoznać się z tym dokumentem.

Warto zauważyć, że w tekście pracy koniecznej, odniesienia do konkretnego źródła, a raczej wskazuje jego numer w wykazie literatury, która jest tradycyjnie podaje się we wszystkich pracach po zawarciu. W tym przypadku należy również podać numer strony, z której specyficzne informacje zostały podjęte. Dlatego robi przegląd literatury, należy starannie zarys, gdzie i kiedy miały jakieś dane. To znacznie uprości późniejszą esej projektowania lub papieru termin. Po tym wszystkim, tutaj, niezależnie od studenta specjalnością jest zawsze wykaz literatury. Szczególnie ważne jest, aby to zrobić na piśmie badań. Tutaj zasady formatowania bibliografii powinny być uważnie obserwowane. Z powodu tej wiarygodności informacji masz i znaczenie pracy jako całości będzie zależeć.

Należy zauważyć, że zasady rejestracji bibliografii umożliwiają dwa możliwe źródła numeracji. Pierwszym i najczęściej spotykane to metoda, w której przypisany jest numer sekwencji zgodnie z sekwencją wyglądu linków w tekście. Jeśli jest to niewygodne do przetwarzania określonej pracy, wszystkie źródła mogą być ułożone w porządku alfabetycznym. Jednak warto zastanowić się, że w tym przypadku oznaczenie odniesienia będzie musiał to zrobić w ostatniej chwili, tak jak w przypadku nowych danych jest prawdopodobne, że konieczne jest, aby skorygować istniejącą numerację. Oto najważniejsze – nie pomylić, ponieważ bardzo często w obronie kursu lub praca dyplomowa członków komisji porównać ich link do źródła informacji zawartych w tekście pracy chronionej. A ponieważ wszyscy są ekspertami w tej dziedzinie, to zapewne zdają sobie sprawę z tego, co jest stawką w danej książki, a tym samym może kontrolować studenta, który naruszył zasady rejestracji listy referencji.

O którym mowa powyżej, GOST 7.1-2003 wiąże. Jednak niektóre zakłady naukowcy mogą opublikować swój dokument regulacyjny, tak zwaną normę przedsiębiorstwa. To prawda, że często określa zasady dotyczące rejestracji kursowych operacji. Dlatego przed przystąpieniem do sporządzenia pracy, powinno się sprawdzić w obecności szefa dokumentu. Jeśli ta osoba jest nieobecna, zasady dokonywania wykaz literatury i twórczości jako całość będzie spełniać wymagania GOST, które działają w całym kraju.