327 Shares 6043 views

Zagraniczne filmy Strażacy: najlepszy listy, opinie

Zagraniczne filmy Strażacy jak publiczność z różnych powodów. Rozrywka, dynamizm, emocje – najbardziej atrakcyjne cechy obrazów tego gatunku. Z ich pomocą ludzie mogą zapomnieć o nudnej rutyny pracy, zaopatrzyć się w dodatkową opłatą adrenaliny. Najlepsze projekty filmowe są godne zainteresowania każdy fan tego trendu. Dlaczego warto rozpocząć oglądanie?


Przygoda 90 za granicą: filmy ze Schwarzeneggerem

„Terminator”, „Terminator 2” – obraz, który jest warta przeczytania dla każdego, ponieważ są one uznawane klasyki. Te zagraniczne filmy Strażacy łączyć również elementy thrillera fikcji. Fabuła gry jest walka ludzi z zabójcy cyborgiem wysłanym, aby je zniszczyć. Kayl Riz – żołnierze „z przyszłości”, John Connor odesłane w czasie do ochrony matki. Sarah Connor chce wyeliminować uchwycić świat maszyny, tak aby nie pozwolić jej urodzić człowieka, zdolnego do ich opór.

Fani, którzy lubią zagranicznych filmów pożarnej, przekonany, że druga część poszła jeszcze lepiej. W tym czasie, postać Arnolda Shvartseneggera zmienia kierunek. Przeprogramowany przez Johna Connora w przyszłości, jest on zmuszony, aby pomóc mu i jego matkę w przeszłości. W roli wroga jest nowy terminator – bardziej doskonałe, w stanie zmienić wygląd, zwracając się do jednej osoby, którą widzi przed nim. Jego misja w przeszłości – eliminacja nastoletniego Johna.

Filmy, w których walka z terroryzmem jest prowadzona

Filmy, których podstawowym założeniem jest przeciwdziałanie terroru, są poszukiwane przez długi czas. Wielu bojowników 90 granicą Dyskusja o bohaterach, konfrontując grup niebezpieczne. Klasyczna wersja tego filmu jest seria „Szklana pułapka”, składający się z kilku części. W każdym z nich zbawicielem ludzkości odgrywa Bryus Uillis.

Podobnie jak wielu zagranicznych filmów pożarnej, pierwsza część rozpoczyna się bardzo spokojnym miejscu. Dzhon Makkleyn dostaje się do Los Angeles, planuje odpocząć z żoną, zauważając Bożego Narodzenia. Jego plany terrorystów, którzy naruszają zajętych dwa tuziny ludzi. Oczywiście, jednym z zakładników jest McClain małżonka.

Kolejny klasyczny epos, poświęcony walce z terroryzmem – wszystko to w ramach „Under Siege” z Steven Seagal. Pierwsza historia zaczyna się z faktem, że statek przewożący broń jądrową do przeniknięcia terrorystów. Usunięcie większości członków załogi, przestępcy będą szantażować rząd. Jednak nie były to szczęście, gdy statek jest byłym Marine sprawa z tym jest bardzo trudne.

Filmy na podstawie komiksów

Te projekty filmowe zainteresuje widzów, którzy preferują walkę z terrorystami mieszaniny dwóch gatunkach – thriller, fantasy. Zagraniczne filmy, historie zaczerpnięte z popularnego komiksu, zyskując armię fanów. Przykładem takiego filmu – „Iron Man”, gdzie główną rolę jest usuwany, Robert Downey Jr.

W centrum słynnej trylogii – Tony Stark – miliarder geniusz naukowca. bohater jest więźniem terrorystów, którzy zmuszają go do rozwijania broni masowego rażenia. Stark tworzy innowacyjne kiberbronyu przez który odbiega od przestępców. Wracając do domu, wynalazca ma do czynienia ze spiskiem, którego uczestnikami są przedstawiciele Zarządu. Co sprawi, że Stark, biorąc pod uwagę jego nowe funkcje?

„The Avengers” w 2012 roku – genialny przedstawiciel gatunku, skupiającej najwybitniejszych superbohaterów są jak widzów. Hulk, Thor, Iron Man – znane postacie postanowiliśmy połączyć siły. Celem Unii staje się walka ze złem, które zagraża światu.

„The Dark Knight” – filmowa adaptacja popularnego komiksu o Batmanie, głównej wybawcy Gotham City. Trylogia zainteresuje tych, którzy lubią ponurym seryjnie bojowników z zagranicy. Ostatnia część wydany w 2012 roku.

Przygoda, gdzie ludzie walczą z obcymi

Temat obcy ugruntowaną pozycję w świecie kina w ostatnim stuleciu. Dotknęła na różnorodnych gatunkach, nie był wyjątkiem i zagranicznych bojowników. Lista najlepszych obrazów, taki czy inny sposób zaangażować się w konfrontacji z cudzoziemców i ludzi, jest wystarczająco długi.

Warto filmy widząc „Dzień Niepodległości”, „Faceci w czerni”. W obu obrazach usunięte Will Smith. Pierwszy Historia filmu rozpoczyna się sygnał alarmowy wysłany przez pozaziemskiego źródła. Każdy rozumie, że zbliża się do ziemi, i to pogrąża się w panice całej planecie. Drugi projekt – opowieść o czynniki, które uniemożliwiają międzygalaktycznej gruzu do penetracji gruntu.

„Predator” – thriller, w którym do walki z niebezpieczną obcego zmuszony Schwarzenegger. Dwunożny obcy gra potwór podchody, zabawy nią próbuje się oprzeć. Można również zobaczyć kontynuację wciągającej wzorca.

przygoda

"The Hunger Games" – sensacyjne filmowa adaptacja popularnej powieści, wydanej w 2012 roku. Projekt ten jest obdarzony wszystkimi cnotami posiadanych przez najlepszych zawodników z zagranicy. Przygody głównych bohaterów, którzy próbują przetrwać za wszelką cenę, przez cały film trzyma w napięciu publiczność. spektakularne sceny batalistyczne są uzupełniane przez linię miłości.

"Mechanik" – film w 2010 roku, z udziałem Dzheyson Stethem zostanie usunięty. Aktor jest uważana za uosobienie nowoczesnego bohatera akcji – inteligentnego, spokój, mając nieciekawy wygląd. Film stał się remake starego projektu, dzięki świeżych pomysłów twórców przekroczyła oryginału. Fabuła gry jest profesjonalnym zabójcą, lat działających zgodnie z kodem osobistym. Biskup stosowany do usuwania sam swoje ofiary, ale los zmusza go do podjęcia „ucznia”, który nie jest charakterystyczny dla nauczyciela umysłu.

Widzowie, którzy lubią aktora można znaleźć ze starszymi zawodnikami, gdzie jest on fotografowanie „Death Race”, „Transporter”.

komedia Adventure

„The Green Hornet”, przedstawiony opinii publicznej w 2011 roku, można nazwać jasny przedstawicielem tej tendencji. Główny bohater – dziedzic do magnata medialnego, który jest zainteresowany głównie przypadkowych połączeń, imprezy alkoholowe. Jego nastawienie do życia zmienia się, gdy zmarł jego ojciec. Współpraca z przyjaciela, postanawia dodać do listy znanych superbohaterów, poświęcając się do eliminacji przestępców.

„Bad Boys” – akcja komedia, wydany pod koniec ubiegłego wieku, to nie ma wpływu na jego interestingness. Widzowie dowiadują się, że uzyskuje się ze związku dwojga ludzi, zupełnie inny od siebie. Zwłaszcza, jeśli są one policji, którzy szukają niebezpiecznego przestępcy.

Strażacy przestępcze

Ze względu na wspólność gatunków, nie jest zaskakujące, że często są one łączone w jeden obraz. Kierunek, który zawiera wiele bojowników – zbrodnią. Zagraniczne filmy związane z tą niszę, również godnych oglądania, na przykład, film w 2008 roku, „Street Kings”. Jest to opowieść o amerykańskiej policji, nagle traci swoją żonę. Niesłusznie oskarżony o zamordowanie bohatera sprawia, że start w krwawej walce.

"Deja Vu" – thriller, wydany w 2006 roku. Z efektem deja vu doświadczanego przez wielu ludzi, którzy nagle wydają się znajome nieznanych miejsc, ludzi. Dag Karling, agentem specjalnym, którego praca zmusza go do podróży w czasie. Wyzwaniem je skierowane jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego prom New Orleans eksplodował. Misja komplikuje gdy postać zakochuje się w pięknej nieznajomego, który ma zamiar stać się ofiarą.

Ci, którzy są przyciągane do „seryjne” bojownicy, przestępcy, filmy zagraniczne, łącząc w serii „Szybcy i wściekli”, tak jak oni. Ostatnia część epopei wyścigu został przedstawiony do publicznej wiadomości w 2015 roku.

Co jeszcze zobaczyć

Ludzie, którzy są zainteresowani w programach telewizyjnych, zagranicznych bojowników, które łączą się z kilku części, trzeba zobaczyć „Terminator: Genesis”. Jest to obecnie ostatnia część wielkiego eposu.

Wszystkie interesujące bojownicy przenieść trudne. Powyższa lista jest dla tych, którzy chcą czegoś zacząć nurkować w tym gatunku.