92 Shares 4422 views

Aktorzy „Aniołki Charliego”. Który wystąpił w „Aniołki Charliego”: zdjęcie

Więcej niż jedno pokolenie fanów akcji i przygody filmowych kredytów podziwianych nieuchwytne, nieustraszony, inteligentny, zaradny i bardzo seksowne dziewczyny detektywa. Pierwsza seria „Aniołki Charliego” ukazał się w telewizji w 1976 roku. Następnie sam film został nakręcony w 2000 roku. Ale to był pierwotnie pomyślany w gatunku komediowym. Należy zauważyć, że parodia dyrektora nie powiodło się. A następnie w 2011 roku przyszedł pierwszy sezon ma pewne „Aniołki Charliego”, który opowiada o losach trzech pięknych kobiet, które zdecydowały się radykalnie zmienić swoje życie.


Już pierwsze „Aniołki Charliego”

Aktorzy i rola pierwszego serialu, z udziałem trzech urokliwa w męskiej roli, pobudzać umysły fanów „Aniołki Charliego” od dziesięcioleci. Stworzyło kinorabotu B. Roberts i A. Goff, sponsorowany przez L. Goldberg i A. pisowni. „Aniołki Charliego” zaczął być emitowany w 1976 roku przez FAA. Seria ta w Stanach Zjednoczonych stał się najbardziej popularnym i sukcesy w latach 70-tych. Picture Motion pierwotnie planowano nazywać „Street kot”, ale potem osiadł na „Anioł”.

Zhaklin Smit, Keyt Dzhekson i Farra Fosset jak superheroines

Serca milionów widzów podbił jego bezbłędne gry aktorów. „Aniołki Charliego” – to spektakl o życiu trzech detektywów pracujących kobiet na tajemniczego mężczyzny, którego nigdy wcześniej nie widział. W roli uroczej Kelly Garrett zagrał Zhaklin Smit. Spodobało widzom swojej sztuce na przestrzeni 5 sezonów. Aktorka urodziła się w 1947 roku w Houston, od najmłodszych lat uczyła się baletu, pracował w telewizji. W ciągu 35-letniej kariery aktorskiej zagrał w wielu serialach telewizyjnych i filmach TV. Jacqueline był żonaty 4 razy i ma dwoje dzieci. W 2003 roku, z powodzeniem odzyskuje się z rakiem piersi.

Keyt Dzhekson jak Sabrina Duncan przebywał we wszystkich 3 sezonów. Aktorka urodziła się w Alabamie w 1948 roku na Uniwersytecie Mississippi studiów sztuki dramatycznej. Syn, trzykrotnie żonaty. Podobnie jak jej koleżanki Smith, Kate wygrał z rakiem piersi. Farra Fosset jak Dzhill Monro grał w 1., 3. i sezonów serii 4th. Aktorka urodziła się w 1947 roku w Teksasie. Bez ukończeniu studiów na Uniwersytecie, Farrah udał się do Hollywood, gdzie zagrał w reklamach. W latach 70-tych był idealnym wzorem dla wszystkich kobiet. Okazało się, że wszystkie główne aktorka, która zagrała w „Aniołki Charliego” były rak. Jeśli Keith i Jacqueline poradzić sobie z choroby, Farr, niestety, zmarł w 2009 roku.

ładny parodia

W 2000 roku, przezabawna parodia filmu w reżyserii McG, której popularność przyniósł nie tylko ciekawy scenariusz, ale dobrze dobranych aktorów. „Aniołki Charliego” dokładnie przesiąknięte ironią. W tym filmie wiele rzeczy wzięte z innych filmów, których nie można nie zauważyć prawdziwych fanów filmowych. Pocisk leci w głównego bohatera, walki – to wszystko jest wzięte z „Matrix”, są podobne do „gorącej głowy” sceny „Batman”. W filmie „Aniołki Charliego” – to jest wielki i pół godziny zabawy z oglądania komedii, skutecznie usuwa kinoraboty z uroczych aktorek w rolach głównych.

Cameron Diaz, Dryu Berrimor i Lyusi LYU – słodkie detektywi

Cameron Diaz zagrała Natali Kuk – Merry naiwna blondynka, zalotny, dostaje się do różnych zadrapań i patrząc na nich głupi i niezdarny. Aktorka urodziła się w 1972 roku w San Diego, w tym samym czasie pracował jako model. Dziś liczy Cameron ma 180 filmów, otrzymała trzy nagrody od kanału MTV, został nominowany do prestiżowej nagrody.

Dryu Berrimor grał dziewczynę bez kompleksów. Jej postać, Dylan nie toleruje bezpieczeństwa i stabilności, to zawsze w poszukiwaniu ekstremalnych i mrocznej przeszłości pomaga jej znaleźć wspólny język z przestępców. Aktorka urodziła się w 1975 roku w Culver City (Kalifornia), dorastała w rodzinie aktorskiej. Z powodu Drew około 190 prac, był trzykrotnie żonaty, miał córeczkę w ostatnim małżeństwie, jest obecnie w ciąży z drugim dzieckiem.

Lyusi LYU wystąpił jako low-key azjatyckiego, doskonale posiada sztuk walki, Alex. Aktorka urodziła się w 1968 roku w Nowym Jorku, to prawdziwy poliglota – biegle w języku angielskim, chińskim, hiszpańskim, japońskim, włoskim. Ze względu Lucy ponad 140 filmach, został dwukrotnie wyróżniony kanał MTV. Aktorzy z filmu „Aniołki Charliego” wybitnie przyzwyczaił się do roli, więc oglądać ten obraz ruchu to czysta przyjemność.

miniserial przestępcze

Kolejna seria „Aniołki Charliego” został wydany w Ameryce w 2011 roku. Ben Roberts Ivan Goff postanowił wycofać karnej mini-serii, rodzaj remake projektu, który ukazał się w kinach w 1976 roku. Opowiada o życiu trzech superheroines, który nie rozwinął karierę w jak najlepszy sposób. Pomimo rozczarowania, marzą o lepszym losie, a to daje im szansę na skorygowanie błędów przeszłości.

Enni Aylonzeh, Reychel Teylor i Minka Kelly – policja, bogachka i racer

Enni Aylonzeh zagrała Keyt Drukuje, policja z Miami, rozczarowany w ich pracy. Ona chce się rozwijać w służbie, ale nie widzi tej okazji, również dodaje oliwy do ognia jej upartego charakteru i samowoli władz. Annie urodziła się w 1983 roku w Grapevine (Teksas). Jego kariera jako aktorka rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy pojawiła się w jednym z odcinków serialu „Jak poznałem waszą matkę”. W Aylonzeh nie wiele ról filmowych, ale jest aktywnie usuwany i uzupełnia jego filmografię.

Nie powinniśmy zapominać, że ważną rolę w popularności serii odgrywanej przez aktorów. „Aniołki Charliego” nie byłby tak jasny, jeśli nie w filmie zagrał Reychel Teylor. Jej bohaterka Abby jest bogata dziewczyna, która szuka przygody w życiu. Dla przyjemności został skradziony. Dochody z kradzieży lwią jej budżetu. Rachel urodziła się w 1984 roku w Launceston (Tasmania, Australia). W tym czasie brał udział w konkursie „Miss Świata”, „Miss Universe”, zagrał w 33 filmach.

W roli ambitnej biegacza Eve French przyzwyczaiłem się do wielkiego Minka Kelly. Aktorka urodziła się w 1980 roku w Los Angeles, mamy córkę byłego gitarzysty zespołu rockowego Aerosmith Diouf. Minka działał w 44 filmach.

Co łączy wszystkie z filmu „Aniołki Charliego”?

Seriali 1976 i 2011, jak również film w 2000 roku mają wspólną historię. We wszystkich trzech dzieł filmowych pojawiają się trzy piękne dziewczyny pracuje jako detektyw w tajemniczego Charliego, dając pracę przez jego agenta Bosley. Każda z postaci ma swój własny charakter, unikalne zdolności, trudnej przeszłości. Jednocześnie każdy film jest wyjątkowy. Opowiadając, w ogóle, o tym samym, kinoraboty pokazać ducha czasu, kiedy zostały one podjęte. Szczególny urok obrazów dają doskonale dobranych aktorów. „Aniołki Charliego” – jest to interesujący i fascynujący film, który może odwołać się zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Tak wysoka jakość materiału foliowego rozrywka, który pod wpływem działania siły, otrzymując przyjemnych godzin widzenia.