150 Shares 9023 views

Adolf Hitler. Biografia. nieznanych stron

XIX i poprzednich stuleci świat był rządzony przez monarchów. Dwudziesty wiek – epoka dyktatorów i tyranów, którzy mają władzę, w porównaniu z którym możliwość cesarzy, królów i władców zanikać. Jeden z tych krwawych władców woli losu był były kapral armii austro-węgierskiej, Adolfa Hitlera.


Biografia, która uczy wszystkich uczniów III Rzeszy, mówi, że w 1889 roku, 20 kwietnia Clara Gidlera (nazwa jest błędnie, a następnie skorygowane) urodziła dziecko płci męskiej.

Rodzina specjalnie nie wyróżnia się, ale była jedna osobliwość – matka i ojciec byli spokrewnieni. Aby pobrać, nawet wziął zgody papieża (były katolicki). Ojciec Alois, był młody, a zmarł, gdy chłopiec miał 14 lat.

Chudy młodzieniec zamyślił, nieco leniwy, jego ulubionym zajęciem była jazda. Trudno sobie wyobrazić, że w tych latach myślał o losach planety i prymat rasy nordyckiej, zwłaszcza, że miał poważne hobby – malowanie. Próbuje nauczyć się być artystą nie udało, jego umiejętności nie doceniają w wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych, pocieszając pożegnania architekta nim może jeszcze wydarzyć.

Wszystkie te dobrze znane fakty nie dają wyobrażenie o jakie osoby był Adolf Hitler. Biografia staje się interesująca po rozpoczęciu II wojny światowej. Przez długi czas zagraniczni historycy Radziecki i opracowali ideę, że żołnierz przyszłego Führera był bezużyteczny, a jego Iron Cross dostał szybko ucieka gdzieś z raportu. W rzeczywistości, miał trzy krzyże – I, III i klasy III z Mieczami, co sugeruje, że kapral do wojny jeszcze, a sprawunki.

Próbując stworzyć obraz głupi neurotyczny, figury mają historii świata ruchu antyfaszystowskiego krzywdę. Nie był ani przeciętność ani tchórzem Adolf Hitler. Jego biografia kontynuował w Monachium, gdzie prowadził agitację zadań rządowych wśród weteranów. Praca ta okazała się jego talent jako mówca, i, oczywiście, to było w 1919 roku, czuł jego zdolność do oczarować mas. W tym samym czasie poznał z założycielem Partii Robotniczej niemieckich, Antonom Drekslerom. Ten ostatni został pokonany w sporze z Adolfa, nie obrażaj i zaprosił go do bliskiego kręgu jego towarzyszy.

W następnym roku, nowy członek partii i skierował jego nazwy. Organizacja rosła, ulice szturmowców maszerowali w brunatnych koszulach, ale do tej pory nikt nie dotknął. W 1923 roku zubożałych reparacji i odszkodowań Bawaria wytrząsa przez wojskowego zamachu stanu, który próbuje wdrożyć ogólne Ludendorff i Adolfa Hitlera. Biografia polityka może doprowadzić do stłumienia po zamachu że gorzko o nazwie „piwo”. Po dziewięciu miesiącach jego wydania (termin wynosił 5 lat, ale jego „kosić”) Führer niemieckiego narodu w końcu przyszedł do wolności i okazało się, że wszystko, co stworzył, upadł. Szturmowcy rozproszone, nie ma pieniędzy nawet na zakup brązowej koszuli nie wiem co. Lider kryminalną, działa jako tyrana i gadułą, nie potrzebuje nikogo. Nie było tylko napisane w książce więzienia i kilku prawdziwych przyjaciół, którzy wierzą w narodowym socjalizmie.

Historia Adolf Hitler jako polityk w tym momencie otworzył najbardziej enigmatyczną stronę. Gdzieś z Fuhrera nagle trochę pieniędzy i znaczny. Już w 1930 roku NSDAP reprezentowane w Bundestagu, jego ocena jest wyższa niż głównych konkurentów (socjaldemokraci i komuniści). Wszystko, co stało się później, można przeczytać w każdej książce historii.

Ale jest jeszcze inny aspekt życia dyktatora – jego związek z głównym w życiu kobiety. Każdy wie, że Eva Braun i Adolf Hitler sformalizować swój związek tuż przed samobójstwem. Ale nie każdy wie, że w rzeczywistości były mąż i żona od 1929 roku. (Belle Eve dopiero siedemnaście lat, gdy spełnione).

Istnieje powszechne przekonanie, że Hitler zmusił żonę do picia truciznę. W rzeczywistości, gdy samobójstwo nikt nie był obecny, tak aby obalić lub potwierdzić tę wersję nikt. Jest możliwe, że Hitler Frau zatrute dobrowolnie, tak jak kochanka Mussoliniego odstawiono pod ścianą, którą zastrzelił. Clara Petacci , nie bez powodu, aby sądzić, że nadal będzie zabity i, oczywiście, celowo wybrała szybką śmierć. Eva Braun, Hitler mógł mieć te same motywy.

Wszystkie te dane są w stanie dokonać jakiegoś atrakcyjnego wizerunku posiadanego Adolf. Są one ważne z innego powodu. Ludzie nie mają zaufania do polityków, którzy mówią piękne przemówienia i obietnice korzyści nieziemskie jedynie na podstawie przynależności do narodu wybranego. Piekielny urok nie prowadzi do nieba. Jest to, jak się spodziewano, do podziemi, gdzie tylko grozy i śmierci.