266 Shares 3437 views

Swietłana Chorkina: biografia, filmografia i życie osobiste (zdjęcia)

Oczywiście, rosyjska gimnastyczka Swietłana Chorkina w szczególności nie trzeba przedstawiać, gdyż wygrał regalia i tytuły umieścić swoje nazwisko na najwyższym szczeblem w karierze. Stała się mistrz Europy i trzy razy i trzy razy zdobył pierwsze miejsce na mistrzostwach świata – takich klejnotów, zanim dostał żadnej. Ponadto, sportowiec otrzymał liczne nagrody za osiągnięcia w sporcie, w tym "Order of Friendship" (1997), "Order of Honor" (2001), Order „Za zasługi dla stopnia Ojczyzna» IV (2006). A to nie wszystkie jej zalety.

Dlatego biografia Svetlany Horkinoy zasługuje starannego rozważenia, aby zrozumieć, w jaki sposób udało jej się osiągnąć tak zawrotnej wysokości na boisku sportowym.

biografia

Przyszła gwiazda urodziła się w mieście Biełgorod, 19 stycznia 1979 roku w zwykłej rodzinie. Jej ojciec był prosty robotnik, a matka – pielęgniarka w szpitalu. Dziewczynka sportowy miał cztery lata. W dzieciństwie, Swietłana Chorkina poruszał dziecko, z którego energia z „pełną parą”. Przyszła gwiazda sportu przez cały dzień może grać z chłopakami na ulicy. Pewnego dnia dziewczynka zachorowała i lekarz poradził jej, aby przejść dla sportu. Rodzice Amy wybrała gimnastykę. Wkrótce dziewczyna zaczęła robić postępy, w tym i otrzymał pochwały od trenera Boris Pilkin, który natychmiast zobaczyłem dziewczynkę w trwałym wezwanie być sportowcem. W konkursie była najlepsza wśród dzieci. Po tym, przygotowanie do Igrzysk Olimpijskich Khorkina. W rezultacie, zrobiła oferują mówić do kraju w międzynarodowych konkursach. Potem było tylko 13 lat.

Potem przyszedł nowy etap w życiu Svetlana. Khorkina nagle cały ciężar odpowiedzialności którym leżał, zdała sobie sprawę, że nie mogła pozwolić swojego kraju, rodziców, trenera. Dziewczynka w chwili zrozumiał, że ona sama nie należy. Jednak przyszła gwiazda rosyjskiego sportu nie zapomnieć o tym, że ma życie osobiste. Future profesjonalny sportowiec jeszcze udało się włamać między szkoleniach i konkursach jak rozmawiać z przyjaciółmi i znaleźć swoją bratnią duszę. Gimnastyczka Swietłana Chorkina, oprócz tego, że jest uparta i zdeterminowana osoba, a nawet atrakcyjnym i ekstrawagancka kobieta.

Ascent do Olympus

W latach 1993 i 1998 zdobyła tytuł mistrza Rosji, Europy i świata w różnych dyscyplin gimnastycznych.

Na Igrzyskach Olimpijskich w Stanach Zjednoczonych, która odbyła się w 1996 roku, otrzymała złoty medal za ćwiczenia na nierównych barów i srebrny medal w drużynie wszystko wokół. Wcześniej palma należała do chińskich gimnastyczek, która wywiera na nierównych barów były najlepsze.

Na uwagę zasługuje fakt, że na początku wątpił w sukces trenera Svetlana, ponieważ ma wysoki wzrost, który gimnastyczka – nie najlepszej jakości. Jednak Khorkina był natarczywy w swojej chęci uczestniczenia w międzynarodowych konkursach i dołączone do wszelkich starań w treningu. I mentor nie mógł nie zauważyć takiej wytrwałości i chęci, więc zaczął myśleć nad tym, co metody szkoleniowe będą najbardziej odpowiednie dla Svetlana. W rezultacie, dla ćwiczeń na nierównych barów zostały złożone elementy, które wcześniej nikt nie podejmie decyzji, a Khorkina znakomicie poradził sobie z nimi.

Jej ciężka praca i wytrwałość pomógł jej w 1999 roku zdobyć złoto w Mistrzostwach Świata do ćwiczeń na nierównych barów. Rok później, na olimpiadzie w Sydney, znów pierwszy na nierównych barów, a drugi w tym wykonywania podłóg i zespołu wszystko wokół.

Za jej usługi w swoich dyscyplin gimnastycznych otrzymał tytuł uhonorowany Mistrz Sportu Rosji w gimnastyce.

życie osobiste

Wszyscy zgadzają się, że to piękny i uroczy Swietłana Chorkina, życie osobiste , które są starannie ukryte przed prasą, nie może być kawalerem. Wiemy jednak, że zawodnik nie jest żonaty. Ona ma dziecko, którego Wychowuje jeden. Jednak zawodnik w wywiadzie powiedział, że miała pełną rodzinę.

Swietłana Chorkina, którego życie osobiste jest znana tylko z matką, niestrudzenie powtarza, że głównym mężczyzna w jej życiu – jej syn. Ona jest szczęśliwa, że ma takich rodziców, którzy zrobili wiele, aby upewnić się, że miało to miejsce w jego życiu.

polityka

Dzisiaj Swietłana Chorkina harmonogram namalowany przez minutę, jak ona prowadzi aktywny tryb życia. Obszary swoich zainteresowań i problemów politycznych. Ona jest członkiem partii „Jedna Rosja”, a także członkiem niższej izby parlamentu piątej kadencji.

„Między sportu i polityki mają wiele wspólnego. Wszędzie trzeba wyznaczać cele i zrobić wszystko, aby je osiągnąć”- powiedział zawodnik.

Obecnie zajmuje stanowisko szefa Komitetu do Spraw Młodzieży asystent w Dumie Państwowej Rosji. W tym przypadku, sportowiec powiedział, że poszła w polityce nie dla pieniędzy, które ona i tak w obfitości, ale w celu obrony praw młodych obywateli naszego kraju. I naprawdę pomaga młodzież swoim rodzinnym mieście Biełgorod, miała już. Kompleks sportowy Swietłana Chorkina jest zawsze otwarty dla chłopców i dziewcząt, którzy lubią aqua aerobik, kickboxing i piłkę nożną.

hobby

Gimnastyczka lubi jeździć samochodem, ona lubi robić zakupy, lubi grać w bilard. Swietłana – honorowy obywatel miasta z Biełgorod.

Swietłana Chorkina pisze książki do ćwiczeń gimnastycznych: „gimnastyka dla ciała i duszy”, „obcasy salto”. Wydała zbiór własnych piosenek.

Sportowiec próbował również swoich sił w teatrach, grając w sztuce „Venus”, który wyreżyserował Sergei Vinogradov.

Swietłana otrzymała zaproszenie do odegrania rolę w filmie, ale jeszcze nie zdecydował się na niego, czekając na ciekawy scenariusz zostanie zapisany na nią, a ona się zgadza. Jednakże, rozważa możliwość gry w jakimś serialu. Ona także ma plany – uszyć ekskluzywne ubrania sportowe – ona nawet przyszedł z własnym logo. Dodatkowo zawodnik zamierza stać się wiodącym telewizyjnych. Pojawiła się na okładce błyszczącym magazynu „Playboy”.

Po raz kolejny do meritum

Swietłana Chorkina mogą być dumni ze swoich osiągnięć. Zdobyła 12 złote medale, 3 razy mistrz Europy i świata. Co więcej, to jest – Czczony Mistrz Sportu Rosji w gimnastyce i dr. Początkujący wziąć jeden przykład!