185 Shares 4573 views

Jewgienij Muravev: biografia, twórczość, zdjęcia

Dziś pokażemy, kto jest Evgeniy Muravev. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Mówimy o rosyjskiej dramaturg i autor tekstów. Jest autorem libretta-musicali. On też był autorem tekstów, które są wykonywane przez gwiazdy platformy Rosyjskiej.

biografia

Jewgienij Muravev – poeta, który urodził się 8 stycznia 1961 w Kazaniu. Po ukończeniu szkoły został uczniem Sasovo szkoła lot nazwie Taran Lotnictwa Cywilnego GA Eugene był pilotem, pracował w lotnictwie rolnej, przeleciał samolot An-2. Równolegle studiował w Instytucie Lotnictwa w Kazaniu imienia A. N. Tupoleva. Ta uczelnia, nasz bohater ukończył z wyróżnieniem.

W latach dziewięćdziesiątych, on nagle zmienia życie i udaje się do Estonii, przeniosła się do miejscowości Kunda. Tam zaczyna pracować jako nauczyciel w szkole – uczy wychowania fizycznego, historii i ekonomii. Twórczy sposób nasz bohater zaczyna jako poeta w 1995 roku. A w 1998th roku przeniósł się do Moskwy. Nasz bohater jest żonaty i uwielbia podróżować, cieszy fotografii

tworzenie

Jewgienij Muravev – songwriter. Zauważa on, że w tej roli, a jego głównym celem – aby upewnić się, że jego osobiste uczucia i myśli zostały przekazane pierwszym artystą, a następnie zwrócił się do wrażenia słuchowe. Próbuje złapać melodię, która ustawić serce i duszę. Każda piosenka dla niego – ta mała historia. Próbuje zrobić każde słowo jak najwięcej jak to możliwe i sensowne mówić bardzo szczerze.

Piszę poezję Jewgienij rozpoczął on w 1995 roku. Początkowo pisał teksty 25 próby. Po tym, jak zdecydowała się pokazać swoje kompozytorów zawodowe. Podczas gdy w Moskwie, przejazdem, opuścił swoją pracę Arkady Ukupnik i Igor Krutoy. Po 5 miesiącach ostatni zaprosił naszego bohatera do Moskwy. Potem podpisał pierwszy kontrakt dla autora utworu. Z powyższego przydziału czasu pracy Igor Krutoy aby stawiać się ponad pół kawałki. Arkady Ukupnik wybraliśmy kilka.

W 1996 roku, na scenie pojawił się pierwszy utwór, który jest oparty na wierszach poety zostały umieszczone, – „Jej Wysokość”. Irina Allegrova śpiewał ją. W następstwie były inne piosenki: „Ostatnia noc w prawo”, „Galerii złamanych serc”, „Harem”, „oddział kasztan”. Nasz bohater został nagrodzony "Song of the Year". Irina Allegrova nagrany około 50 utworów na wiersze tego autora. We współpracy z Igor Krutoy stworzył piosenkę „Wiesz, mamo” dla Diana Ghurckaia i „autobus wodny” dla Ally Pugachovoy.

Nasz bohater z Kim Breitburg zorganizowany duet Borisa Moiseeva i Ludmiła Gurczenko, który wykonał piosenkę „Petersburg-Leningrad”. Ponadto, ten twórczy związek przedstawiony inny utwór na wierszach poety – „nienawiści” Nadieżda Kadysheva i Alexander Kostyuk stworzyć piosenkę „Broad River” na Muravyova poezji. W rocznicę Petersburgu został napisany hymn miasta. Ta praca jest interesująca, to było udziałem czołowych wykonawców odmiany krajowym. Klip na tej piosenki został wyemitowany kanały w Rosji. Wkrótce utwór można było usłyszeć w radiu. Ona również brzmiało podczas uroczystości, która odbyła się w Petersburgu. W sumie około tysiąca piosenek na Muravyov wiersz został napisany w 1996 roku.

Od 2010 roku Eugene skutecznie i aktywnie działa na piśmie libretto różnych musicali. Nasz bohater zauważa, że ten gatunek zdobył go w to, że pozwala wyjść poza granice pojedynczego utworu, wiersz, zmienić kształt rozszerzyć zakres opisany przez historie, aby uciec od zasady zwrotka-refren. Autor zauważa, że jest to niezwykle interesujący ożywić postacie, zbudować swój świat. Nasz bohater jest autorem I. Kalmana „Bayader” tłumaczenie literackie odtworzeń. Autor jest Towarzystwo rosyjskich autorów.

kompozytorzy

Jewgienij Muravev współpracując z Aleksandrom Ruzhitskim, Arkadiem Ukupnikom Aleksieja Garnizovym, Aleksandrom Kostyukom Kim Breitburg, Aleksandrom Morozovym, Igor Krutoy. Również on jest twórczy związek z Yulianoy Donskoy, Egorom Shashinym, Aleksandrom Dobronravovym, Aleksandrom Lukyanovym, Mariey Fedorovoy, Aleksandrom Fedorkovym, Aleksandrom Kosenkovym Siergiej Voitenko.

artyści

Jewgienij Muravev pisał poezję bazowego utwory wykonywane przez Sofia Rotaru i Ałła Pugaczowa, Iosif Kobzon, Irina Allegrova, Philip Kirkorov, Laima Vajkule, Walerij Leontjew, Nadieżdy Kadysheva, Larisa Dolina, Nikolay Baskov, Olgi Kormuhina, Lada Dens, Taisiya Povaliy, Anzhelika Agurbash, Lolita, Aleksandr Buynov, Ludmiła Gurczenko Boris Moiseev Mihail Shufutinsky Tamara Gverdtsiteli, siostra Rose, Lubow Uspenskaya Alexander Marshall, Arkady Ukupnik, Aleksiej Goman, Yan Osin, Ludmila Nikolaeva Natalya Vetlickaya Alexander Panayotov, Dee na Gurtskaya Rusłan Alachno Alexey Chumakov Vladimir Vinokur, Alyona Apina Igor Słucki, jefim szyfrin, Katya Lel, Marina Devyatova Irina Ponarovskaya, Evgeniya Otradnaya Renat Ibragimov, Alexander Malinin, Natalia Varley, Valery Zolotukhin Aleksander Domogarov Siergiej Kuprik Garik Sukachev, Elena Hmel. Współpracował również z Siergiejem Pereverzev, grupy „Girls”, „premier”, „Yin Yang”, „mieszany”, to zespół z „Przyjaciół”, „Bayan Mix”.

nagroda

Jewgienij Muravev jest zwycięzcą festiwalu zatytułowanego "Song of the Year". Jest również wielokrotnym laureatem nagród za osiągnięcia w gatunku chanson. Ponadto, poeta został zwycięzcą festiwalu wielokrotnie pod nazwą „Nowe piosenki o najważniejsze.”

Recenzje i wideo

Irina Allegrova zauważyć, że Eugene Mrówki – Balzac żyje dzisiaj. Według niej, człowiek, który napisał te wiersze, doskonale zdaje sobie sprawę, że trzeba kobietę, która czuje się jej charakter. Sergey Sosedov podkreślić, że nasz bohater tworzy atrakcyjny wiersz, który w połączeniu z porządnych kompozytorów muzyka są kluczem do sukcesu nowoczesnej albumu gwiazdy pop.

Dla wielu piosenek na wiersze naszego bohatera nakręcono wideoklipy, a wśród nich: „autobus wodny”, „Broad rzeki”, „nienawiść”, „Wiesz, mamo”, „Jej Wysokość”, „Swing”, „ostatnią noc w prawo” "Wszystkiego najlepszego!", "Harem", "Popolam", "oko w oko", "Lady Boss", "My nadal wykazują", "wakacje", "Kontrola pocałunek", "chmury", "Egoistka", " czerwony kot "" The Snow Maiden "" Someday ". Teraz, gdy wiesz, kto jest Jewgienij Muravev. Zdjęcia poety jest załączony do niniejszego materiału.