817 Shares 9683 views

Dieta Viktorii Bekhem

Wielu przedstawicieli płci pięknej zawsze podziwiałem jak utalentowany projektant mody i niepełnym wymiarze czasu żona nie mniej słynny piłkarz Viktorii Bekhem udaje się utrzymać się w świetnej formie. Ale ta kobieta jest szczęśliwa matka czworga dzieci. Niedawno wyszło na jaw, małą dziewczynkę, ale kilka dni później Victoria pojawił się przed paparazzi w pięknej formie. Jaki jest jej sekret?


Wszystko jest bardzo proste, jeśli trochę wysiłku!

W rzeczywistości, dieta Viktorii Bekhem jest bardzo prosty i dostępny dla prawie wszystkich kobiet. Jak sama przyznaje, ich kształty kobieta nie musi genetyka, ale raczej sztywna dyscyplina. Vicky nigdy nie był szczupły chudy. Prawidłowe odżywianie, ćwiczenia – oto cały sekret. Że Victoria jest ciągle o tym mówić. Jednak niektórzy dziennikarze zobaczyć sekret zupełnie inaczej. W Internecie przejdź do kilku odmianach słynnej diety Viktorii Bekhem. Spójrzmy na każdy z nich w sposób bardziej szczegółowy.

Viktorii Bekhem dieta. opcja 1

Istotą diety jest to, że dieta powinna być obecne codziennie sashimi, duża liczba wysokiej jakości zielona herbata, i różne owoce. Przez „sashimi” w tym przypadku odnosi się do małych kawałków surowej ryby. Chodzi o to, że zawiera on wystarczającą ilość składników odżywczych i pierwiastków oraz potasu, fosforu, kwasy tłuszczowe, śladowe i witaminy. Sashimi powinien być stosowany w absolutnie każdej porze dnia, ale nie w godzinach wieczornych. żona piłkarz za wielokrotnie wyznał, że zawsze odmawia obiedzie, może tylko zastąpić go jeden kieliszek czerwonego wytrawnego wina.

Oczywiście, ta opcja ma swoje wady. Tak więc, nie każda restauracja oferuje wysokiej jakości produkt. Ponadto, jak wiemy, surowa ryba ma masę drobnoustrojów. Jeśli zdecydujesz się użyć przykład, wstępnie spryskiwać produktu kwasu octowego.

Viktorii Bekhem dieta. opcja 2

Metoda ta pozwala schudnąć w krótkim czasie. Jej istota polega na tym, że konieczne jest, aby jeść przynajmniej 4 razy dziennie. Produkty powinny być wybrane wyłącznie poprawne, to znaczy, chude mięso, warzywa i owoce, zboża i zioła. Wyznawcy Viktorii Bekhem, dieta nie powinna przekraczać trzech dni, zaleca się, aby oczyścić jelita. Aby to zrobić, tylko woda i sok grejpfrutowy należy pić w ciągu kilku dni.

Viktorii Bekhem dieta. opcja 3

Znaczenie trzeciej metody polega na tym, że absolutnie wszystkie jedzenie jest przygotowywane wyłącznie dla pary. Dlaczego tak? Chodzi o to, że tutaj nie używać oleju, który z kolei zawiera najwięcej kalorii. Z drugiej strony, jedzenie wszystkie kopaliny. Po kilku dniach będzie można zobaczyć pierwsze rezultaty, to nie pojawia się uczucie zmęczenia lub głodu. Niektórzy podejmują ten schemat zasilania przez całe życie i nie cierpią na nadmiar centymetrów w pasie.