712 Shares 3065 views

Flirty sukienki dla haka niemowlęcym. kokietka jazdy

Posiadanie umiejętności szydełka pozwala szybko i pięknie stworzyć gamę odzieży, pluszowych zabawek i wyposażenia wnętrz. Większość hak techniki zaletą jest możliwość zmiany kierunku dziania, obecność tylko jednej pętli, a także specyfiki materiału.

Kiedy tkanina szydełka w większości przypadków trochę trudniej niż byś ze szprychami. Nie jest składana do postaci rury, nie prasowana i zdeformowany tak, więc w części płaskie bębenkiem może być nałożona na model i przeprowadzić dodawanie / odejmowanie, skupiając się na rozciągniętych konturów.

Suknie dziecięce i ich specyfika

Wiele dziewcząt zaczynają odczuwać zainteresowanie szydełka, gdy stają się matkami. Baby stuff jest bardzo mały i od początku do końca mogą być wykonane tylko na wieczór. Ponadto, odsetek dzieci różnią się znacząco od dorosłych i dziewiarskich ubrania nie muszą puzzle na produkt jak pritalen lub zrobić rundę tulejki poprawną formę.

W tym artykule skupimy się na flirt, jak dopasować strój dla dziecka szydełka. Bałamutka – jest w górnej części garderoby (strój, sweter, swetry), który ma inny kolor, styl lub wydajność w inny sposób oddziela się od pozostałej części urządzenia. Istnieje kilka rodzajów Flirty:

  • Okrągłe.
  • Prostokątne (lub kwadratowe).
  • Związanych z gładkiej tkaniny.
  • Składający się z poszczególnych fragmentów.

Coquette dla dzieci sukienki szydełkowane: dziania koło

To wygląda jak najbardziej świąteczny kokietka. Jej dzianie nie jest trudne, zwłaszcza jeśli istnieje odpowiedni system i wykwalifikowanych pracownik posiada umiejętności okrągły dziewiarskich. Jednak często zdarza się, że program dziecięcy kokietka sukienka, szydełka związane, nie jest zgodny z wybranym przędzy, liczba tych serii nie wystarcza lub fachowiec po prostu nie podoba się proponowany wzór. W tym przypadku konieczne jest, aby połączyć wyobraźnię i zacząć eksperymentować.

Flirty sukienki dla dziecka, szydełka połączone w kręgu, może być oparte na dowolnym wzorem okrągłych serwetek. Tylko trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • powinna związać się małą próbkę w celu obliczenia liczby ściegów na 10 cm ostrza.
  • Pierwszy wiersz jarzmo będzie ilość tkanki, która jest 6-9 cm odległe od środka. Średnica gotowego szyi następnie dostać 12-18 cm, w zależności od wieku i modelu sukienki dziecka.
  • Nie należy wybierać zbyt duże serwetki wzory, jako niemowlę baskijski niewystarczająca wiersze do jego realizacji, w stanie surowym, będzie on wyglądać „odcięte”.

Poniższy schemat pokazuje bardzo dobry flirt. zawiera ona jeszcze wystarczająco rzędów dzianiny cienkiej nici, oraz, w razie potrzeby, można w dalszym ciągu rozszerzać się przerwać lub dziania, w każdym rzędzie. można wyciągnąć szyjkę uchwytu w tych miejscach przewodu w razie potrzeby. Również na jednym z boków proponowanych pętle dla przycisków. Jeśli planujesz drutach solidne, jednoczęściowy jarzmo, pierwszy wiersz musi być zamknięty w ringu i nadal drutach w kręgu.

Coquette czworokątny

Taki flirt najprostsze w produkcji, może być łatwo przystosowane do każdego produktu. Poniższy rysunek przedstawia czworokątny jarzmo dziania diagram Suknie dziecięce (zaczep) i gotowego sukienka z takiego elementu.

Nie myl pojęć takich jak prostokątnych jarzma. Pierwsza instalacja jest bardzo prosta podzielić płótno na cztery części (cztery rogi) i dodać pętli tworzą kąty proste. Kąt 90 stopni, jest utworzona na provyazyvaniya trzech pętlach z jedną pętlę poprzedniego rzędu. Powstająca tkanina uzyskuje się doskonale płaskie, lecz jest to istotna wada wystających ramion. Schemat czworokątny jarzmo ma nieco innej zasadzie rozszerzalności utworzone cztery kąt ostry około 60 ° każda. W takim przypadku, otrzymany przedmiot odpowiada bardziej anatomiczny struktura ludzkiego ciała.

Nawiasem mówiąc, z tego samego powodu systemem kołowym jarzma w poprzednim ustępie, nie jest idealnym okręgiem.

Bezpośredni kokietka: ciągła wstęga

W razie potrzeby, zaoszczędzić czas i wysiłek, można użyć najprostszy sposób jarzma Knitting dzieci: aby podłączyć go prosto. Dla przewodnika można narysować wzór lub po prostu obliczyć wymaganą liczbę pętli. Knitting dziecko strój szydełka jarzmo możliwy sposób sporządzania oddzielnych podobnych obrazów na płótnie. Nie będzie również konieczne wzór.

Jako zgadzają flirtować sukienki

Niektóre flirt dzianiny jako samodzielny produkt, który następnie jest przyszyte do szczegółów sukni. To dotyczy przede wszystkim sukienka bez rękawów lub uroczysty strój.

Coquette połączone z resztą sieci mogą być również wykorzystywane do modeli letnich, choć często są one wykorzystywane do dziania sukienki z rękawami. Flirty sukienki dla haka dziecka, związane z zastosowaniem tej metody umożliwia bardzo organicznie pasuje w sukienkach ciętych rękaw, unikając konieczności wlać drutach i szycie. Zewnętrznie ubrać spojrzeniem jarzma tak jakby był podłączony za pomocą metody podanej Raglan (w rzeczywistości jest to, kim jest).

Metody związane z kokietek produkt

Opisany powyżej jarzmo dla sukienek dziecięcych hak można podłączyć na dwa sposoby:

  1. Od góry do dołu.
  2. Odwrotnie – od dołu do góry.

Pierwsza metoda jest często stosowane. Jego specyfika jest to, że można rozpocząć dziewiarskich z małym łańcucha pętli powietrza przez tkaninę i przedłużacza przejść do następnego elementu przed drutach, tył i rękawy. Aby to zrobić, flirt, w stosunku do wymaganej wielkości, podzielony na cztery płócien zrobić, i nadal drutach każdego z nich. Dość często w plecy i utkane płótno łącząc je z okrągłym rzędu.

Kontynuować suknie z produkcji jarzmo związane dołu, wszystkie części końcowe (z przodu, z tyłu, i ramiona) są połączone szeregowo za pomocą kołowo. Następnie należy kontynuować dziania kokietka, respektując zasadę pętli redukcyjnych. Aby to zrobić, można nawet użyć tego samego schematu, co najważniejsze, utrzymać liczbę kurczy pętle w każdym rzędzie (na schematach są dodane).

Opisane baskijski podstawy dziania na haku dziecięcej sukienki może stanowić pomoc dla produkcji każdym modelu sukni, z ciepłych elementów zimą powietrze eleganckich sukienek.