119 Shares 7800 views

Jak gotować pierogi – niewiele sztuczki

W rzeczywistości, jak gotować pierogi, zna i nałogowym kawalerem i uczeń, a zwłaszcza ucznia. Tradycyjnie, żywią zakupionego kluska. Ponadto, informacje o tym, jak przygotować to danie, jest napisany w każdym opakowaniu, w którym są sprzedawane.

Wszystko jest proste – wlać do miski wody, poczekać aż dojdzie do wrzenia, soli i rzuca zamrożonych „uszy chleba” – tak tłumaczy słowo „kluski” z językiem Komi. Delikatnie wymieszać napar i czekać aż nasze pierogi unosić. Następnie odczekać aż 5.10 minut i wlać zawartość patelni na durszlak. Kładziemy je na talerzu, przyprawione masło, śmietana, ocet, majonez czy ketchup, i przystąpić do posiłku.

Jak można sobie znać wcześniej, nie ma absolutnie nic skomplikowanego, tak jak gotować pierogi może nawet absolutny laik w sztuce kulinarnej. I zatrzymać go w ten sposób do rozwoju internetu. Bezprawne przedłużenie pobytu w sieci, Mount Cook jest w stanie całkowicie przypadkowo gotować pierwszy smażone pierogi, a następnie spalone. Ale to jest ekstremalne.

W rzeczywistości, nawet ten, który wie, jak gotować pierogi, może być zaskoczony wiadomością, że woda w czasie gotowania dodać liść laurowy i ziele angielskie, korzenie i natki i selera. I kolejny mały trick jest to, że po wynurzeniu pierogi muszą zmniejszyć ogień. Ten trik da czone dish wielką soczystość.

Oprócz gotowania, to danie można jeść nawet palona. I można smażyć i pozostałe gotowane pierogi, i mogą być gotowane na patelni i zamrożone. Wielu nawet uwierzyć smażone pierogi smaczniejsze niż klasyczny przegotowanej.

I mogą być gotowane w kuchence mikrofalowej. Nie wierz mi? To czytaj dalej. Jeśli te informacje znajdziesz nowe, a następnie przeprowadzić eksperyment zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Jak gotować pierogi w kuchence mikrofalowej

Wybieramy naczynia, w którym eksperyment będzie taki, że na jego dnie w jednej warstwie upadł w żądanej ilości mrożonych dań gotowych. Wlać wodę tak, że jest lekko pokryte nasze pierogi. Sól woda może być, a także dodać do niej liść laurowy i trochę masła. Masło jest topiony, a film uniemożliwia nadmierne parowanie wody. Przykryć naczynie i nie można pokryć. Jeśli część z uszkami i będzie wystawać z wody w procesie gotowania, to nie ma się czym martwić. Zacznij piekarniku przez około 10 minut. Ten czas powinien wystarczyć, ale jeśli po zakończeniu cyklu, potrawa będzie wydawać buggy, po prostu powtórzyć proces, dodając jeszcze kilka minut. Tak jak gotować pierogi tak szybko, nawet nie trzeba odebrać specjalne danie. Gotować partiami w głębokim talerzu. Od niego potem i będziesz je, śmietanę lub ocet jeść.

Strawienia i zepsuć potrawę w kuchence mikrofalowej po prostu niemożliwe. Czasomierz da pierogi ze spalania, a smakują po prostu niesamowite, zwłaszcza jeśli przed , jak gotować pierogi, właścicielem ich Nalepa. Chociaż wśród nabyć można znaleźć całkiem przyzwoite w smaku chleba „uszy”.